Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[SMBX 1.3/ 1.3.0.1] Super Mario i Pieczęć Apokalipsy (Epizod Kolaboracyjny)
[Obrazek: VyzRp2K.gif]
Nareszcie jest! Ukończona finalna wersja polska naszego wspólnego Epizodu Kolaboracyjnego pt. "Super Mario i Pieczęć Apokalipsy". Chciałbym na wstępie przeprosić za opóźnioną datę premiery oraz podziękować za ciężki wkład pracy, jaki włożyliście w swoje plansze. Każdy tworzył tak jak umiał, jednakże wszyscy uczestnicy wykonali swoje prace bardzo starannie. Kampania wyszła nieziemsko i jestem z Was dumny! 

Epizod zawiera 54 levele użytkowników, do zdobycia jest 59 gwiazdek, a liczba uczestników, którzy wzięli udział w tworzeniu wspólnego projektu to 18! Muszę przyznać, że to są imponujące liczby, szczególnie mowa tu o tej trzeciej. Pragnę zauważyć, że nasze forum jest malutkie, mimo to, udało się nam coś stworzyć razem. 

Zacznijmy od początków, skąd idea na epizod, jak wyglądały prace. Pomysłodawcą jest Ezel, gdyż pewnego dnia wpadł na pomysł, że może stworzymy coś razem, tak jak Anglicy Tower of Biased's. Zrobił ankietę czy to dobry pomysł i większość ludzi stwierdziła, iż to pomysłowe. Rok temu rozpoczęły się prace, na wakacjach. Szło jak burza, później prace zwolniły. Jednak powoli drążyliśmy na przód. Niestety pod koniec roku 2015, ktoś przeprowadził atak hakerski na forum i utraciliśmy poziomy. Nie wszystkie dało się odzyskać. Mimo wszystko po pewnym czasie prace zostały wznowione. Nie poddaliście się i cieszy mnie to ogromnie. 

Kto wymyślił fabułę? Historia jest stworzona przeze mnie. Inspiracji nie trzeba było szukać długo. W dzisiejszych czasach mówi się dużo o końcu świata, Apokalipsie, więc w pewien sposób odwołałem się do tego. 

Fabuła epizodu kolaboracyjnego: 

7 bandytów z Mushroom Kingdom zagraża Królestwu Grzybów. Chcą oni zniszczyć zamek i rozpocząć inwazję. W tym samym czasie Czart Lucyfer rzuca klątwę na ród Toadstool. Mówi on, że gdy zabije owych wrogów i zniszczy 10 filarów podtrzymujący piekielne czeluście, to Brama Ognia zostanie otwarta, a z niej uwolni się coś strasznego. 

Rozpiska światów:

Świat 1 - Łąki/lasy:

1-1 - Dante19977 Witaj przygodo! 
1-2 - Mech Drewno porośnięte trawą
1-3 - Sky Ruiny 
1-4 - Nazi Zombie Zwykły las 
1-5 - Legendofyoshi14 Nocna podróż 
1-6 - TheHasin Zamek Koopa 

Świat 2 - Pustynny:

2-1 - Dood Słoneczna pustynia 
2-2 NajekK Gorące piaski
2-3 - Miki11244 Piaskowe wzgórza 
2-4 - DemuZ Sadystyczne Pola 
2-5 - TheHasin Droga do świątyni 
2-6 - Legendofyoshi14 Pradawna świątynia

Świat 3 - Podziemny:

3-1 - Ezel Błotnista kopalnia
3-2 - Legendofyoshi14 Tropikalne podziemia
3-3 - Dood Kryształowe jaskinie
3-4 - Kowalski11 Rury nad rurami 
3-5 - PvZ Ghost's Cave 
3-6 - Ezel Zamek Strachu 

Świat 4 - Plażowy/podwodny:

4-1 - Kowalski11 Rekiny atakują! 
4-2 - Dood Podwodna eskapada 
4-3 - Ezel Kąpiel w piaskach 
4-4 - Legendofyoshi14 Bitwa Siedmiu Morz 
4-5 - TheHasin Niebezpieczna Zatoka 
4-6 - PvZ Chuck's Castle 

Świat 5 - Zimowy/lodowy:

5-1 - HTB4 Śnieżna kraina
5-2 - Tomex7 Noc polarna 
5-3 - NajekK Śnieżne wzgórza 
5-4 - Kowalski11 Śnieżna forteca 
5-5 - Kowalski11 Jaskinia Pingwinów 
5-6 - Flower35 Zamek Mimigi 

Świat 6 - Chmurowy/podniebny:

6-1 NajekK Podniebne szukanie
6-2 Flower35 Zachmurzony dzień  
6-3 - Dood Puszyste niebiosa 
6-4 - Tomex7 Trujący deszcz 
6-5 - Kowalski11 Mroczne chmury 
6-6 - PvZ Lighting Castle 

Świat 7 - Lawowy/wulkaniczny:

7-1 - Legendofyoshi14 Wielki chaos! 
7-2 - starman6 Parzące korytarze                                                                        
7-3 - Kowalski11 Gorąca jaskinia 
7-4 - TheHasin Wrzące wzgórza 

7-5 - Tomex7 Obrona Zamkowa
7-6 - Tomex7 & NajekK Zamek Bowsera Jr.

Świat 8 - Piekielny/surrealistyczny:

8-1 TheHasin
 Przedsionek Piekła
8-2 HTB4 Bagno Śmierci 
8-3 Ezel Wieża Matrix
8-4 Dood Las Wytrzeszczu 
8-5 NajekK Trujące Wody

8-6 HTB4 Słoneczne Jaskinie
8-7 TheHasin Twierdza Abaddona
8-8 TheHasin Mroczna Strona Piekła
8-9 Legendofyoshi14 Rzeka Styks
8-10 Legendofyoshi14 Brama Ognia 
8-11 Legendofyoshi14 Ucieczka Mroku

Tutaj zamieszczam trailer naszego epizodu: 

A tutaj link do pobrania: 

POBIERZ

Załączone pliki
.zip   4-6 Chuck's Castle.zip (Rozmiar: 41,06 KB / Pobrań: 2)
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
[Obrazek: FU2Cz43.jpg]   W KOŃCUUUU!!! Dzięki Bogu!!! Dante będzie miał co nagrywać po Roman Worlds!

[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
Pokaż zawartośćJuż teraz!:

[Obrazek: LogJGWH.gif]

Dolan...
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nagra :) 

UWAGA, jeśli ktoś pobrał już kampanię, to w trzech poziomach są drobne niedociągnięcia. Link główny już podmieniłem na właściwy z dobrymi poziomami. Jeśli jednak ktoś nie chce pobierać ponownie kampanii, dla trzech etapów, to pobierajcie z tych linków: 

Poprawka 1-5,1-6

Poprawka 7-6

Za wszystkie niedociągnięcia i ewentualne błędy przepraszam!

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Epizod mi się bardzo spodobał naprawdę. :) (chociaż mogłem zagrać przedpremierowo, hehehe) Bardzo się nasza społeczność postarała. Czekam na następny collab. :D
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(11-12-2016, 19:44)PvZ napisał(a): Epizod mi się bardzo spodobał naprawdę. :) (chociaż mogłem zagrać przedpremierowo, hehehe) Bardzo się nasza społeczność postarała. Czekam na następny collab. :D

Bardzo mnie to cieszy! Myślę, że jeśli będziecie chcieli, to możemy ponownie zorganizować taki collab, dużo większy, bądź epizod podobny do Tower of Biased, gdzie będziemy klasyfikować etapy pod względem oceny. Aczkolwiek, na razie jeszcze poczekajmy i zobaczmy jak przyjmie się ta kampania i gdy zrobimy wersję angielską to pomyślimy ;p

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Collab się udał również dlatego, że mieliśmy bardzo dobrego lidera. :)
Odpowiedz
(11-12-2016, 20:09)PvZ napisał(a): Collab się udał również dlatego, że mieliśmy bardzo dobrego lidera. :)

Dziękuję! Jestem urodzonym liderem, aczkolwiek nie każdy to zauważa. Mogę organizować takie wspólne epizody, dla mnie to żaden problem. Bawiłem się przy tym świetnie :D

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Moje poziomki :3
My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt SMBX 1.3.0.1:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
Kowalski11 Adventure- 14% (brak) wersja-1.4.3
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 19% (demo) wersja-1.3.0.1
Przyszłe epizody:
Five Islands (Boss Rush)- 5% (brak) wersja-1.4.3
Odpowiedz
(11-12-2016, 20:08)legendofyoshi14 napisał(a):
(11-12-2016, 19:44)PvZ napisał(a): Epizod mi się bardzo spodobał naprawdę. :) (chociaż mogłem zagrać przedpremierowo, hehehe) Bardzo się nasza społeczność postarała. Czekam na następny collab. :D
Myślę, że jeśli będziecie chcieli, to możemy ponownie zorganizować taki collab, dużo większy, bądź epizod podobny do Tower of Biased, gdzie będziemy klasyfikować etapy pod względem oceny. Aczkolwiek, na razie jeszcze poczekajmy i zobaczmy jak przyjmie się ta kampania i gdy zrobimy wersję angielską to pomyślimy ;p

nie chcę być w jakiś sposób przeciwny temu, ale wydaje mi się, że ciężko byłoby to ponownie tak zorganizować. pomijając fakt, że większość użytkowników powoli odchodzi od smbx, a ciężko jest znaleźć kolejną generację póki co.
sam już nie siedzę w smbx mimo że byłem oryginalnym pomysłodawcą collabu, w dodatku wydaje mi się że jest za mało osób, które mogłyby być w jakikolwiek sposób zaangażowane.
jeśli natomiast pomysł się przyjmie, moim zdaniem najlepiej będzie to zorganizować w wakacje bądź w jakąś przerwę, gdy jest nieco więcej czasu wolnego

that's just an idea możecie równie dobrze to zignorować na czas obecny.
Odpowiedz
(12-12-2016, 21:43)sky2 napisał(a): nie chcę być w jakiś sposób przeciwny temu, ale wydaje mi się, że ciężko byłoby to ponownie tak zorganizować. pomijając fakt, że większość użytkowników powoli odchodzi od smbx, a ciężko jest znaleźć kolejną generację póki co.
sam już nie siedzę w smbx mimo że byłem oryginalnym pomysłodawcą collabu, w dodatku wydaje mi się że jest za mało osób, które mogłyby być w jakikolwiek sposób zaangażowane.
jeśli natomiast pomysł się przyjmie, moim zdaniem najlepiej będzie to zorganizować w wakacje bądź w jakąś przerwę, gdy jest nieco więcej czasu wolnego

that's just an idea możecie równie dobrze to zignorować na czas obecny.

Zobaczymy co będzie się działo. Nigdy nic na siłę, aczkolwiek zawsze mogę podjąć się stanowiska jako lider/sędzia.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
A ja zawsze mógłbym pomóc bo dosyć często mam czas. :)
Odpowiedz
Prosiłbym, aby każdą rzecz, którą należałoby poprawić wypisać tutaj.

Lista błędów

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
W etapie 4-6 zamiast gwiazdki z SMB3 jest zwykły exit. Błąd jest poważny, gdyż jeśli ktoś chce ukończyć grę na 100%, nie uzbiera wystarczającej ilości gwiazd.

Załączone pliki
.zip   4-6 Chuck's Castle.zip (Rozmiar: 41,06 KB / Pobrań: 2)

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Dołącz to wszystko do głównego linku.
Odpowiedz
(21-01-2017, 15:50)PvZ napisał(a): Dołącz to wszystko do głównego linku.

Poziomy 7-5, 7-6 były podmienione wraz z głównym linkiem. 4-6 już dołączam do pierwszego postu.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości