Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3.0.1] Atak Koop cz.2
Dambadam budimbadam.... Fanfary, oklaski, wiwat Tomexowi7, który, jak jako jeden z nielicznych żyje na polskim forum o Mario!!! Skończył swój - jak dotąd - najlepszy epizod, który jest strawberry, a niedaleko mu do chocolate!!!

Pokaż zawartośćLINK:

Pokaż zawartośćScreeny:

To jeszcze nie koniec mojej ,,kariery" w SMBX. Zabieram się za kolejny epizod, który jest tajemnicą. Tak przy okazji, jeśli chcecie demo jakiegokolwiek epizodu, to nie oczekujcie go, bo szczerze nie uznaję dem. Pozdrowionka od... Tomex... ońka? XD Okej. To tyle see ya!

[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
Pokaż zawartośćJuż teraz!:

[Obrazek: LogJGWH.gif]

Dolan...
Odpowiedz
No więc epizodu nie przeszedłem bo potrzebuję 8 gwiazdek a mam 7 i nie wiem gdzie jest ta 8. Jedynki nie przeszedłem z powodu błędu na mapie więc kilka rzeczy nie rozumiałem. Intro mi się podobało ale dlaczego możemy wejść do tego etapu na mapie świata? Jak dla mnie to jest bez sensu. Mapa świata nie była zbytnio dobra, kwadratowa i czasami dziwna. Design nie był najgorszy i czasami się bardzo różnił co mi się podoba. Tak samo fajnie że robisz nawiązanie do starego epizodu który się nazywa Zdrada. Bossowie byli ciekawi i nie za łatwi i nie za trudni.

Moja ocena 7/10.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(10-09-2016, 08:48)Mech napisał(a): No więc epizodu nie przeszedłem bo potrzebuję 8 gwiazdek a mam 7 i nie wiem gdzie jest ta 8. Jedynki nie przeszedłem z powodu błędu na mapie więc kilka rzeczy nie rozumiałem. Intro mi się podobało ale dlaczego możemy wejść do tego etapu na mapie świata? Jak dla mnie to jest bez sensu. Mapa świata nie była zbytnio dobra, kwadratowa i czasami dziwna. Design nie był najgorszy i czasami się bardzo różnił co mi się podoba. Tak samo fajnie że robisz nawiązanie do starego epizodu który się nazywa Zdrada. Bossowie byli ciekawi i nie za łatwi i nie za trudni.

Moja ocena 7/10.

W którym momencie trzeba 8 gwiazdek i ma się siedem? Chyba, że w Domu Toada, gdzie czeba wcześniej zrobić bonus w Subconie...

Dolan...
Odpowiedz
Tam gdzie jest zniszczona wioska. Czyli przed fabryką goomb.
Odpowiedz
To w Domu Toada czeba wyjsc z poziomu na lewą stronę i wtedy odblokuje się fabryka goomb. A w wiosce nie potrzeba żadnych gwiazdek.

Dolan...
Odpowiedz
No tak. Tam w fabryce goomb zebrałem 7 gwiazdkę. A w tej "wiosce" są drzwi do których potrzeba 8 gwiazdek.
Odpowiedz
Byl bonus w subconie zrobiony w 1. poziomie? (nie wiem, czemu dałem obowiązkowy bonus, ale OK)

Dolan...
Odpowiedz
Intro ciekawe, Rozgrywka też. Aktualnie przechodzę gdy przejdę zgłoszę bugi (jeśli znajdę) :)
Odpowiedz
(10-09-2016, 09:11)kuba0303 napisał(a): Intro ciekawe, Rozgrywka też. Aktualnie przechodzę gdy przejdę zgłoszę bugi (jeśli znajdę) :)

Spox, specjalnie przeszedłem cały epizod i popoprawiałem wszelakie błedy :)

Dolan...
Odpowiedz
Świetna robota tak ogółem!
Odpowiedz
Uwaga wszyscy, co grają w mój Atak Koop cz.2 !!! Grając w epizod jeszcze raz, zauważyłem 2 błedy, które poprawiłem... Należy zastąpić mapę i 1 etap tymi: 
Link MAPA
link POZIOM

Dolan...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości