Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Parę problemów z planszami i epizodami
Dobra, zamykam ten guano-posting.
Regulamin do zmiany.

// Close
Co nie zmienia faktu że tamte plansze i epizody powstały "przed zmianą regulaminu" i nie przestrzegały go, więc tą logiką są do wywalenia. Chyba że Ezel przeczy własnym słowom. :-)
master of comedy
Ale po co drążysz temat? XD
Temat wyczerpany, branoc
Nie, to nie będzie kolejna drama gdzie admini cośtam znikąd porobią i pozamiatane mimo że nic się nie trzyma kupy. Nie zamierzam skończyć póki temat nie zostanie wyjaśniony do końca. Gdyby tak wyglądał sąd że jak przydupas sędziego zrobi przestępstwo to od razu zmienia się kodeks a gościu zostaje wolny to świat nie miałby sensu. :)
master of comedy
(07-07-2016, 18:05)Hatebz napisał(a): Co nie zmienia faktu że tamte plansze i epizody powstały "przed zmianą regulaminu" i nie przestrzegały go, więc tą logiką są do wywalenia. Chyba że Ezel przeczy własnym słowom. :-)

Po 1: nie zezwoliłem PvZ na wysłanie Pułapki.
Po 2: Zdrada nie ma kiepskiego designu, więc jedyne czego się czepiasz to trudność. Fakt, jest wysoka, ale typowe Kaizo jest trudniejsze od tego.

Poza tym, nie porównuj regulaminu etapów do prawa polskiego, to są zupełnie inne rzeczy.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Temat zamknięty. Każde kolejne posty będą kasowane, a ich autor będzie karany należnym ostrzeżeniem. W przypadku nadmiernego łamania tej zasady, może się to skończyć odpowiednim zdegradowaniem rangi.

Możecie prowadzić rozmowy poprzez PW.
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Nie usuwajcie, chyba że wasz wybór jest... domyślcie się.
Powtórzę.

@Ezel no, w Zdradzie to można rozmawiać o nieuczciwej trudności bo tam jest chamski spam przeciwnikami, nie w poziomie gdzie są czysto skillowe przeszkody.

Mam gdzieś ostrzeżenia czy nawet degradacja, są pewne rzeczy której nie da się po prostu zamieść pod dywan zabraniając postowania.

Na koniec powiem tyle - kiedyś SMWMods było lepsze, każdy robił co lubiał i nikomu to nie przeszkadzało nawet jak było za trudne, miało słaby design itd. a teraz co? Etap jest słaby to kosz, a wszystkie prace zespołowe teraz są na siłę robione chocolate nawet jak ktoś nie lubi tego stylu. Dlaczego? BY SIĘ PODOBAĆ ANGLIKOM.
Co
mnie
obchodzą
anglicy?!
Zarejestrowałem się na polskim forum po to, by robić poziomy dla polaków a nie podobać się anglikom, inaczej bym się zarejestrował na supermariobrosx.org
I jeśli dalej zamierzacie podobać się anglikom to idźcie na stronę powyżej. Z nowych userów tworzących poziomy nie mam tutaj nic chyba tylko do Demuza i MarioLuigiego55 nie licząc mniej aktywnych osób jak Kowalski11, starman, Mech itd.
Reszta zamiast robić poziomy dla przyjemności woli podobać się anglikom. Już chyba lepiej by było żeby Haqquer zniszczył to forum całkowicie niż by dotrwało do takich czasów gdzie trzeba podobać się anglikom.
I żeby nie było - do Sednaiura, Valteriego i innych osób z SMBX.org nic nie mam, są spoko, problem jest przy userach z tego forum, którzy na siłę chcą się PODOBAĆ ANGLIKOM.

Uff, skończyłem monolog. Na szczęście w mojej SLEowatości nie użyłem przekleństw.

Daję wybór: Albo odwalicie się od PB na zawsze albo mam gdzieś to forum gdzie każdy chce się podobać anglikom i idę na supermariobrosx.org gdzie są spoko ludzie. Mam już dość ciągłego zamiatania problemów pod dywan i rakowego community. Wolę się podobać anglikom idąc na smbx.org niż robiąc poziomy do collaba który pewnie i tak otrzyma maks. 5/10.
I nie będę wracał by oddać poziomy do collaba czy na jakiś konkurs vanilla.

Daję prosty wybór, co zamierzacie zrobić, nie wiem, ale nie pójdę na żaden kompromis.
master of comedy
Gdzie my napisaliśmy, że wszystko musi być chocolate? xD
Każdy tworzy w takim stylu, jaki się komuś podoba, byleby było to jakoś zadbane. Jedyny epizod, który ma zostać wydany na angielskie forum to collab. Zaczynasz powoli na siłę wymyślać powody do drążenia tematu.

Co do Zdrady, przemyślę to, czy epizod ma zostać usunięty. Popytam użytkowników, potem sam przemyślę co nieco.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Nie ma to jak pisać w zamkniętym temacie. :V
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
No, rozmawiałem z głównym zarządcą - Loyem. To mi wystarczyło.
master of comedy
Kosz, bo widzę, że staff świetnie się bawi pisząc w zamkniętych tematach.

Do widzenia.
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości