Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Geometry Dash
Geometry Dash to rytmiczna oraz zręcznościowa gra. Mnie się bardzo spodobała, mimo że jestem w nią dosyć słaby. xD Jak dotąd najtrudniejszy poziom w grze ogólnie to "Yatagarasu" a z oficjalnych poziomów stworzonych przez autora gry to "Deadlocked" który jest jak dotąd dwudziestym oficjalnym poziomem.  Czy ktoś z Was zagrał w tę grę?
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Tak, miałem przyjemność grać w tą grę zręcznościową, jest bardzo dobra. Większość poziomów uczymy się poprzez zapamiętywanie słuchem, skacząc do rytmu, co bardzo mi się spodobało. Gram w tą grę do dzisiaj, co jakiś czas i szczerze też nie jestem jakimś mistrzem w Geometry Dash. Owszem, jak dla mnie Yatagarasu bije wszystkie demony na głowę. Według mnie Deadlocked nie jest aż tak koszmarne, Toe2 wydaje mi się odrobinę trudniejsze. 
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Gra mnie z początku nieco zainteresowała, ale szybko się znudziła. Taki typ rozgrywki nie jest dla mnie. Nie lubię powtarzania etapu tysiąc razy dlatego, że zginąłem na ostatnim skoku. I'm out :|
Odpowiedz
Bardzo fajna gra. Tylko że trudna. :V
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(29-01-2017, 11:42)sky2 napisał(a): Gra mnie z początku nieco zainteresowała, ale szybko się znudziła. Taki typ rozgrywki nie jest dla mnie. Nie lubię powtarzania etapu tysiąc razy dlatego, że zginąłem na ostatnim skoku. I'm out :|

Rozumiem, sam przyznam, że powtarzanie tego samego etapu bywa denerwujące, jednakże kiedy skuję się nawet przy końcu i pobiję swój rekord, bardzo się cieszę, gdyż wiem, że mam mniej więcej opanowaną sekwencję ruchów i to tylko kwestia czasu, kiedy pokonam dany level :')

Swoją drogą wczoraj pokonałem Hexagon Force :"D Jestem z siebie dumny, gdyż wmawiałem sobie, że nigdy go nie pokonam. Kułem się zawsze na tym podwojonym ballu, a wystarczyło w odpowiednim momencie kliknąć trzykrotnie, w niezbyt szybkim, ale zdecydowanym tempie. Teraz mierzę się z etapem Electrodynamix i pobiłem swój rekord o 20%. W końcu ogarnąłem UFO. Lubię tą grę za to, że aby coś przejść trzeba się wsłuchać i wykazać cierpliwością. 

Twój poziom PvZ też testowałem na Practice Mode i nie podoba mi się to, że jak nie trafimy w jakiś obiekt, to postać często spada bez końca. To denerwuje i zniechęca. Mógłbyś to dopatrzyć, dokładnie i nie na szybko?  
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Poprawiłem. Ostatnio pobiłem swój rekord w clubstep i idzie mi coraz lepiej. (nie wiele brakuje mi do pokonania hexagon force) Na electrodynamix mam 64% i niewiele mi również brakuje tutaj.

EDIT: LOL! Akurat przeszedłem Hexagon Force. Więc teraz electrodynamix i potem czas na demony!
Odpowiedz
obecnie przeszedłem 75 demonów jako setny planuje cataclysm fajna gra tylko 578 h na steamie + ze 100 na telefonie nie mam życia
master of comedy
Odpowiedz
Bardzo dużo demonów. Planujesz kiedyś próbować przejść Yatagarasu?
Odpowiedz
Kiedyś na pewno, może za jakieś 2 lata :V na razie myślę nad kupnem monitora 144hz
master of comedy
Odpowiedz
Życzę szczęścia. :) Trochę wybiegnę w przyszłość ale co próbować przejść jak przejdę electrodynamix?
Odpowiedz
IDK, z oficjalnych to demony, poza tym to zależy jaki tryb ci najlepiej idzie. :v
master of comedy
Odpowiedz
Shipem średnio. Najlepiej wave'm.
Odpowiedz
Grałem i gram od dłuższego czasu. Bardzo wciągająca gra, choć nie ukrywam, że potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. xD

Obecnie mam prawie 7k gwiazdek i 82 demony. Planuję przejść coś wielkiego na 100-ego demona, coś trudniejszego niż zwykle, tak jak zrobiłem to z Ditched Machine. ;)
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
Spróbuj z Deadlocked v3. :DD
Odpowiedz
(30-01-2017, 14:35)PvZ napisał(a): Spróbuj z Deadlocked v3. :DD

Może kiedyś. Na razie nie przechodzę aż tak trudnych poziomów.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości