Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kończę z SMBX.
Tak jest, dobrze przeczytałeś nazwę tematu... po prawie 5 latach pracy w SMBX, kończę z tym...
Do podjęcia decyzji przekonało mnie to wideo: https://www.youtube.com/watch?v=7q_BcdZn...e=youtu.be
Tym samym pragnę ogłosić. że będę robił Rom-Hacki SMW. Po prostu zobaczcie co można w SMW, i zrozumiecie moją decyzję.
Ok. Rozumiem.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Szkoda że nie zobaczę Koopa Force.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
(16-09-2016, 12:55)Mech napisał(a): Szkoda że nie zobaczę Koopa Force.

Zobaczysz. Jako mój Ostatni epizod stworzony w SMBX... To będzie mój epizod "Pożegnalny", Czemu Pożegnalny? Bo tym epizodem zakończę swoją pracę w SMBX.

Jedynie od czasu do czasu jakieś CGFX stworzę.
(16-09-2016, 14:00)Dokuro napisał(a): Zobaczysz. Jako mój Ostatni epizod stworzony w SMBX... To będzie mój epizod "Pożegnalny", Czemu Pożegnalny? Bo tym epizodem zakończę swoją pracę w SMBX.
No shit sherlock.
IMO porównywanie SMBX i SMW to tak jakbyś porównywał minecrafta do terrari, dwa zupełnie różne rzeczy.

PS: To co wysłałeś w wersji bez podkładu dodanego brzmi jak guano. Nie łudź się. ;)
master of comedy
(16-09-2016, 14:34)Hatebz napisał(a):
(16-09-2016, 14:00)Dokuro napisał(a): Zobaczysz. Jako mój Ostatni epizod stworzony w SMBX... To będzie mój epizod "Pożegnalny", Czemu Pożegnalny? Bo tym epizodem zakończę swoją pracę w SMBX.
No shit sherlock.
IMO porównywanie SMBX i SMW to tak jakbyś porównywał minecrafta do terrari, dwa zupełnie różne rzeczy.

PS: To co wysłałeś w wersji bez podkładu dodanego brzmi jak guano. Nie łudź się. ;)
Tak wiem. i tak SMW Lepsze.
to forum schodzi na psy skoro takie gównoposty są powszechnie akceptowane
No nie ty też odchodzisz :(
nie tłumaczyć!: 我知道你會翻譯它。如果你正在閱讀,你錯了!一旦你將面臨懲罰!

My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

(16-09-2016, 16:45)Eleven napisał(a): No nie ty też odchodzisz :(

Od tworzenia Leveli i Epizodów do SMBX, tak. odchodzę. Jedynie od czasu do czasu będę tworzył CGFX. oraz Testował to co gracze opublikują.
Jeszcze Koopaforce opublikuję jako mój epizod pożegnalny... Czyli opublikuje za jakieś półtorej roku... potem przejdę na Romhacking SMW.
Półtorej roku ?
Założę się że przez ten czas zmienisz zdanie co do odejścia z smbx , porzucisz epizod a także zaczniesz coś zupełnie nowego .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
(16-09-2016, 17:12)Nazi Zombie napisał(a): Półtorej roku ?
Założę się że przez ten czas zmienisz zdanie co do odejścia z smbx , porzucisz epizod a także zaczniesz coś zupełnie nowego .

Epizodu nie porzucę.
Ta zmienność była do przewidzenia, szczególnie wśród osób niestabilnych emocjonalnie (czyt. Drakin)
Zobaczysz jak bardzo dużo roboty wymaga ASM'owanie i wrócisz do SMBX biegusiem :>
...
O_O

CO ON TU ROBI.

Wydawało mi się że masz wszystko co zrobię w... nie ważne... W Każdym Razie, Strzeliliśmy na siebie wzajemnego Focha, to nie odpisujemy na nasze tematy... w sensie, ty na moje, ja na twoje. 
Nie zamierzam tolerować twoich postów w moich tematach.

Trochę się na ASM znam. ale na NESowym ASM. nie na tym SNESowym.

EDIT: Teraz dopiero pomyślałem o tym, że możesz być Niezrównoważony Psychicznie. albo po prostu.. Czekaj, zacytuję... "Hasin zmienną jest."
Nie interesuje mnie Twoje zdanie o mnie, mówię jak będzie, bo to do przewidzenia XDDD
tak tak, Do przewidzenia... NOPE.
A teraz Wypad, bo zaraz jeszcze dramę tu wywołamy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości