Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Badanie poziomu religijności na SMWMods
Przyczepiłem się o podawanie nieprawdziwych informacji, a nie wiarę samą w sobie.
Odpowiedz
Agnostyczny teista. Heloł.
Odpowiedz
Czy ateista może być dobrym człowiekiem?

Jeśli ateista nie wierzy w Boga, ale zakładając, że wykazuje się kulturą i wspaniałomyślnością, to jeśli zakładamy że niebo jednak istnieje, to czy taki człowiek się zbawi? Moi obojga z rodziców twierdzą, że nie ma takiej opcji. "Jak ktoś ma się zbawić, jeśli zbawienie przychodzi tylko przez Chrystusa, a takiemu ateiście nie zależy na Bogu." Czy takie poglądy są słuszne?

Przypominam, że bóg chrześcijański jest miłosierny, więc powinien patrzeć na dobre uczynki, aniżeli na nasze poglądy, jeśli mamy wolną wolę.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Ateista nie zaklada istnienia wylacznie konceptu nieba po smierci. Najbardziej prawdopodobne jest, ze po smierci nic nie ma, kompletny brak swiadomosci porownywalny do tego sprzed narodzin. Nawet nie czujesz, ze nie zyjesz.

Ciezko nam to pojac ale to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz z nieteistycznego punktu widzenia.

Bog chrzescijanski taki milosierny, ze zabijal ludzi za drobne przewinienia.
Odpowiedz
Nie wiem, jak ludzie mogą uważać tego Boga za miłosiernego. On ewidentnie "bawi się" ludzkim cierpieniem. 

-> Stworzył wadliwych ludzi podatnych na grzech
-> Poddał ich próbie, chociaż wiedział, że ją obleją (jest wszechwiedzący)
-> Z powodu nie zdania jej, mści się na wszystkich pokoleniach ludzkich aż do dzisiaj 

Dlaczego doskonały garncarz miałby tworzyć niedoskonały odlew, nakazać mu być doskonałym a następnie osądzić go bazując na niedoskonałościach, które sam mu nadał?

[Obrazek: tych_dzieci_bog_nie_widzi.jpg]

[Obrazek: bog_jest_dupkiem.png]

[Obrazek: czcijcie_mnie_msciwy_bog.jpg]

[Obrazek: jesli_planujesz_cieszyc_sie_niebem_jeste...oj_bog.jpg]

Trzymajmy się faktów. Chrześcijański Bóg to największy zbrodniarz w dziejach świata. Hitler i Stalin to przy nim pikuś.
Odpowiedz
Co do gwałcenia małych dzieci to księżom należy wybaczać gdyż służą Bogu .
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
Taaa... bo Nazi Zombiego nic nie obchodzi zniszczona psychika dziecka. To chyba idealny dowód, że religijność nie gwarantuje moralności i empatii.

Z religią i bez religii mielibyśmy dobrych ludzi czyniących dobro i złych ludzi czyniących zło. Ale by dobrzy ludzie czynili zło – do tego potrzeba religii.” – Steven Weinberg
Odpowiedz
(01-02-2017, 15:02)Nazi Zombie napisał(a): Co do gwałcenia małych dzieci to księżom należy wybaczać gdyż służą Bogu .

W takim razie ten wasz "Bóg" jest naprawdę miły, kochający i sprawiedliwy, skoro pozwala krzywdzić małe dzieci. :^)
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
Całe szczęście, że politycy nie mają takich poglądów, bo w jakim gównie byśmy żyli...

(to nie umniejsza faktu, że i tak nie jest najlepiej)
Odpowiedz
Tak nie obchodzi mnie zniszczona " psychika dziecka " . Dziecko powinno się po czymś takim podlić , a nie narzekać.
Odpowiedz
Przecież to dziecka wina, że zostało zgwałcone. Świat jest taki prosty!

/s

Z szacunkiem do wszystkich wierzących, ale bardziej głupich i bzdurnych sposobów usprawiedliwiania pedofilii u was nie widziałem.
Odpowiedz
[Obrazek: problem_z_wieloma_chrzescijanami_hipokryci.jpg]
Odpowiedz
Czyli idąc tą logiką, złoczyńcy powinni biegać na wolności, a ludzie uczciwi i dobrzy powinni być karane pod każdym względem. Good joke. xD
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
Instrukcja dla czynnego pedofila by Nazi Zombie: 
1. Ukończ seminarium
2. Załóż sutannę.
3. Gwałć bezbronne dzieci bezkarnie.
Odpowiedz
To nie pedofil a zbawiciel .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości