Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału w grze "Walka o nasz świat v2"?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
66.67%
4 66.67%
Nie
33.33%
2 33.33%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Walka o nasz świat 2 - propozycja
Witajcie drodzy milusińscy użytkownicy i użytkowniczki forum!

Głównie użytkownicy KSC pamiętają Walkę o nasz świat v1, ale postaram się w sposób przystępny wytłumaczyć na czym polegałaby ta gra forumowa.

Otóż każdy użytkownik tworzy swoje państwo, określając jego ustrój, liczbę ludności, politykę zagraniczną, społeczeństwo, kulturę, scenę polityczną itp. Można wymyślać dowolne scenariusze utworzenia państwa, wszystkie chwyty dopuszczalne (oczywiście poza tymi, które dają zbyt dużą przewagę xd). Można kierować zarówno dyplomacją, jak i solidną dwustu-tysięczną armią ruszającą na podbój globu. Większość tu naprawdę zależy od wyobraźni i kreatywności użytkowników, a poza tym uważam że gra wymaga pewnego zaangażowania, w przeciwieństwie do niektórych "nabijaczy" :P

Tworzę ankietę, gdyż nie wiem ile osób by chciało zagrać, a według mnie nie opłaca się tworzyć gry tylko dla dwóch osób :E Wszystkie zasady byłyby oczywiście określane w gronie wspólnym, aby nie było żadnej niesprawiedliwości. Ten temat tworzę tylko po to, aby wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych, czy w ogóle to ma sens. Jak udział będzie brało min. 6-7 osób to wtedy będę gotów potworzyć odpowiednie tematy, ale prosiłbym być szczerym ;)
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Odpowiedz
Chętnie bym wziął udział ale dokładnie nie wiem na czym by to polegało. Każdy ma swoje państwo i co? Jak wygrać?
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Niestety , nie znam się na takich rzeczach i nie potrafił bym w to grać poprawnie .
Pomysł według mnie jest dobry i myślę że ta gra może przyciągnąć nie jedną osobę .
Odpowiedz
No na razie przyciągnęła aż dwie osoby, więc jak tak dalej będzie to nie mam nawet co się starać XD
qwertz

i'll fly like you~
Odpowiedz
Wiem że ogromny odkop ale myślę że można by było coś takiego zrobić. :V
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
A widzisz jakieś większe chęci?
qwertz