Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Miłosne zdrady
Jeżeli sugerujesz, że kiedyś nie było zdrad, to polecam o tym poczytać. xD
Stały związek ma głównie na celu stabilizację i trwałą bliskość wobec danej osoby. Incydentalny skok w bok nie musi wykluczać przywiązania do swojego partnera.
Odpowiedz
Gdzie ja napisałem że uważam że kiedyś nie było zdrad ?
Odpowiedz
Napisałeś, że nie rozumiesz dzisiejszego świata, dlaczego przypuszczałem, że tak uważasz. Zdanie zacząłem od "Jeżeli sugerujesz". ;)
Odpowiedz
Nie rozumiem dzisiejszego świata bo dziś zdrady i każde inne zło jest postrzegane jako dobra rzecz .
Odpowiedz
(23-01-2017, 15:21)Nazi Zombie napisał(a): Nie rozumiem dzisiejszego świata bo dziś zdrady i każde inne zło jest postrzegane jako dobra rzecz .

To już raczej temat na osobny wątek, ale nasze postrzeganie dobra i zła jest mocno uzależnione od środowiska i kultury. A ja osobiście nie jestem zwolennikiem bezrefleksyjnego konformizmu ("skoro inni tak mówią, to prawda"). Poza tym strasznie przesadzasz. Zdecydowana większość Polaków bardzo mocno potępia choćby pedofilię. Są na świecie co prawda ruchy "pozytywnych pedofilów", ale mają jedynie garstkę zwolenników. 

Wracając do tematu - w każdym przypadku warto zadać sobie kilka pytań:
  • Czy pogląd mojego otoczenia jest słuszny?
  • Czy przemawiają za nim inne czynniki niż samo tłumaczenie się "tradycją"?
  • Czy inny pogląd może być lepszy?
Rozpisałbym się bardziej, ale raczej zrobię do tego nowy wątek.
Odpowiedz
(23-01-2017, 15:21)Nazi Zombie napisał(a): Nie rozumiem dzisiejszego świata bo dziś zdrady i każde inne zło jest postrzegane jako dobra rzecz .

"Nie taki diabeł straszny, jak go malują."
"Nie ma nic złego, co by na dobre nie wyszło."

W każdej sytuacji można doszukać się plusów i minusów :')
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Wszyscy teraz piszecie : Zdrady są spoko .
A jak by was ktoś na serio zdradził to będzie płacz , załamanie itp .
Odpowiedz
(24-01-2017, 00:17)Nazi Zombie napisał(a): Wszyscy teraz piszecie : Zdrady są spoko .

Ja nie piszę, że zdrady są spoko -,- 

Napisałem, że niepotrzebnie interpretujesz, że coś postrzegane za złe, musi być złe.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
(24-01-2017, 00:38)legendofyoshi14 napisał(a):
(24-01-2017, 00:17)Nazi Zombie napisał(a): Wszyscy teraz piszecie : Zdrady są spoko .

Ja nie piszę, że zdrady są spoko -,- 

Napisałem, że niepotrzebnie interpretujesz, że coś postrzegane za złe, musi być złe.

Przyzwyczajaj się. Nazi Zombie tak ma. XD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości