Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Zmiany, Zmiany i jeszcze raz zmiany!
(20-02-2017, 21:37)sky2 napisał(a): Z regulaminu:

Cytat:Konto użytkownika, na które nie było poprawnego zalogowania przez panel DevilWEB lub SSH przez okres 90 dni zostanie automatycznie usunięte z systemu bez możliwości odzyskania danych zgromadzonych na tym koncie.

Gdy konto zostanie zablokowane wystarczy się zgłosić się na forum.ct8.pl z prośba o odblokowanie konta.
Odpowiedz
Co do CT8 - jestem strasznie ZA. Po za tym, raczej w ciągu tych 90 dni ktoś weszedłby na ten panel, co nie? Jeśli nie, to przeciez zawsze można wysłać prośbę o odblokowanie na forum ct8. W CBA denerwuje pełno reklam - wcześniej po prostu był baner a teraz i baner i reklama CBA, które często lubią nawet gdy się zablokuje znowu pojawiać. Naprawdę, zastanówcię się nad zmianą. No niestety nie zdążyliście - teraz wszystkie konta są zajęte. Ale pewnie i tak niedługo wolne miejsca się zwolnią. Jeśli nie chcecie - trudno, macie wybór, nie mam nic przeciwko :V
Odpowiedz
W obecnej chwili jest to mi zupełnie obojętne czy hosting zostanie zmieniony czy nie. Reklamy na forach CBA.pl w swojej formie nie są jeszcze aż tak uporczywe, a w dobie adblockerów można ten problem zneutralizować. Poza tym w mojej opinii smwmods działa ostatnio dobrze. Jeśli będzie ono działać tak kiepsko i awaryjnie jak gierex.EEV.pl to można rozważać przenosiny.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Kolejną rzeczą którą sprobuje dodać to sklepik
[img]blob:http://imgur.com/e2cd6c96-3266-4cca-ae69-23a9f126c8d3[/img]
[Obrazek: k5ij9Wz.jpg]
Odpowiedz
(29-03-2017, 07:32)Darkon napisał(a): Kolejną rzeczą którą sprobuje dodać to sklepik

Chłopie, ogarnij się. Zmień silnik forum, zacznij dodawać coś pożytecznego, a nie jakiś sklepik. Kto będzie tego używał?
Odpowiedz
Imo zmiany Darkona są na minus. No bo w sumie po co sklepik?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(11-05-2017, 15:40)PvZ napisał(a): Imo zmiany Darkona są na minus. No bo w sumie po co sklepik?

No nie wiem właśnie.
Ja mam swoją liste zmian, którą bym wprowadził:
Pokaż zawartośćCo bym wprowadził?:

a co bym wywalił:
Pokaż zawartośćCo bym wywalił?:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości