Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wasze znienawidzone gry / serie gier
Tutaj możecie pisać o waszych znienawidzonych lub nielubianych gier / serii gier .
Proszę uszanować czyjeś zdanie i nie robić afery z powodu że jakaś osoba obraźiła waszą ulubioną / lubianą grę / serie gier .
Proszę uzasadnić swoją odpowiedź .

Dobrze by było jakbyście pisali o grach w które graliście a nie widzieliście np na " Youtube " .

Szczerze mówiąc nie przypominam sobie abym miał znienawidzoną jakąkolwiek grę lub serię gier w którą kiedykolwiek grałem .
Odpowiedz
Cart Mania - myślałem , że to będzie fajna wyścigówka , gdzie gracz ściga się gokartem z innymi kierowcami gokartów. Niestety , sterowanie wszystko popsuło. Niemile wspominam ten tytuł.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
Nie wiem czy są takie typy gier, które bym nienawidził. Są lepsze i gorsze gatunki, każda ma w sobie coś niezwykłego :')  Na pewno zaszła mi za skórę gierka Cat Mario, gdzie non-stop coś cię próbowało zabić. Było śmiesznie, aż do czasu kiedy się wkurwiłem. Ogólnie nie twierdzę, że jej nienawidzę, bo była pomysłowa i oryginalna, ale nie lubię jej do dziś. 

Do gier, którymi się nie interesuje można zaliczyć Hurtworlda. Jest to dobra gra, bardzo wymagająca, co mi się bardzo spodobało. Lubię trudne produkcje. Niestety trochę mi cięła na starym komputerze (nie wiem jak na nowym laptopie, myślę, że dałoby radę w nią pograć, ale nie wiem, czy chcę do niej wracać.)

EDIT: Przypomniało mi się o IWBTB. Zmieniam zdanie. To jest chyba jedyna gra, której nienawidzę. Jak w to można normalnie grać? Pająk ludobójca robi ci podłego jumpscare'a, HELL o KITTY, a poza tym ostatnim, finalnym bossem są jakieś płatki. No common.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Nie lubię League of Legends, Overwatcha, DOTY, Hearthstone'a. Po prostu nie mój typ, ale też mam dość tego, jak wszyscy non-stop o tym gadają >_>
Odpowiedz
(01-01-2017, 14:59)sky2 napisał(a): Nie lubię League of Legends, Overwatcha, DOTY, Hearthstone'a. Po prostu nie mój typ, ale też mam dość tego, jak wszyscy non-stop o tym gadają >_>

W sumie też ich nie lubię, ale na pewno nie żywię do nich aż takiej niechęci - nienawiści <_>

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
No dla mnie to są najbardziej znienawidzone gry - od czterech lat non-stop o nich słyszę nad uchem i mam dość <_<
Odpowiedz
(01-01-2017, 15:09)sky2 napisał(a): No dla mnie to są najbardziej znienawidzone gry - od czterech lat non-stop o nich słyszę nad uchem i mam dość <_<

W sumie wkurwia mnie to, że jak nie grasz choć w jedną z tych gier, to rówieśnicy uważają, że nie jesteś spoko. Według mnie League of Legends to okropnie nudna gra, zresztą pozostałe również.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
SMW2 jakoś mi się nie spodobało. :/
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(01-01-2017, 15:18)PvZ napisał(a): SMW2 jakoś mi się nie spodobało. :/

Dlaczego?

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
W ogóle grafika i wszystko. :(
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
Wszystko co nie wyszło z rąk Flowera, nuff said.
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Odpowiedz
(01-01-2017, 14:59)sky2 napisał(a): Nie lubię League of Legends, Overwatcha, DOTY, Hearthstone'a. Po prostu nie mój typ, ale też mam dość tego, jak wszyscy non-stop o tym gadają >_>

Też tych gier nie lubię.
A tak po za tym, to nie mam zbyt wielu znienawidzonych gier/serii gier
No chyba że wszystkie Spin-off'y MZO oprócz MZR można zakwalifikować.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości