Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[SMBX 1.3.0.1/2.0(?)] Epicka Trylogia: Mario RPG - Zaginione proroctwo
Przedstawiam swój projekt, ze starego forum, Mario RPG - Zaginione Proroctwo. Jest to pierwsza część niezwykłej przygody. 

Cała kampania rozgrywać się w miastach, gdzie naszym zadaniem jest rozmawiać z mieszkańcami. Będzie to typowe RPG z licznymi zadaniami. Wyróżniać się będzie tzw. tryb fabularny oraz tryb poboczny. W trybie pobocznym możemy nadrobić sobie ilość gwiazdek do zdobycia, a w głównym odblokowujemy ścieżkę do kolejnego miasta. W grze można będzie znaleźć małe Easter Eggs ode mnie :) 

Pokaż zawartośćCiekawostki:

Rozpiska krain:

* Miasto Toadów - 99,2 % zakończono
Opis Krainy: Rodzinne miasto Mario. Tutaj mieszka wraz z bratem Luigi opiekując się poddanymi księżniczki Toadstool. Jest stosunkowo przyjazna i można tam pogadać z wieloma mieszkańcami. Jest tylko jeden groźny przeciwnik, King Mole, który jest zadufany w sobie. Jego specjalny atak, to mega przytup. Mieszka tam też Daisy, księżniczka, która zarządza owym miastem. 
* Dolina Assahlah - Kraina Wiecznej Zimy - 99,2% zakończono
Opis Krainy: Występuje tam wieczna zima. Niskie temperatury sprawiają, że jest tam bardzo ślisko i niebezpiecznie. Mieszka tam stosunkowo mało mieszkańców; Nurek, który na co dzień zajmuje się łowieniem Cheep-Cheppów, żona Nurka i inne Toady, które wolą przesiadywać w swoich ciepłych gniazdach lub w innych krainach. Najgroźniejszy przeciwnik to "Wielki" Kryształ. Przywołuje śnieżyce, która przywiewa różnych przeciwników. 
* Jaskinie Szeteli - 99,2 % zakończono
Opis Krainy: Mroczne Jaskinie, pełne obrzydliwych pająków. Mieszka tam tylko jeden Toad. Krainy te są dosyć tajemnicze i bardzo poplątane. Mam nadzieję, że lubisz labirynty... Legendy głoszą, że w tych pieczarach są tzw. Ogniste Nietoperze, które używają swojej furii ognia do zabijania upatrzonych ofiar. 

* Śpiewające Ruiny - 90% zakończono 
Opis Krainy: Jest to pustynia, na której ostatnimi czasy prowadzone są wykopaliska archeologiczne. Pozyskuje się tam też węgiel kamienny i brunatny. Pod tym wąwozem są tajemnicze struktury, być może egipskie piramidy zakopane do góry nogami. Są pogłoski, że żyje tam dość silna bestia "Baldrog"; krwiożercza rosiczka. Jej główną umiejętnością jest wzniecanie ognia wokół siebie i tworzenie fal uderzeniowych.   

* Świątynia Życia - 99,9% ukończono 
Opis Miejsca: Jest to kontynuacja miasta "Śpiewające Ruiny". Tutaj rozgrywa się starcie ze złodziejem ksiąg. Walka będzie dość długa, wymagała myślenia i umiejętności dobrego skradania się. Jeśli chcesz wygrać walkę z rabusiem, musisz być tak cwany jak on. 

* Miasto Skyowo
* Rozpadlina lawy - piekielna kraina
* Dziedziniec zamkowy lorda Bowsera
* Gadollami - Kraina ostatniej nadziei - 23% zakończono

Opis Krainy: Najbardziej tajemnicza i zapomniana kraina w świecie Mario. Żyje tutaj Nochal, postać która dość dobrze orientuje się w temacie Proroctwa i przepowiedni dotyczącej przyszłych wydarzeń. W okolicy tej krainy jest miejsce, które prowadzi do Ukrytego Wspomnienia. Podobno, aby je otworzyć trzeba mieć wszystkie gwiazdki. Ponadto znajduje się tam monstrualny przeciwnik, zwany Mrocznym Rycerzem. Jego miecz wykonano z potężnej stali, która odbija kule ognia. Najgroźniejszy atak bossa to "Świetlisty Bicz", którym atakuje ze wszystkich stron. Z armią akolitów jest niemal niepokonany. 

* Cmentarz Pradawnych
Opis Krainy: Miejsce błędne z nazwy, albowiem nie jest to cmentarz. Nikogo tutaj nie pogrzebano, jednak według legend; te ziemie są idealne do medytacji, połączenia duchowego z postaciami, które są od nas odległe. Wielcy Pradawni, którzy przybywali na te ziemie "grzebali" w przyszłości i przeszłości szukając tutaj oświecenia. Tutaj rozegra się bitwa z "Tajnym Stowarzyszeniem"

Fabuła: Złodziej grasuje w Mushroom Kingdom. Został okradziony najwyższy radny Miasta Toadów. Udaj się w pogoń za bandytą i połóż kres jego niecnym planom.

Epizod jest kontynuowany. Premiera przewidywana na rok 2016/2017 nadchodzącej zimy, trailery już dostępne na kanale.

Graficy:
HTB4, NajekK
Testerzy: 
Mech, Starman

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Zapowiada się ciekawie. :D
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/0mXzN0i2X6SW8gyQ

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
Księga "Proków"? A nie "Proroków" jak już? :V
master of comedy
Odpowiedz
(03-01-2016, 15:43)HTB4 napisał(a): Księga "Proków"? A nie "Proroków" jak już? :V

Poprawione xD
Odpowiedz
"Epicka" Według mnie jest to trochę chwalenie się.
Odpowiedz
(04-01-2016, 11:05)Mech napisał(a): "Epicka" Według mnie jest to trochę chwalenie się.

Wiesz co jesteś irytujący, tak sobie nazwałem i mam do tego prawo. Epicka trylogia: Robię trzy epizody, bo są trzy części. Teoretycznie jest to jeden wielki epizod i nie robię pracy nad nowym :@ Epizod mógłby być łaskawie szybciej, gdybyście pomogli mi naprawić błąd, ale nikogo to nie rusza. Wkurza mnie to, że ktoś coś ode mnie wymaga, a sam z siebie nie daje. Może byś mi pomógł, a nie ględził i marudził. Będzie, wydam każdą jak leci, zobaczysz, a takie teksty, które mają na celu, nie wiem skompromitować mnie, sobie daruj?
Odpowiedz
To tylko moja opinia. Po co te nerwy?
Odpowiedz
@LoY14
Mogę ci pomóc z tym błędem.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(04-01-2016, 14:29)Mech napisał(a): To tylko moja opinia. Po co te nerwy?

A czy ja ci bronię mówić. Gadaj sobie co zechcesz, wierz w co chcesz. Ty też se zrób trylogie i też nazwij ją "Epicką". Ja też wygłaszam swoją opinie i swoje uczucia, bo denerwują mnie osoby, które mi coś zarzucają. Po ten post wyglądał mi na mój pierwszy rzut oka na prowokacje.

@PvZ Pomożesz, tylko błąd jest dosyć poważny, postać mi się nie porusza prawidłowo. Zaraz ci prześlę ten poziom, za pół godziny :)
Odpowiedz
@LoY14 dasz jakies wiesci związane z projektem? Błąd naprawiony?
Podoba mi się system RPG. Będziesz używał do tego luny?

PS nie krzycz na mnie, ja tylko pytam xd
Odpowiedz

Nie będę krzyczał :D Dam wieści, kilka miesięcy później, ale dam. Błąd nie naprawiony, poziom robię od nowa. Będę używał luny. System RPG, no staram się jak najbardziej rozbudowywać dialogi i zadania, ale cóż jeszcze nie wiem czy mi wyjdzie tak jak ja chcę. Mam to wykorzystania tylko 100 eventów, a to jednak za mało :P

Zaktualizowałem informacje. Epizod kontynuowany. Premiera niebawem, trailer jeszcze szybciej. Wypatrujcie go uważnie na moim kanale.
Odpowiedz
Teraz dużo wolnego czasu, to mogę testować.
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Odpowiedz
Skoro i tak do twoich epizodów zrobiłem z 4 grafiki to czemu nie robić dalej, mogę być grafikiem. :#
master of comedy
Odpowiedz
Trailer nawet spoko ale mógł być lepszy i te napisy są mało widoczne. :V
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(19-06-2016, 09:19)Mech napisał(a): Trailer nawet spoko ale mógł być lepszy i te napisy są mało widoczne. :V

Dziękuję. Napisy zrobiłem takie celowo, miały być popękane :v
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości