Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Czy według ciebie to forum obumiera ?
Tak
Nie
Niewiem
[Wyniki ankiety]

Forum Obumiera
Ostatnio zauważyłem bardzo duży spadek aktywności na tym forum . Nikt nic nie wstawia , nikt nic nie pisze , żadnych dram ( niby dobrze , ale przez to jest strasznie nudno ) , żadnych nowych epizodów . Nie jest to dobre , ale powstaje pytanie ... Dlaczego tak jest ?
Ludzie znudzili się SMBX ?
Znudzili się tematami na pogaduszkach ?
Wiele osób także opuściło te forum z różnych przyczyn .
Tak więc czy to jest początek końca tego forum ?
Jak myślicie ?
Jeżeli ktokolwiek to przeczyta proszę o jakąś odpowiedź .
To forum przeżywa kryzys już od dłuższego czasu, a nie od paru tygodni. Bywały jedynie chwilowe wyżyny aktywności, poza tym cisza, cisza i jeszcze raz cisza. Moim zdaniem tematów do rozmów jest wielu, nie licząc tych wypalonych i wykorzystanych prawie całkowicie jak pokazywanie pulpitu czy chwalenie się swoim fonem. Osobiście wolałbym by forum było aktywne. Dramy były jakie były, ale jednak podnosiły jakoś aktywność, poza tym niszczyły relacje i atmosferę na forum. SMBX przestało być kontynuowane jeśli chodzi o oficjalne wersje i nawet myślę, że użytkownikom mogło się już znudzić, choć sam jestem w trakcie robienia epizodu. Co do rozmów i pogaduszek to niestety większość ogólnych rozmów trafia na Discorda, a to dlaczego ktoś opuścił forum to już jest jego sprawa i nie chcę się w to wgłębiać. Sam już nie wiem czy to "koniec" tego forum, czy ten koniec będzie się ciągnął przez kolejne miesiące bądź lata.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Raczej forum upadnie do końca bo widzę że wiele adminów odeszło i wgl. SMBX się praktycznie nikt nie interesuje z polaków dlatego przydałoby się zmienić główną tematykę forum.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
Nie bede przytaczal argumentow, bo ludzie i tak nie czytaja potem dlugich postow, ale forum nie umiera. Byly gorsze sytuacje, ale to jak ludzie beda mowic, ze forum umiera, to nikomu sie nie bedzie chcialo pisac i forum umrze no i wiecie. Takze spokojnie, forum nie umiera, a smbx jest popularne, takze nie trzeba zmieniac tematyki, bo pb ep musi wyjsc bo bedzie smutno. :( No a nie wyjdzie bo level designerzy wlasnie nic nie robia i epizod nie wychodzi, a potem wszyscy mowia ze nikt sie nie interesuje, i smutno jest nie robcie tak. :( Kurde jednak wyszedl mi dlugi post.

tl;dr streszczenie: nie
master of comedy
Ja też robię własny epizod zamierzam go tu wstawić jednak czy to będzie takie opłacalne to nie wiem . Bo jak przez kilka dni będzie 1 albo 0 komentarzy to nie jest to dobry znak . Chociaż to może być też spowodowane tym że jestem najmniej lubianym twórcą epizodów i że są nieciekawe :v .
(28-10-2016, 16:04)Nazi Zombie napisał(a): Ja też robię własny epizod zamierzam go tu wstawić jednak czy to będzie takie opłacalne to nie wiem . Bo jak przez kilka dni będzie 1 albo 0 komentarzy to nie jest to dobry znak . Chociaż to może być też spowodowane tym że jestem najmniej lubianym twórcą epizodów i że są nieciekawe :v .

Spoko. O moim "Ataku Koop cz.2" wszyscy mówią dobrze, ale napisały tylko... Może 3 osoby? :'(

[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
Pokaż zawartośćJuż teraz!:

[Obrazek: LogJGWH.gif]

Dolan...
To i tak lepiej niż w moich przypadku . Perspektywy IG upadają . Albo wydaje mi się to wszystko że forum obumiera i to wina mojego braku popularności .
Nie wiem już sam .
@Nazi Zombie
wyciągnij wnioski z tych perspektyw, wydaje mi się że ludziom nie za bardzo chce się co kilka miesięcy pobierać zupełnie nowego epizodu który nic nie wnosi i trwa kilkanaście minut. Lepiej dawać wszystko do jednego dużego epizodu :v
master of comedy
Zgadzam się z Hatebzem. Ja pojedynczych etapów nie pobieram bo nie widzę sensu bo po co pobierać coś w co się będzie grać 3 minuty.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
może tak może nie

smwmods jest bardzo apatyczne politycznie więc forget about komentowaniu tego co się dzieje i podejmowaniu dyskusji

tbh podjęcie dyskusji jest natychmiastowo klasyfikowane jako "drama"

społeczność smwmods jest jedną z najgorszych i raczej nieprędko ma się to zmienić (jeśli mam być szczery)

tych bardziej merytorycznych zapraszam do następujących lektur, między słowami są opisane przyczyny takiego a nie innego status quo:
- Oficjalne powody odejścia z SMWM/GG (Kenex)
- O co chodziło z Sky'owo 2.0
- I co teraz?
- Upadek forum (Ezel)
oraz nieco starsze
- Atmosfera na Discordzie
i do kompletu:
- kiedy jeszcze użytkownicy byli świadomi złej atmosfery jako tako (Hatebz)
- joko mówi doodowi aby spierdalał i go nie pozdrawia (Dood)
- wykopki smwmods (Joko)
- cierpienie uszlachetnia (Drakin)
- coś postanowienia o karach nie zostały wypełnione (Ezel)
- bonex odchodzi 5 razy i dochodzi 60 (BoneX)

w nawiasach podałem autorów oryginalnych tematów

zachęcam do podjęcia się merytorycznej dyskusji ale proszę o czytanie ze zrozumieniem aby zrozumieć sytuację. niczego poza prawdziwą dyskusją od czego są fora dyskusyjne (nie banujcie za dramy plz) tutaj nie szukam.

gitara siema

sry za literówki ale nadal przyzwyczajam się do klawiatury... mimo że mam ją 2 mies.
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Większość z podanych tutaj tekstów przeczytałem już wcześniej . Jednak znalazło się kilka których nie wdziałem wcześniej więc je przeczytałem . Z wieloma rzeczami można się tutaj zgodzić . Powiem szczerze że wcześniej zanim to wszystko miało miejsce nie myślałem że coś takiego może się wydarzyć . Naprawdę szkoda że przez niektórych trochę się tutaj narobiło .
Kiedyś wywoływałem dramy , byłem agresywny itp , ale to już przeszłość .
nie chcę dzielić ludzi na lepszych i gorszych, ale jesteś spk, nie spinasz się już tak jak kiedyś, idzie podyskutować :)

pozdrawiam
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości