Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[Podanie] Problem z użytkownikiem MateuszSSJ8
Witam
Ciągle jestem gnębiony przez użytkownika MateuszaSSJ8 który nie potrafi się ogarnąć z kucami. Ciągle o nich pisze i na dodatek atakuje mnie też na innych forach nie tylko na tym. Więc jakby dało radę dać mu ostrzeżenie alby w końcu dał mi spokój bo mam go już dość.
Odpowiedz
Ja również nie pochwalam takiej nietolerancji co do tego kto co ogląda. A was proszę abyście załatwiali swoje spory na prywatności, bo po co nam kolejne wojny na forum. ;\

A jeśli chodzi o kuce to sam je kiedyś oglądałem. Czy żałuję? Raczej już nad tym obecnie się nie zastanawiam nawet, ale niech każdy ogląda to co lubi i bez niepotrzebnych opinii z drugiej strony. :v
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(12-11-2016, 14:37)Mateusz SSJ8 napisał(a): Czytaj uważnie, kolego, bo jak nie, to będzie to twoja wina, że nie będziesz wiedział.

Nie mam zamiaru bawić się z tobą w darcie mordy. Powinniśmy być dorosłymi, dlatego też rozstrzygniemy ten spór, jak na dorosłych przystało. A wszyscy użytkownicy TEGO forum świadkami nam obu.

http://js.x-legend.com.tw/
1. Zainstaluj na swoim komputerze grę, którą znajdziesz pod tym adresem.
2. Utwórz konto do niej. Możesz to zrobić na stronie twórców, ale będziesz musiał na niej założyć konto, na którym je utworzysz.
3. Uruchom grę i zaloguj się na swoje konto w niej, które utworzyłeś, realizując punkt 2.

Codziennie w to gram, a nie znam języka. Po zalogowaniu musisz utworzyć swoją postać, a następnie dotrzeć nią do miasta, w którym znajduje się posąg feniksa. Nie zapomnij tylko o posągach liska.

Jeśli mnie pokonasz, to sam odejdę z tego forum za pierwszą wzmiankę o sam-wiesz-czym i nigdy więcej nic tu ode mnie nie dostaniesz.
Ale, jeśli to JA pokonam ciebie, musisz przez resztę życia wymierzać sobie 10 bezlitosnych razy kablem od gamepada za każdy raz, kiedy szczeniacko się odezwiesz do każdego lubiącego to, o czym wszystkim dokoła zabraniasz ci mówić. I ostrzagam cię. Ten każdy to również ja.
Kto tu się szczeniacko odzywa co? To z tobą jest naprawdę nie tak i powinieneś się w końcu leczyć! Taki stary dziad a takie bajeczki lubi oglądać. Więc ja tobie daje ostrzeżenie. Albo się odpier%##sz ode mnie albo będziesz mieć problemy z policją I to mówię poważnie!
Odpowiedz
z/w, temat zamykam, bo ten konflikt idzie na gorsze.
Radel, weź się trochę odmień, do diaska. :V
No i się uspokój. Tak samo ty, Mati.

I powiem szczerze, kiedyś stałem w jednym szeregu z Radelem, jeśli chodzi o kucobranie. Ale przestałem wgle zwracać uwagi i stałem się obojętny co do kucyków.
Odpowiedz
(19-11-2016, 00:15)Patryk1023 napisał(a): z/w, temat zamykam, bo ten konflikt idzie na gorsze.
Radel, weź się trochę odmień, do diaska. :V
No i się uspokój. Tak samo ty, Mati.

I powiem szczerze, kiedyś stałem w jednym szeregu z Radelem, jeśli chodzi o kucobranie. Ale przestałem wgle zwracać uwagi i stałem się obojętny co do kucyków.

To błagam niech ktoś z tym zrobi bo nie długo może być gorzej. Więc chciałbym aby mi dał święty spokój i Nic więcej o mnie nie pisał. To wtedy i ja dam sobie spokój ale powiedz to jemu aby się odwalił ode mnie i nic o mnie nie obgadywał że np. że ja jestem jakiś no nie wiem toksyczny czy porównuje mnie do jakiś fikcyjnych postaci bo mnie zaczyna wkurzać takim zachowaniem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości