Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[SMBX 1.3.0.1]The Escape of Bowser Project.PL Ucieczka Bowsera
Ucieczka Bowsera
THE ESCAPE OF BOWSER

Prolog: Po kolejny pokonaniu Bowsera, Mario myślał, że w końcu będzie miał spokój na długi czas, lecz jak się okazało po kilku miesiącach Pokoju. Bowser postanowił znowu najechać na Grzybową Dolinę i porwać księżniczkę Peach. Mario zdenerwowany tym, żę musi kolejny raz pokonać Bowsera, bo ile razy w końcu można robić to samo. Postanowił wybudować więzienie po kolejnym pokonaniu Bowsera. Po udanym odbiciu księżniczki i Grzybowej Doliny Mario skontaktował się z jego najlepszym przyjacielem i architektem Grzybowego kontynentu Toadem Jakelsem. Opowiedział on mu o swoim pomyśle. Jakels postanowił mu w tym pomóc. Jak się okazało był na prawdę dobrym architektem. Pomagał on Grzybowym Ludziom w odbudowie domków i zamku Księżniczki Peach. Jakels zwołał swoich najlepszych budowniczych i w ciągu miesiąca udało im się wybudować więzienie. Otoczyli je fosą a na murach postawili automatyczne działka Bullet Bill 4.5. Mario również nie próżnował i zebrał 10 grzybowych dobrze zbudowanych ludzi. Wyszkolił ich na strażników. Bowsera zamknięto w najwyżej wieży a niedobitków jego armii w podziemiach. Tych Grzybowych ludzi, których dało się odmienić odmienili resztę zamknęli. "DWA LATA PÓŹNIEJ". Podczas pięknego poranka. Mario pił kawę i czytał gazetę w pewnym momencie usłyszał Jacka swojego najlepszego strażnika. Oznajmił o naszemu Protagoniście że Bowser uciekł. Mario nie mógł w to wierzyć z tego więzienia nie byłą możliwa ucieczka. Mario zapytał się Jacka co zresztą załogi.Odparł, że nie wie co się z nimi stało jego jednemu udało się mu uciec.
Kto pomógł uciec Bowserowi z więzienia Mario. Czy przepowiednia stanie się prawdą. Czy Mario i Luigiego czeka zakłada? I jest jedno pytanie właśnie gdzie Luigi!?.

Mam nadzieje, że prolog dodał wam smaku do czekania na Epizod. Mam nadzieje, żę znajdę chętnych do pomocy przy moim projekcie.

Szukam więc:

Beta testerów(4)
kuba0303
Dokuro

Grafików (2)

Level Designerów (2.5)
Nazi Zombie - Tylko Świat3

Świat1 - Zgliszcza 2%
Świat2 - Pustynia wieczności 0%
Świat3 - Martwa kraina 0%
Świat4 - Gorąca wyspa 0%
Świat5 - Morze mrozu 0%
Świat6 - Nowy Kontent 0%
Świat7 - Ziemie rodu Bowsera 0%
[img]blob:http://imgur.com/e2cd6c96-3266-4cca-ae69-23a9f126c8d3[/img]
[Obrazek: k5ij9Wz.jpg]
Odpowiedz
Cześć,
Fabuła ciekawa, wciągająca, dała mi smaczek na finalną wersje ;),
jestem zainteresowany byciem beta testerem ;)
Umiem szybko znaleźć problemy
Pozdrawiam
kuba0303
Odpowiedz
Dopisuje
Odpowiedz
Fajnie ;)
Odpowiedz
Panie, ty po prostu miałeś zmienić nazwę tematu. NIE TWORZYĆ CAŁEGO NOWEGO TEMATU.
Przynajmiej tym razem dobrze napisałeś "The Escape of Bowser"
Z tym że zasłaniasz tym swoim Projektem, inny, ale dużo lepszego i bardziej rozbudowanego...
Za dużo błędów ortograficznych: 2/10
>Oznajmił naszemu Antagoniście
Nadal nie rozumiesz że Antagonista to ten zły, a Protagonista to ten dobry?
Kto wogóle dał tobie tą Rangę. jak moim zdaniem więcej szkód niż pożytku przyniosłeś temu Forum (Ale za ten pomysł z aktualizacją MyBB masz u mnie plusa)

Czasami przez to wszystko mam wrażenie że jesteś Botem =|

BTW: Zgłaszam się na Beta Toster (Bo Balrog) Chętnie sprawdzę czy wszystko działa. Tymbardziej że w tym jestem całkiem dobry. (Wyłapałem wiele Bugów w TFC)
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Dokura poprawione wszystko. I sorry za orto bo szybko pisałem z WordPad'a, a on nie ma poprawy słów xd. I się też trochę wkurzyłem na MyBB bo kilka razy musiałem pisać od nowa post XD
Odpowiedz
(04-02-2017, 16:34)Dokuro napisał(a): Panie, ty po prostu miałeś zmienić nazwę tematu. NIE TWORZYĆ CAŁEGO NOWEGO TEMATU.
Przynajmiej tym razem dobrze napisałeś "The Escape of Bowser"
Z tym że zasłaniasz tym swoim Projektem, inny, ale dużo lepszego i bardziej rozbudowanego...
Za dużo błędów ortograficznych: 2/10
>Oznajmił naszemu Antagoniście
Nadal nie rozumiesz że Antagonista to ten zły, a Protagonista to ten dobry?
Kto wogóle dał tobie tą Rangę. jak moim zdaniem więcej szkód niż pożytku przyniosłeś temu Forum (Ale za ten pomysł z aktualizacją MyBB masz u mnie plusa)

Czasami przez to wszystko mam wrażenie że jesteś Botem =|

Dokuro, proszę nie bawić się w rozkazywanie, gdyż nie przystoi zwykłemu użytkownikowi się tak zachowywać. Denty jest ze starej, pierwszej edycji forum i z tego co mi wiadomo, dlatego otrzymał rangę. 

Aczkolwiek Denty, troszkę zrobiłeś błędów ortograficznych i stylistycznych oraz pomyliłeś się w nazewnictwie. Fabuła brzmi ciekawie i czekam z niecierpliwością na dalszy postęp pracy. Prosiłbym o dodanie screenów.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
(04-02-2017, 16:46)Denty napisał(a): Dokura poprawione wszystko. I sorry za orto bo szybko pisałem z WordPad'a, a on nie ma poprawy słów xd. I się też trochę wkurzyłem na MyBB bo kilka razy musiałem pisać od nowa post XD

No nie do końca wszystko, Najechał pisze się razem... ale wątpie że komukolwiek oprócz mnie chciało by się edytować Posta 2 razy pod rząd. więc to już tobie mogę odpuścić.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Już poprawione ALL
Odpowiedz
Nie sądziłem, że będziesz edytował posta 2 razy pod rząd =|

(a, jakbyś nie zauważył, napisałem że zgłaszam się na Testera)

Po za tym, fabuła przedstawia się dosyć ciekawie.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

Odpowiedz
(04-02-2017, 16:50)Dokuro napisał(a):
(04-02-2017, 16:46)Denty napisał(a): Dokura poprawione wszystko. I sorry za orto bo szybko pisałem z WordPad'a, a on nie ma poprawy słów xd. I się też trochę wkurzyłem na MyBB bo kilka razy musiałem pisać od nowa post XD

No nie do końca wszystko, Najechał pisze się razem... ale wątpie że komukolwiek oprócz mnie chciało by się edytować Posta 2 razy pod rząd. więc to już tobie mogę odpuścić.

Człowieku, co możesz mu odpuścić? Nie zabawiaj się w kogoś ważnego ani nie pouczaj, gdyż nie masz do tego prawa. Denty mimo że otrzymał administratora, jest nowy i ma prawo nie wiedzieć pewnych rzeczy.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Nowy na nowej edycji XD
Kiedyś żyło się prościej
Odpowiedz
(04-02-2017, 16:54)legendofyoshi14 napisał(a):
(04-02-2017, 16:50)Dokuro napisał(a):

Człowieku, co możesz mu odpuścić? Nie zabawiaj się w kogoś ważnego ani nie pouczaj, gdyż nie masz do tego prawa. Denty mimo że otrzymał administratora, jest nowy i ma prawo nie wiedzieć pewnych rzeczy.

Nie chcę zgrywać kogoś ważnego, Po prostu wytknąłem pare błędów, (Miałem rację że to mnie się za to dostanie =|)

I to jest moja ostatnia odpowiedź w tym temacie, Nie chcę wywołać g***oburzy.. co jest bardzo prawdopodobne jeżeli nadal będziemy ciągnąć tą dyskusję.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

Odpowiedz
Dokuro dopisuje i usuwam te posty, żeby choasu nie robiły dobra?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości