Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Religia nieobowiązkowa
500+ miało być NA KAŻDE DZIECKO. Zamiast tego dostaliśmy kolejną fałszywą obietnicą w twarz.
Andrzej Duda nie naprawi polskiej reputacji, gdy zagraniczne media zauważają, co odpierdala Kaczyński.
Trybunał już zniszczony, demokracja i manifestacje powoli też, media publiczne tak samo, sens parlamentu leży gdy PiS nie liczy się z konstytucją, a zaraz legnie szkolnictwo i instytuty badawcze.
Nie mogę się doczekać badania fundowanego przez PiS o szkodliwości seksu przedmałżeńskiego.
Odpowiedz
(28-12-2016, 12:24)sky2 napisał(a): 500+ miało być NA KAŻDE DZIECKO. Zamiast tego dostaliśmy kolejną fałszywą obietnicą w twarz.
Andrzej Duda nie naprawi polskiej reputacji, gdy zagraniczne media zauważają, co odpierdala Kaczyński.
Trybunał już zniszczony, demokracja i manifestacje powoli też, media publiczne tak samo, sens parlamentu leży gdy PiS nie liczy się z konstytucją, a zaraz legnie szkolnictwo i instytuty badawcze.
Nie mogę się doczekać badania fundowanego przez PiS o szkodliwości seksu przedmałżeńskiego.

Widzę, że mamy twardego przeciwnika PiS. Bardzo mnie to cieszy. W końcu ktoś uważa, że ta platforma narobiła więcej szkód, aniżeli pożytku. 
Zgadzam się do każdego centymetra twojej wypowiedzi. Podkreśliłem najważniejsze słowa. Większość ich działań, to fałszywe obietnice albo chytre działania. Czasem mam wrażenie, że robią to z premedytacją, aby rozwalić nasz naród i jeszcze bardziej go podzielić.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Co do tego 500+ faktycznie chamsko oszukali , jednak wolę PiS niż Donalda Tuska którego dziadek walczył w wehrmachcie .
Wolę Andrzeja dudę niż Tego który łączy się z nami w "Bulu i Nadzieji" .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
Ja tam PiSu nienawidzę.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(28-12-2016, 13:52)PvZ napisał(a): Ja tam PiSu nienawidzę.

Ja także za nim nie przepadam, ale nie róbmy offtopu w tym temacie. Sky założył temat o Pis-ie, można tam dyskutować na ten temat.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Religia powinna być wyborem, gdy kończy się dany etap szkoły i uczeń planuje przejść do dalszego. Coś jak kartka z informacjami o WF-ie, ale dotycząca wyboru pomiędzy religią a etyką, wtedy uczniowie mogliby od razu uczęszczać, bo po co bawić się w papiery i pozwolenia? Powinien to być również wybór ucznia jeżeli nie ma 18 lat, gdyż w takiej sprawie rodzice nie powinni decydować za nich (a często decydują na własne upodobanie).

Proste i na temat - ktoś chce, niech idzie; nie chce, będzie miał inny przedmiot lub nie będzie w ogóle uczęszczał. Niestety ci, co zarządzają szkołami są zbyt "leniwi", aby szukać nauczycieli od etyki (nie wspomnę o śmiesznych regułach w prawie... dlaczego niby rodzice mają decydować za ucznia czy ma uczęszczać na religię, skoro to jego sprawa, a nie rodziców? Dopiero po 18-tce może się usamodzielnić).
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
W ogóle co sprawiło że religia w szkole to przedmiot?
Odpowiedz
Dla mnie religii powinien uczyć Katecheta a nie Ksiądz.
Dla mnie Religia,Fizyka i W-F ma być nieobowiązkowe

My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
(28-12-2016, 17:06)Eleven napisał(a): Dla mnie religii powinien uczyć Katecheta a nie Ksiądz.
Dla mnie Religia,Fizyka i W-F ma być nieobowiązkowe

Fizyka akurat uczy podstaw tego jak działa świat i stara się walczyć z takimi cudami jak "płaska ziemia", "geocentryzm" czy inne pseudonaukowe badziewia.
Religii w niektórych szkołach uczy katecheta, ale nic to nie zmienia w kontekście prowadzonych zajęć.
Zgodzę się, że religia i wf powinny być nieobowiązkowe. Fizyki bym jednak nie usuwał.
Odpowiedz
Religia jest ogółem bezsensu bo niby coś jest dziwnego ale wytłumaczone to zostaje a potem nauczycielka "Ale czemu w tamtym momencie a nie kiedy indziej? Pan Bóg wtedy chciał". Przecież to wszystko to przypadek. Nie można wykluczyć istnienia Boga ale są niektóre rzeczy udowodnione.
Odpowiedz
Bóg nie istnieje - z naukowego punktu widzenia nie ma żadnego dowodu na istnienie jakiegokolwiek boga. Nie ma również żadnego dowodu na historyczność Chrystusa.

Polecam ogólnie obejrzeć ten film - https://www.youtube.com/watch?v=b0U99fslDaY Ujawnia wszystkie sekrety religii.

Natomiast to, jak długo państwo będzie nam wpajać tą ideologię zależy tylko i wyłącznie od społeczeństwa. Nieprędko się to zmieni, gdy mamy 90% ludzi deklarujących, że wierzą w boga.
Odpowiedz
A co wiara w Boga to przypał i powód do wstydu ?
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
(28-12-2016, 18:37)Nazi Zombie napisał(a): A co wiara w Boga to przypał i powód do wstydu ?

Nie wiem, ale niewłaściwe jest narzucanie innym tych poglądów oraz kierowanie się zdaniem Kościoła przez państwo. Państwo powinno być odseparowane grubym murem od Kościoła (nie widzę sensu akurat w faworyzowaniu Kościoła katolickiego, podczas gdy inne Kościoły nie mają w Polsce takich przywilejów).
Odpowiedz
(28-12-2016, 18:02)sky2 napisał(a): Bóg nie istnieje - z naukowego punktu widzenia nie ma żadnego dowodu na istnienie jakiegokolwiek boga. Nie ma również żadnego dowodu na historyczność Chrystusa.

Polecam ogólnie obejrzeć ten film - https://www.youtube.com/watch?v=b0U99fslDaY Ujawnia wszystkie sekrety religii.

Natomiast to, jak długo państwo będzie nam wpajać tą ideologię zależy tylko i wyłącznie od społeczeństwa. Nieprędko się to zmieni, gdy mamy 90% ludzi deklarujących, że wierzą w boga.

Choć nie wierzę w Boga, to jednak nie ma też żadnych argumentów potwierdzających za tym, że on nie istnieje. 

Wręcz zastanawiający jest fakt, dlaczego w tak dużym wszechświecie, jesteśmy my sami. Według teorii istnieje wiele planet możliwych do zamieszkania, a wręcz istnieje szansa, że gdzieś w kosmosie jest zaawansowana technicznie cywilizacja, ale czy aby na pewno? Dlaczego zatem jeszcze nie napotkaliśmy śladu ich istnienia? A może rząd USA ukrywa przed nami jakieś statki kosmiczne w strefie 51? 

Poza tym trudno jest wytłumaczyć początek istnienia czegokolwiek. Jeśli Bóg by nie istniał, to z czego miałyby się stworzyć planety i gwiazdy, ale z drugiej strony skąd wzięła się istota, która była kreatorem...

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
(29-12-2016, 01:43)legendofyoshi14 napisał(a):
(28-12-2016, 18:02)sky2 napisał(a): Bóg nie istnieje - z naukowego punktu widzenia nie ma żadnego dowodu na istnienie jakiegokolwiek boga. Nie ma również żadnego dowodu na historyczność Chrystusa.

Choć nie wierzę w Boga, to jednak nie ma też żadnych argumentów potwierdzających za tym, że on nie istnieje. 

Proszę bardzo - w galaktyce Andromedy znajduje się wielka różowa planeta wykonana z masła przetworzonego, a wokół niej orbituje kupa (xD). Nie masz żadnych dowodów na to, że to nie istnieje!!!!!

[Obrazek: wJYpdTN.png]

(29-12-2016, 01:43)legendofyoshi14 napisał(a): Wręcz zastanawiający jest fakt, dlaczego w tak dużym wszechświecie, jesteśmy my sami. Według teorii istnieje wiele planet możliwych do zamieszkania, a wręcz istnieje szansa, że gdzieś w kosmosie jest zaawansowana technicznie cywilizacja, ale czy aby na pewno? Dlaczego zatem jeszcze nie napotkaliśmy śladu ich istnienia? A może rząd USA ukrywa przed nami jakieś statki kosmiczne w strefie 51? 

Poza tym trudno jest wytłumaczyć początek istnienia czegokolwiek. Jeśli Bóg by nie istniał, to z czego miałyby się stworzyć planety i gwiazdy, ale z drugiej strony skąd wzięła się istota, która była kreatorem..."
Nie chcę odpowiadać na jakiekolwiek teorie spiskowe. Co do szans życia pozaziemskiego oraz faktu, że nikt z nami jeszcze się nie skontaktował - paradoks Fermiego na Wikipedii oraz film z polskimi napisami.
A jak wytłumaczyć samo pochodzenie Boga, co poruszyłeś w ostatnim zdaniu? Z czegoś też musiałby powstać. Cała materia powstała z Wielkiego Wybuchu, który uwolnił ogrom energii i dał początek przestrzeni, oddziaływaniom, czasowi, energii oraz materii. 
Natomiast co było przed Wielkim Wybuchem? Ano nic. Nie było czasu, więc nie można mówić o okresie "przed" Wielkim Wybuchem ;-)

"Z punktu widzenia modelu standardowego Wielkiego Wybuchu i klasycznej (niekwantowej) teorii grawitacji nie można mówić o okresie „przed” Wielkim Wybuchem, jako że Wszechświat powstał w momencie Wielkiego Wybuchu, a razem z nim: przestrzeń, materia i czas, dlatego pytanie o to, co było przed Wielkim Wybuchem, jest pozbawione sensu, ponieważ czas rozpoczął się z chwilą wybuchu.
Według scenariusza opartego o kosmologię bran możliwe jest, aby nasz Wszechświat powstał w wyniku jednego z powtarzalnych etapów rozszerzania i zapadania przestrzeni. Istnieją również modele kwantowe, niewymagające narzucanych przez standardowy Wielki Wybuch i ogólną teorię względności warunków brzegowych jak i osobliwości."

Zanim jeszcze usłyszę, że model Wielkiego Wybuchu to "tylko teoria" - polecam zapoznać się z definicją teorii naukowej.
Średnio widzę tu miejsce na Boga, zważywszy na to, że gdyby istniał i przed początkiem Wszechświata do teraz, to strasznie dziwne, że jeszcze nikomu się nie ujawnił, i nie ma żadnej rzetelnej pracy naukowej potwierdzającej istnienie Boga.
Jako racjonalista ciężko mi sprzeczać się ze zdaniem nauki i ślepo wierzyć w Boga.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości