Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

The Great Adventures of Duncan - EARLY ACCESS
O tej postaci jeszcze na pewno nie słyszeliście, z wyjątkiem paru osób takich jak Mech czy Hatebz, Przedstawiam wam mój Autorski projekt...
WIELKIE PRZYGODY DUNCAN'A!

Projekt jest nadal we wczesnej Fazie.
Wypuszczam za darmo wersję Early Access. Chcę się was także zapytać: co według was powinno się znaleźć w grze?
Od razu mówię że gra ta jest Stylizowana.. no cóż. Stylizowana to mało powiedziane. Gra jest zrobiona w taki sposób by wyglądało jakby można było ją odpalić na starym Game Boy'u! (Uprzedam, kolorystyka nie jest czarno biała, tylko taka Zielonkawa. jest to spowodowane wyświetlaczem Oryginalnego Game Boy'a. na którym wszystko wyglądało zielonkawo. więc i to chciałem odwzorować) Uprzedzam także. że z racji iż jest to bardzo wczesna wersja to nie ma żadnych Efektów Dźwiękowych, ani Muzyki. (Cutscenki też nie gotowe. Mapa Pierwszego Świata także zrobiona na szybko, więc może się różnić od Finalnej Wersji.)

http://www.mediafire.com/file/jog57tm787...Access.exe

A więc, (Nie zaczyna się zdania od "A więc" !) Teraz chciałbym się was zapytać. Co chcielibyście ujrzeć w tym Projekcie?
Piszcie Śmiało. Piszcie także co sądzicie o tej wczesnej wersji!

Jeszcze jedno. Jakie według was było by najwygodniejsze Sterowanie?

Zamieszczam także kilka Screenów:
[Obrazek: bhiq2kx.png]
[Obrazek: BIC1Vud.png]

Tak btw, na sam koniec tematu. Ustawiłem liczbę żyć na 9 (Wliczając 0 jest ich 10), gdyż Gra nie będzie posiadała Kontynuacji.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Wszystko fajnie tylko ze movement jest trochę zbugowany ale chyba to poprawisz. I zrób tak ze te dialogi można przeklikać. Bo denerwuje to że muszę czekać.

Chciałbym zobaczyć sporo bossów z paskami życia i wiele rodzai przeciwników oraz żeby gra była długa.

Sterowanie:
Strzalki - Poruszanie
X - Strzelanie
Z - Skok
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
heh, może by ktoś jeszcze sprawdził ten temat? Napisał coś. nie wiem.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
nieautorskie wymyśliłem to 10 października 2016 o godzinie 20:49

bardzo fajne zagrałbym
Odpowiedz
(16-10-2016, 20:15)sky2 napisał(a): nieautorskie wymyśliłem to 10 października 2016 o godzinie 20:49

bardzo fajne zagrałbym

aha, sory ale wyprzedziłem cie o jakieś 2 lata. Duncana wymyśliłem już w 2014.

a nie. to nie na temat xd
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

Odpowiedz
Jakieś postępy bo nie mogę się doczekać aż zagram w to? :D
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(23-10-2016, 18:47)Mech napisał(a): Jakieś postępy bo nie mogę się doczekać aż zagram w to? :D

na razie brak. bo nie mam Sampli :/ Jedynie kilka grafik zrobiłem.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

Odpowiedz
ale sample to pojedyncze dzwieki ktore tworza muzyke, chyba cos ci sie pomylilo
master of comedy
Odpowiedz
(25-10-2016, 19:21)Hatebz napisał(a): ale sample to pojedyncze dzwieki ktore tworza muzyke, chyba cos ci sie pomylilo

No tak. więc mówię że potrzebuję, bo nie mam jak Soundtracka skomponować.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości