Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3] Pułapka 2
W końcu wydałem ten epizod. :D Specjalnie na wigilię. Powiem jedno że poziom trudności jest jak zwykle trudny ale nie tak jak w części pierwszej no i mam nadzieje że wam się spodoba.

Fabuła: Wizard Pig odebrał Power Flame Bowserowi i zamierza przejąć cały świat. Mario i Luigi muszą go powstrzymać.

Screen:  http://imgur.com/a/3fFXQ
Download v1.2:  http://www.mediafire.com/file/ifpqplznxq...apka_2.rar

to nie jest kaizo
Nie wiem po co mi sygnatura.
Od czego by tu zacząć... Fakt, to nie jest kaizo. Udało mi się pokonać całość, bez używania cheatów, co jest wielkim plusem. Podobała mi się, walka z Mother Brain w poziomie "Lawowa Kraina". Była na prostych zasadach, ale w sumie dobra. Potyczka z Wig Pigiem była ciekawa.
Niestety lista pochwał szybko dobiega końca.

Czy tylko ja nie zrozumiałem fabuły tej drugiej części? Według mnie zdania nie trzymają się sensu, akcja toczy się za szybko, nie ma tego napięcia, tego czegoś, tego klimatu jaki był w pierwszej pułapce. Poza tym żart w ostatnim poziomie jest dla mnie trudny do pojęcia. Może nie mam humoru twórcy, aby mnie rozbawił? Jakby tego było mało, kiedy walczymy pierwszy raz z Matką Mózg w poziomie "Lawowa Potyczka", zaraz potem ponownie mierzymy się z nią, nie wiedzieć dlaczego, skoro już ją zabiliśmy. Według mnie nie ma to rąk i nóg. 

Myślałem, że ten epizod będzie deczko dłuższy. Ja rozumiem, że może się składać z 5 poziomów, ale odniosłem wrażenie, że były one wykonane na szybko. Chociażby "Wysoka Wieża" wydała mi się pusta, bez dekoracji albo poziom wprowadzający "Przed Zamkiem". Kolejną uwagą jest fakt, że Wizard Pig nie ma animacji śmierci. Mógłbyś przynajmniej effect lakitu zrobić na niewidzialny, aby nie drażnił oczów. Następną rzeczą, która mnie zirytowała, to generator kul ognia w poziomie "Kraina Wizpiga", który znajdował się na środku przepaści. Znikąd naparzały pociski! 
W Zamku Wizarda Piga te bloczki i dekoracje są porozrzucane zupełnie losowo. 

Podsumowując, nie rozumiem dlaczego stworzyłeś drugą część, czy nie lepiej było zrobić tą zdradę Maga Świń w pierwszej części? Szczerze wolałem już część pierwszą, pomimo tej piekielnej i czasem niesprawiedliwej trudności. Moja ocena 3.7/10. 
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Patch już niedługo!
Zgaduję że ten epizod zwykły nie jest .
To jest najzwyklejszy epizod.
DOUBLE POST!
Rzeczy które wymienił LoY zostały poprawione. Czekam na inne oceny.
Na tym screenie mogłeś dodać lawę a tło zrecolorować na czerwono. A i ten budynek bym zbudował z innych bloków, ale to nie mój epizod więc rób jak uważasz :) ze screena mogę dać 4.5/10 Mogłeś dać więcej screenów, bo moim zdaniem jeden to za mało.
Epizod mogę przetestować nawet dzisiaj (Gdy będę miał czas) ;)
My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt SMBX 1.3.0.1:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
Kowalski11 Adventure- 14% (brak) wersja-1.4.3
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 19% (demo) wersja-1.3.0.1
Przyszłe epizody:
Five Islands (Boss Rush)- 5% (brak) wersja-1.4.3
Oto chodzi żeby nie dawać dużo screenów. Po co mam dawać lawę jak to się zaczyna tam gdzie się kończy Pułapka 1? (kosmos)
Nie spodziewałem się tego.

Epizody:
Przyszłe epizody:
Zdarza się. :)

UWAGA!!! Za niedługo patch ze special worldem! Będę różne rzeczy dodawał żebyście nie mieli wszystkiego od razu. :D
Przetestowałem no i cóż.
Kilka cutoffonów ?. Level design średnio na Krainie WizardPiga i na zamku było lepiej.?
Bullet Bill miał pierwszą część SMW a drugą SMB3.-

[Obrazek: MNi6QkZ.jpg]
Najbardziej rozśmieszył mnie latający Mother Brain nie ma nóg ani rąk tylko lata i na dodatek śpi XD.
Epizod mało ważył więc dobrze.+
Na wieży był boss thwomp tutaj był jeden problem. Kując się przechodzisz jeszcze raz poziom to platforma przestała się podnosić do góry.-
Najtrudniejszy poziom był "Kraina WizzardPiga".
Muzyka pasowała więc.+
A i finałowy boss był straszny Nieskończoność nieskończoności WizardPigów, że mi się komputer zacinał!-
[Obrazek: drmQcfW.jpg]

No Epizod mi się ogólnie podobał więc:
Ocena: 4.2/10

Epizody:
Przyszłe epizody:
Nie rozumiem czego wy macie ten błąd z wizpigami jak ja nie mam. A co do bullet billi to pasowało akurat więc zostawiłem. Co do platformy to ten błąd również będzie wraz ze special worldem poprawiony. (dawanie na autostart nie popłaca)
Epizod przeszedłem, o dziwo bez kodów, pomimo tego, iż musiałem nimi sypać przy poprzedniej części. Fabuła wydawała mi się dziwna, jakby na siłę. Najpierw w Pułapce 1 Wiz Pig zdradza, potem wydajesz patch do Pułapki 1, gdzie zmieniasz zakończenie i Wiz Pig umiera z Bowserem, aż tu nagle znowu Wiz Pig zdradza. WTF, to które zakończenie Pułapki 1 w końcu jest tym właściwym? Czemu byli w "jedynce" w sali, a w "dwójce" nagle znajdują się na dworze, gonili się przez cały zamek? I nagle Bowser jednak przeżywa?

Swoją drogą, potem jakimś cudem Wiz Pig rozwala cały świat w ciągu kilku chwil, niegrzeczna świnka.

Co do level designu, to wydawał mi się lepszy od tego z "jedynki", bo mniej opierał się na spamie, a bardziej na faktycznym unikaniu pułapek. Podobali mi się bossowie, nawet zbugowany Wiz Pig. Epizod jednak był strasznie krótki, nawet pomimo trudności pękł u mnie w nieco ponad godzinkę.

Ogólnie to wyglądało jak takie DLC do pierwszej części, na zasadzie, by skończyć już fabułę Pułapki. Ale nie było źle.

6/10
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Krótki ponieważ nie chciałem dać wszystkiego od razu. Będę dodawał różne rzeczy stopniowo. (np. special world)
(31-12-2016, 13:22)PvZ napisał(a): Krótki ponieważ nie chciałem dać wszystkiego od razu. Będę dodawał różne rzeczy stopniowo. (np. special world)

Czyli swego rodzaju DLC do DLC? Bardzo ciekawy pomysł, ale dosyć dziwny. Znowu będę musiał się męczyć z przechodzeniem tego wszystkiego :')
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości