Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Której wersji SMBX używać?
1.3
1.3.0.1
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
SMBX 1.3 czy 1.3.0.1?
Witam, 
Mam pytanie, na której wersji pracować, z racji tego, że opinie są różne.
Aktualnie działam na 1.3 - jednak pojawiają się błędy, i to dosyć denerwujące, z tego powodu nie wiem, która wersja jest stabilniejsza.
Prosiłbym o opinie i argumenty.

Załączam ankietę.
Odpowiedz
Ja tam więcej problemów miałem zawsze z 1.3.0.1. Raz miałem tak, że z powodu braku jakiegoś pliku systemowego 1.3.0.1 nie chciało się uruchomić, a 1.3 działało. Ponadto na 1.3.0.1 miałem ten przepiękny spam ikonkami kodeków w zasobniku systemowym i to powodowało, że gra bądź edytor się wywalał, a na 1.3 tego nie było. Mi to by było obojętne czy miałbym używać 1.3 czy 1.3.0.1, ale używam 1.3.0.1 z LunaLua (teraz 1.3.0.2, bo tamten antywir wywalił) ze względu na możliwość przetestowania planszy w oficjalnym edytorze, ale z poziomu edytora PGE.

1.3.0.1 co dodaje nowego... A no jakieś zupełnie niepotrzebne nowe sizablesy, inny kolor kurtyn w menu głównym gry, naprawia cutoffy w blokach i na szczęście dodaje muzykę i dźwięki w jakości HD (co mógłbym uczynić w 1.3 podmieniając stosowne pliki). Jeśli nie chcesz używać LunaLua to możesz pozostać na 1.3, choć skoro masz jakieś problemy z 1.3 to polecam obczaić 1.3.0.1/1.3.0.2.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
1.3.0.1 prawie niczym się nie różni od 1.3, więc dla mnie to praktycznie to samo. Ewentualnie nie wykorzystywałbym nowości z 1.3.0.1, które mogłyby nie działać w 1.3 lub wyglądałyby brzydko.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz
Ja używam 1.3.0.1 i nie narzekam. Jak dla mnie lepiej używaj 1.3.0.1.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Brakuje mi opcji 1.4.2, dlatego nie mogę się jednoznacznie wypowiedzieć. Zalecałbym jednak użycie tej bardziej oficjalnej wersji, czyli 1.3.
Odpowiedz
Jak dla mnie to moją ogólną wersją jest 1.3.0.1.
Głosy: W SMBX 1.3 jak dla mnie są nudne a w SMBX 1.3.0.1 są dla mnie spoko.
Battle Level: W SMBX 1.3 mniej a w 1.3.0.1 więcej.
W SMBX 1.3.0.1 w ogóle nic nie jest coś nowego tylko niektóre bloki pozmieniane.
Jak dla mnie to to samo.

My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości