Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Skopiowany film
Witam. Mam problem. Otóż pewien użytkownik youtuba a dokładniej KNPL skopiował mój film. Ci co są na Discord Polska pewnie wiedzą o co chodzi. Nie mogę go zgłosić bo muszę podać moje dane. Mówiłem że może zostawić film JEŻELI DA LINK DO ORYGINAŁU W OPISIE a on dał w odpowiedzi pod komentarzem. Napisałem kilka godzin temu aby się dostosował bo narusza prawa autorskie i na razie nie odpisał. I znając życie nie odpisze a jak odpisze to pewnie tego nie zrobi. A więc co robić? Mam jedną propozycje: aby wszyscy napisali aby nie kopiował.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
To zbyt wiele nie da - najprościej jest zgłosić. Co prawda nawet jeśli trzeba podać dane, to wątpię by ktokolwiek poza samym algorytmem YouTube'a miał do nich wgląd.
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Robisz tak w kolejności (pod filmikiem): więcej > zgłoś > naruszenie moich praw > naruszenie moich praw autorskich > wyślij. Nie trzeba podawać żadnych danych osobowych ani niczego innego.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

No i mnie przekierowuje to takiej strony:

https://support.google.com/youtube/answer/2807622
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Prześlij zgłoszenie i tyle. ;v

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości