Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[2.0 Update 3] DeMuZ Boss Rush
Przedstawiam Wam mój niskobudżetowy Boss Rush. :>
PS. Jakoś tak wyszło, że zapomniałem o boss rushu, a jak już sobie o nim przypomniałem to gubię się we własnym kodzie, więc mogą występować jakieś drobne błędy.
PPS. Jak ktoś chce screeny to są tutaj: http://smwmods.y0.pl/showthread.php?tid=928

Załączone pliki
.zip   DeMuZ Boss Rush.zip (Rozmiar: 325,75 KB / Pobrań: 6)
Odpowiedz
A już miałem się pytać co ten temat robi w planszach. Teraz to rozumiem :)
My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
Etap przetestowałem i jestem pod wrażeniem :') Widać twój ciężki wkład pracy, pomysłowość. Bossowie są różnorodni i każdy jest na innej zasadzie. Najbardziej spodobała mi się Venus Trap, która spamowała ogniem. Była bardzo wymagająca, ale naprawdę dobra. Trzeba było tańczyć do rytmu. Myślę, że zapamiętam także Big Boo, który częściowo jest moim pomysłem i szczerze tego żałuje, bo pod koniec jest ciemno jak w pewnej części ciała na cztery litery u człowieka o barwie czekoladowej. 

Prócz tego zaintrygowało mnie zakończenie. Kim jest owa postać, jaki ma cel i czemu ten poziom tak się kończy? Czy będzie sequel, jakieś wyjaśnienie skąd w ogóle Mario wziął się w tym miejscu? Wiem, że to tylko etap, ale jak dajesz jakiś dialog i rozpoczynasz wątek, dobrze by było jakbyś wytłumaczył. A może po prostu nie miałeś pomysłu i chciałeś zakończyć w ten sposób kampanię? Jak dla mnie szkoda, że tak to się zakończyło. Po pokonaniu tej 10 bossów giniemy... Oczekiwałem jakiegoś potężnego bossa, a tu niestety rozczarowanie. 

Podobały mi się paski zdrowia z HP bossów. Naprawdę cudownie to wygląda. Według mnie jednak, Big Boo, ma za dużo energii. Serio 20? To aby nie lekka przesada? Jeszcze maski, które naparzają w nas w zupełnych egipskich ciemnościach. Reszta proporcji zdrowia przeciwników jest dobra. 

Muzyka jest taka sobie. Mogłeś w każdej sekcji dać inną, bardziej dramatyczną, a nieraz te same utwory się powtarzają. Nie sądzę, że to źle, ale lepiej by się grało, znacznie przyjemniej. 

Podsumowując level wyszedł dobrze, ale nie perfekcyjnie. Myślę jednak, że za twoje starania i pomysłowość mogę lekko pociągnąć ocenę w górę. Otrzymujesz ode mnie 7.5/10
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
poziom spoko bossowie byli w miarę zrównoważeni trudni dość przyznam że nie przeszedłem touhou bloopera bo nie było w wyborze postaci marisy, keepo. boss rush był przyjemny, ciekawy pomysł z tym że bossowie nie mają ustalonej kolejności i wszystko odbywa się w jednym poziomie ale tak trochę shame że nie było żadnego final bossa zniszczyłeś hype bardziej niż no man's sky

tl;dr:
boss rush fajny trudny, dam na razie 8.5/10 na zachętę jak dodasz fajnego final bossa to dam 9.5/10
master of comedy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości