Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Skopiowany film
Witam. Mam problem. Otóż pewien użytkownik youtuba a dokładniej KNPL skopiował mój film. Ci co są na Discord Polska pewnie wiedzą o co chodzi. Nie mogę go zgłosić bo muszę podać moje dane. Mówiłem że może zostawić film JEŻELI DA LINK DO ORYGINAŁU W OPISIE a on dał w odpowiedzi pod komentarzem. Napisałem kilka godzin temu aby się dostosował bo narusza prawa autorskie i na razie nie odpisał. I znając życie nie odpisze a jak odpisze to pewnie tego nie zrobi. A więc co robić? Mam jedną propozycje: aby wszyscy napisali aby nie kopiował.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
To zbyt wiele nie da - najprościej jest zgłosić. Co prawda nawet jeśli trzeba podać dane, to wątpię by ktokolwiek poza samym algorytmem YouTube'a miał do nich wgląd.
Robisz tak w kolejności (pod filmikiem): więcej > zgłoś > naruszenie moich praw > naruszenie moich praw autorskich > wyślij. Nie trzeba podawać żadnych danych osobowych ani niczego innego.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

No i mnie przekierowuje to takiej strony:

https://support.google.com/youtube/answer/2807622
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Prześlij zgłoszenie i tyle. ;v
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości