Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[SMBX 1.3.0.1/2.0(?)] Epicka Trylogia: Mario RPG - Zaginione proroctwo
Przedstawiam swój projekt, ze starego forum, Mario RPG - Zaginione Proroctwo. Jest to pierwsza część niezwykłej przygody. 

Cała kampania rozgrywać się w miastach, gdzie naszym zadaniem jest rozmawiać z mieszkańcami. Będzie to typowe RPG z licznymi zadaniami. Wyróżniać się będzie tzw. tryb fabularny oraz tryb poboczny. W trybie pobocznym możemy nadrobić sobie ilość gwiazdek do zdobycia, a w głównym odblokowujemy ścieżkę do kolejnego miasta. W grze można będzie znaleźć małe Easter Eggs ode mnie :) 

Pokaż zawartośćCiekawostki:

Rozpiska krain:

* Miasto Toadów - 99,2 % zakończono
Opis Krainy: Rodzinne miasto Mario. Tutaj mieszka wraz z bratem Luigi opiekując się poddanymi księżniczki Toadstool. Jest stosunkowo przyjazna i można tam pogadać z wieloma mieszkańcami. Jest tylko jeden groźny przeciwnik, King Mole, który jest zadufany w sobie. Jego specjalny atak, to mega przytup. Mieszka tam też Daisy, księżniczka, która zarządza owym miastem. 
* Dolina Assahlah - Kraina Wiecznej Zimy - 99,2% zakończono
Opis Krainy: Występuje tam wieczna zima. Niskie temperatury sprawiają, że jest tam bardzo ślisko i niebezpiecznie. Mieszka tam stosunkowo mało mieszkańców; Nurek, który na co dzień zajmuje się łowieniem Cheep-Cheppów, żona Nurka i inne Toady, które wolą przesiadywać w swoich ciepłych gniazdach lub w innych krainach. Najgroźniejszy przeciwnik to "Wielki" Kryształ. Przywołuje śnieżyce, która przywiewa różnych przeciwników. 
* Jaskinie Szeteli - 99,2 % zakończono
Opis Krainy: Mroczne Jaskinie, pełne obrzydliwych pająków. Mieszka tam tylko jeden Toad. Krainy te są dosyć tajemnicze i bardzo poplątane. Mam nadzieję, że lubisz labirynty... Legendy głoszą, że w tych pieczarach są tzw. Ogniste Nietoperze, które używają swojej furii ognia do zabijania upatrzonych ofiar. 

* Śpiewające Ruiny - 90% zakończono 
Opis Krainy: Jest to pustynia, na której ostatnimi czasy prowadzone są wykopaliska archeologiczne. Pozyskuje się tam też węgiel kamienny i brunatny. Pod tym wąwozem są tajemnicze struktury, być może egipskie piramidy zakopane do góry nogami. Są pogłoski, że żyje tam dość silna bestia "Baldrog"; krwiożercza rosiczka. Jej główną umiejętnością jest wzniecanie ognia wokół siebie i tworzenie fal uderzeniowych.   

* Świątynia Życia - 99,9% ukończono 
Opis Miejsca: Jest to kontynuacja miasta "Śpiewające Ruiny". Tutaj rozgrywa się starcie ze złodziejem ksiąg. Walka będzie dość długa, wymagała myślenia i umiejętności dobrego skradania się. Jeśli chcesz wygrać walkę z rabusiem, musisz być tak cwany jak on. 

* Miasto Skyowo
* Rozpadlina lawy - piekielna kraina
* Dziedziniec zamkowy lorda Bowsera
* Gadollami - Kraina ostatniej nadziei - 23% zakończono

Opis Krainy: Najbardziej tajemnicza i zapomniana kraina w świecie Mario. Żyje tutaj Nochal, postać która dość dobrze orientuje się w temacie Proroctwa i przepowiedni dotyczącej przyszłych wydarzeń. W okolicy tej krainy jest miejsce, które prowadzi do Ukrytego Wspomnienia. Podobno, aby je otworzyć trzeba mieć wszystkie gwiazdki. Ponadto znajduje się tam monstrualny przeciwnik, zwany Mrocznym Rycerzem. Jego miecz wykonano z potężnej stali, która odbija kule ognia. Najgroźniejszy atak bossa to "Świetlisty Bicz", którym atakuje ze wszystkich stron. Z armią akolitów jest niemal niepokonany. 

* Cmentarz Pradawnych
Opis Krainy: Miejsce błędne z nazwy, albowiem nie jest to cmentarz. Nikogo tutaj nie pogrzebano, jednak według legend; te ziemie są idealne do medytacji, połączenia duchowego z postaciami, które są od nas odległe. Wielcy Pradawni, którzy przybywali na te ziemie "grzebali" w przyszłości i przeszłości szukając tutaj oświecenia. Tutaj rozegra się bitwa z "Tajnym Stowarzyszeniem"

Fabuła: Złodziej grasuje w Mushroom Kingdom. Został okradziony najwyższy radny Miasta Toadów. Udaj się w pogoń za bandytą i połóż kres jego niecnym planom.

Epizod jest kontynuowany. Premiera przewidywana na rok 2016/2017 nadchodzącej zimy, trailery już dostępne na kanale.

Graficy:
HTB4, NajekK
Testerzy: 
Mech, Starman

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Zapowiada się ciekawie. :D
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/0mXzN0i2X6SW8gyQ

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
Księga "Proków"? A nie "Proroków" jak już? :V
master of comedy
Odpowiedz
(03-01-2016, 15:43)HTB4 napisał(a): Księga "Proków"? A nie "Proroków" jak już? :V

Poprawione xD
Odpowiedz
"Epicka" Według mnie jest to trochę chwalenie się.
Odpowiedz
(04-01-2016, 11:05)Mech napisał(a): "Epicka" Według mnie jest to trochę chwalenie się.

Wiesz co jesteś irytujący, tak sobie nazwałem i mam do tego prawo. Epicka trylogia: Robię trzy epizody, bo są trzy części. Teoretycznie jest to jeden wielki epizod i nie robię pracy nad nowym :@ Epizod mógłby być łaskawie szybciej, gdybyście pomogli mi naprawić błąd, ale nikogo to nie rusza. Wkurza mnie to, że ktoś coś ode mnie wymaga, a sam z siebie nie daje. Może byś mi pomógł, a nie ględził i marudził. Będzie, wydam każdą jak leci, zobaczysz, a takie teksty, które mają na celu, nie wiem skompromitować mnie, sobie daruj?
Odpowiedz
To tylko moja opinia. Po co te nerwy?
Odpowiedz
@LoY14
Mogę ci pomóc z tym błędem.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(04-01-2016, 14:29)Mech napisał(a): To tylko moja opinia. Po co te nerwy?

A czy ja ci bronię mówić. Gadaj sobie co zechcesz, wierz w co chcesz. Ty też se zrób trylogie i też nazwij ją "Epicką". Ja też wygłaszam swoją opinie i swoje uczucia, bo denerwują mnie osoby, które mi coś zarzucają. Po ten post wyglądał mi na mój pierwszy rzut oka na prowokacje.

@PvZ Pomożesz, tylko błąd jest dosyć poważny, postać mi się nie porusza prawidłowo. Zaraz ci prześlę ten poziom, za pół godziny :)
Odpowiedz
@LoY14 dasz jakies wiesci związane z projektem? Błąd naprawiony?
Podoba mi się system RPG. Będziesz używał do tego luny?

PS nie krzycz na mnie, ja tylko pytam xd
Cóż, nie lubię długich pożegnań, więc po prostu napiszę, że fajnie mi się z wami współpracowało. Na ten moment muszę odejsć, trzymajcie się.
Odpowiedz

Nie będę krzyczał :D Dam wieści, kilka miesięcy później, ale dam. Błąd nie naprawiony, poziom robię od nowa. Będę używał luny. System RPG, no staram się jak najbardziej rozbudowywać dialogi i zadania, ale cóż jeszcze nie wiem czy mi wyjdzie tak jak ja chcę. Mam to wykorzystania tylko 100 eventów, a to jednak za mało :P

Zaktualizowałem informacje. Epizod kontynuowany. Premiera niebawem, trailer jeszcze szybciej. Wypatrujcie go uważnie na moim kanale.
Odpowiedz
Teraz dużo wolnego czasu, to mogę testować.
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Odpowiedz
Skoro i tak do twoich epizodów zrobiłem z 4 grafiki to czemu nie robić dalej, mogę być grafikiem. :#
master of comedy
Odpowiedz
Trailer nawet spoko ale mógł być lepszy i te napisy są mało widoczne. :V
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(19-06-2016, 09:19)Mech napisał(a): Trailer nawet spoko ale mógł być lepszy i te napisy są mało widoczne. :V

Dziękuję. Napisy zrobiłem takie celowo, miały być popękane :v
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości