Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMW Hack] Mario w Krainie Dzafara
Jakieś bardzo zaawansowane to nie jest, ponadto ma parę błędów, których nie umiem rozwiązać. Nie chciałem tego wrzucać, ale chcę rozbudzić trochę SMW-Hacking wśród Polaków.
Nazwa: Mario w Krainie Dzafara
Poziom trudności: Rosnący (Easy -> Kaizo)
Ilość wyjść: 9
Opis fabuły: Mario zostaje ściągnięty do innej galaktyki, w której najważniejszy jest duch Dzafar. Nie wiadomo dlaczego, osobnik ten zna naszego hydraulika, ponadto chce przeprowadzić na nim test, czyli "zagrać z nim w grę". W tym celu zaprasza go do zamku. Bohater, zagubiony w nieznanym wymiarze, postanawia przejsc przez okoliczne mini-planety, wypełnione potworami, w celu dowiedzenia się czegoś więcej o tajemniczym Dzafarze. Wraz z nim zostaje ściągnięty także Yoshi, który buduje sobie prowizoryczną chatkę na Różowej Planecie.

Screeny: W załączniku.

Link do downloaduhttp://www.mediafire.com/download/7v7jjy...+v1.01.ips

Jeżeli ktoś nie umie unpatchować / nie potrafi obsługiwać się emulatorami itp. to zrobię poradnik :D

EDIT: Będę stale aktualizował ten hack, mimo tego, że go skończyłem. Każdy naprawiony błąd/bug itp - nowa wersja :)

Załączone pliki
.bmp   mwkd_00001.bmp (Rozmiar: 168,03 KB / Pobrań: 25)
.bmp   mwkd_00000.bmp (Rozmiar: 168,03 KB / Pobrań: 17)
.bmp   mwkd_00003.bmp (Rozmiar: 168,03 KB / Pobrań: 17)
Odpowiedz
Znam się na SMW więc przetestuje.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Podoba mi się fabuła, coś trochę pokręconego, ale na tyle, by każdy zrozumiał :)

Ze screenów także mi się podoba, może sprawdzę, jak ogarnę o co z IPS'ami chodzi.
Odpowiedz
Czy to jest demo? W 3 etapie nie da się na start nic zrobić. Chyba że oczekujesz ode mnie wall jumpy to nie umiem ich robić. To ocenie pierwsze dwa etapy. Level design bardzo dobry ale... w pierwszym etapie coś dużo trapów. Chodzi mi głównie o kolorowe skorupy Koop. One są w takich miejscach poustawiane że czasem nie da się ich ominąć. Usuń je.

http://imgur.com/rxEmqWe
Tu mamy znowu pierwszy poziom. Widzicie tego chucka? Ja sobie skacze po bullet billach już chciałem na górę, a tu nagle chuck z dupy wyskakuje. Usuń go. Drugi etap ma swój gimmick z wodą. Bardzo fajny pomysł. :) Potem mamy sekcje gdzie atakują nas bullet bille. Bez zastrzeżeń. Grafika bardzo dobrze dobrana, przede wszystkim piękna mapa świata. :)
Hack ocenie na 7,5/10.
Odpowiedz
Cóż, jestem... naprawdę zmęczony, by pisać recenzję. Trzeciego etapu w ogóle nie mogłem ukończyć, z kolei etapy są tak długie, że aż nie chce się grać jak się ukończy jeden. Powinieneś skrócić długość etapów, gdyż jak na dwa pierwsze - stanowczo zbyt długie.
Odpowiedz
@sky2 @PvZ Ale wiecie, że te sznurki na początku trzeciego etapu działają jak pnącza? XD
No ale dzięki za sprawdzenie, dokonam paru poprawek ;)
Odpowiedz
Przydałoby się dać wskazówki, że np. sznurki działają jak roślinki. Nie każdy może się domyślić, szczególnie gdy takie rzeczy często są spostrzegane jako sceneria.
Odpowiedz
@Ezel
Masz rację, poprawię to i wrzucę w następnej wersji ;)
Odpowiedz
Akurat to wiedziałem, dalej znajdował się moment dla mnie niemożliwy.
Odpowiedz
@sky2 A gdzie dokładnie, żebym mógł poprawić?
Odpowiedz
Chodziło mu o te pierwsze drzwi. Ja też nie wiedziałem co mam robić ale je znalazłem.
Odpowiedz
@PvZ Tak własnie myslalem. Jutro postaram się to trochę ogarnąć i wstawię w postaci nowej wersji, żeby było w miare przejrzyscie.
Odpowiedz
Na razie jestem przy przed ostatnim etapie. Fajna była fabryka zabawek. xDD
Odpowiedz
Spokojnie, najlepsze przed Tobą. Ale spoilerować nie będę ;) xD
Odpowiedz
Z chęcią bym zagrał ale nie wiem co cza zrobić aby móc odpalić hack.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości