Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

WF Nieobowiązkowy !
(27-12-2016, 17:47)PvZ napisał(a): Religia to jest wiara a nie przedmiot. Ciekawe co sprawiło że się wlicza do średniej.

Błąd - w RP istnieje coś takiego jak "lekcje religii w szkole" - https://pl.wikipedia.org/wiki/Lekcje_religii_w_szkole

"Ocena z przedmiotu religia nie wpływa na promocję do następnej klasy lub ukończenie szkoły, ale jest wliczana do średniej ocen ucznia. W 2009 roku Trybunał Konstytucyjny orzekł, że wliczanie religii do średniej ocen nie narusza przepisów Konstytucji[6]. Wpisywana jest na świadectwie szkolnym zaraz po ocenie z zachowania. Nie zaznacza się, czy uczeń uczęszczał na religię czy na etykę. O udziale ucznia niepełnoletniego w nadobowiązkowych zajęciach z religii decydują jego rodzice, natomiast uczeń pełnoletni sam podejmuje decyzję w tym zakresie. Uczeń może uczestniczyć w zajęciach z religii, z etyki, z obu tych przedmiotów, może też nie uczęszczać na zajęcia z żadnego z nich. Od roku szkolnego 2014/2015 życzenie uczestnictwa w zajęciach z religii składa się w formie oświadczenia pisemnego. Zmiana rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach (Dz. U. z 1992 r. Nr 36, poz. 155, z późn. zm.) wynikała z wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu dotyczącego dostępu do lekcji etyki[7]." - Wikipedia
Odpowiedz
(27-12-2016, 17:45)sky2 napisał(a): WF jest potrzebny dla ludzi otyłych, ok. Ale tym samym lekcje wychowania fizycznego są prawdziwą udręką dla osób, które mają chociażby obniżoną sprawność, bądź nie cierpią gier zespołowych (przez 7 lat wf-u prawie wszystkie lekcje wyglądały tak samo - macie piłkę, grajcie).

U nas w gimnazjum można sobie wybrać, co się chce robić. Jeśli nie pasuje ci piłka nożna, bądź siatkówka, można pójść na siłownie lub pograć w ping-ponga pod nadzorem innego nauczyciela.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Sam lubię grać w pingponga zazdro LoY. :D
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(27-12-2016, 18:19)PvZ napisał(a): Sam lubię grać w pingponga zazdro LoY. :D

Osobiście nie przepadam za pingpongiem. Wolę poćwiczyć sobie na siłowni, popodnosić sztangę, pojeździć na rowerku biegowym czy chociażby pograć w siatkówkę. Ja ogólnie bardzo lubię sporty zespołowe, choć nie zawsze tak było. 

Pamiętam, że kiedyś byłem bardzo słaby i nie umiałem kopnąć w piłkę. Troszkę mi dokuczano z tego powodu, ale nie zrażałem się tym. Po pewnym czasie postanowiłem zacząć działać i wychodzić samemu na dwór potrenować. Odbijałem piłkę od ściany, kopiąc ją, dużo jeździłem na rowerze oraz uprawiałem biegi aby nabrać formy. Pamiętajcie, trening czyni mistrza, poza tym dla chcącego nic trudnego! 

Obecnie nie jestem profesjonalistą w piłce nożnej, ale opracowałem swój własny styl gry. Jestem bardzo szybki, przez co szybko mi zdominować. Ludzie boją się ze mną kiwać, ponieważ mają wrażenie, że w nich uderzę lub sfauluję.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
To zależy też wiele od szkoły. U mnie np. wyglądało to zawsze tak,. że była siatkówka, której nienawidzę, bądź piłka nożna, do której mam mieszane odczucia. Akurat jeśli chodzi o sport to nie lubię gier zespołowych, gdyż łatwo zrzucić winę na innych.

Na studiach to wygląda nieco inaczej, słyszałem, że można sobie wybrać co się chce. Ja nie ćwiczę z przyczyn zdrowotnych (nie chcę się akurat rozwodzić nad tym)
Odpowiedz
Ja od zawsze nienawidziłem WF-u. A to lęk przed piłką i oberwaniem od niej w głowę, a to rówieśnicy się nabijają. Jednak i tak trochę jest w tym mojej winy, że mimo wszystko niechętnie podchodziłem do tego przedmiotu i byłem dość słabym i nieporadnym nastolatkiem. Dzięki fizycznej pracy nabrałem jednak trochę siły.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Też nie lubię pracy zespołowej bo zwalanie winy. Wolę grać 1 na 1 jak w przypadku ping ponga gdzie jestem również dobry.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(27-12-2016, 22:14)PvZ napisał(a): Też nie lubię pracy zespołowej bo zwalanie winy. Wolę grać 1 na 1 jak w przypadku ping ponga gdzie jestem również dobry.

Siatkówka nie musi być grą zespołową, tak samo piłka nożna. Niekiedy dobieramy się w pary i ćwiczymy podania :') 

Jak mówiłem, gdy ktoś zwala na mnie winę, ja po prostu to ignoruje. Jeśli jednak ktoś na mnie krzyczy i zaczyna się dość duża sprzeczka, podaje kontrargumenty, że on też nie grał najlepiej. Każdy popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi. Nie rozumiem też dlaczego podczas wspólnej rozgrywki, gdy ktoś przepuści jakąś bramkę, czy nie trafi do kosza od razu wszyscy mają pretensje. Przecież to tylko zabawa. Co z tego, że jakaś drużyna wygra?

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
To zależy też od nauczyciela. Jak trafiałem na dobrego, to mieliśmy wybór, czy chcemy piłkę nożną, koszykówkę, czy też może siłownię. Pamiętam WF w 1 klasie szkoły średniej, bardzo mi się podobał. Każdy mógł wybrać na co ma ochotę i nie trzeba było się użerać z nauczycielem. Teraz nauczyciel ledwo sam potrafi chodzić, a na nas narzeka, że jesteśmy leniwi. xD
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
(28-12-2016, 16:29)Ezel napisał(a): To zależy też od nauczyciela. Jak trafiałem na dobrego, to mieliśmy wybór, czy chcemy piłkę nożną, koszykówkę, czy też może siłownię. Pamiętam WF w 1 klasie szkoły średniej, bardzo mi się podobał. Każdy mógł wybrać na co ma ochotę i nie trzeba było się użerać z nauczycielem. Teraz nauczyciel ledwo sam potrafi chodzić, a na nas narzeka, że jesteśmy leniwi. xD

Nasz nauczyciel narzeka, że jesteśmy strasznie niewysportowani, że za dużo siedzimy na kanapie przed laptopami i mamy wyćwiczone tylko mięśnie palców xD

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości