Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[SMBX 1.3] Epicka Trylogia: Rewolucja wymiarów.
Przedstawiam drugą część Epickiej Trylogii, rewolucję wymiarów. Jest to mój najstarszy projekt. Kontynuacja Mario RPG - Zaginiony tzw. sequel
Światów będzie dosyć dużo, a sama kampania będzie już po polsku, nie po angielsku :P 

Fabuła: Luigiemu przyśnił się koszmar, w którym Bowser otwiera nowy wymiar. Mówi to swojemu bratu, a on zaniepokojony postanawia wraz z nim udać się do zamku Bowsera. Okazuje się że koszmar staje się jawą, a Bowser rośnie w siłę. Chce on przejść przez portal, aby stać się nieśmiertelny. Czy uda się go pokonać? 

Planowanych plansz jest dosyć dużo i jeśli ktoś chce być sławny, może pomóc mi w tworzeniu niektórych plansz. Nagrodzę tą osobą creditsami oraz reputacją. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na PW.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
A musisz wszystkie w osobnych tematach? :v A za screeny 9,5/10.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Chciałem zrobić w osobnych, po każdą część wydam osobno. Chociaż są połączone fabularnie, to różnią się wyglądem i rozgrywką.
Odpowiedz
Widzę że tutaj też jest błąd "epcika". :V
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(19-06-2016, 09:23)Mech napisał(a): Widzę że tutaj też jest błąd "epcika". :V

Serio xD Już drugi raz mam ten sam błąd. Dzięki, poprawię :D
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz