Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Jaś Fasola
Klasyczna brytyjska komedia z lat 90. Może ktoś z was pamięta? (Nie może, tylko jest pewne że znajdzie się choć jeden osobnik który pamięta.)
Jeżeli tak, to co sądzicie? Bo ja sądze że jest świetna. nie mam nic innego do roboty. niż wstawić tu Nagranie z pierwszego Odcinka, w którym Jaś Fasola Śpiewa Hallelujah.
https://www.youtube.com/watch?v=tDZyuSDUh2U

Czemu nie wiem czy właściwy dział? Każdy wstawia tematy dotyczące ich Kanałów w serwisie YouTube.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Komedię pamiętam kiedyś chyba leciała na jedynce, a pamiętam jeszcze animowaną wersję. Była także świetna ekranizacja filmowa "Lato jasia Fasoli", przy której uśmiałem się do łez :D. Jak miałem kilka lat, to uwielbiałem, gdy w czasie zagrożenia jego misia krzyczał "TEDDY!". Komedia piękna. ;)

[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
Pokaż zawartośćJuż teraz!:

[Obrazek: LogJGWH.gif]

Dolan...
Odpowiedz
(01-10-2016, 21:23)Tomex7 napisał(a): Komedię pamiętam kiedyś chyba leciała na jedynce, a pamiętam jeszcze animowaną wersję. Była także świetna ekranizacja filmowa "Lato jasia Fasoli", przy której uśmiałem się do łez :D. Jak miałem kilka lat, to uwielbiałem, gdy w czasie zagrożenia jego misia krzyczał "TEDDY!". Komedia piękna. ;)

A przypadkiem nie chodziło ci o "Wakacje Jasia Fasoli" ?
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Fajny serial jeśli w ogóle tak się to nazywa.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(01-10-2016, 21:46)Dokuro napisał(a):
(01-10-2016, 21:23)Tomex7 napisał(a): Komedię pamiętam kiedyś chyba leciała na jedynce, a pamiętam jeszcze animowaną wersję. Była także świetna ekranizacja filmowa "Lato jasia Fasoli", przy której uśmiałem się do łez :D. Jak miałem kilka lat, to uwielbiałem, gdy w czasie zagrożenia jego misia krzyczał "TEDDY!". Komedia piękna. ;)

A przypadkiem nie chodziło ci o "Wakacje Jasia Fasoli" ?

Oj tam byłem blisko...

[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
Pokaż zawartośćJuż teraz!:

[Obrazek: LogJGWH.gif]

Dolan...
Odpowiedz
Bardzo dobry serial. Chyba nie było odcinka , z którego bym się nie zaśmiał :D. Rozwalają mnie sposoby , w których tytułowy bohater próbuje rozwiązać jakiś problem czy inne zabawne sytuacje z jego udziałem ;]. Z filmów widziałem jedynie "Wakacje Jasia Fasoli" oraz "Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm" - oba przypadły mi do gustu. Moje ulubione odcinki serialu to: pierwszy , w którym Fasola próbował ściągać na jakimś egzaminie (czy co on tam pisał); drugi , w którym siedział na ławce w kościele i nie umiał się za bardzo zachować , no i te próby zjedzenia cukierka... trzeci , jak próbował zrobić sobie kanapkę - rozbawiło mnie , w jaki sposób on sobie ją przygotowuje; czwarty , kiedy wybierał się do dentysty i ubierał się oraz dbał o higienę podczas jazdy samochodem; piąty , w którym robił zakupy; szósty , w którym przebywał w restauracji. Ostatnim odcinkiem na mojej liście ulubionych jest "Jaś Fasola w pokoju 426".
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości