Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Parę problemów z planszami i epizodami
Na podstawie 6 i 11 punktu regulaminu poziomów

6: Tworzenie Kaizo Epizodów i Joke Epizodów jest niedozwolone. Gra nie posiada narzędzi do zapisywania stanu, co znacznie utrudnia przechodzenie niesamowicie trudnych poziomów. Plansze robione dla żartów również będą usuwane. To tyczy się zarówno epizodów, jak i poziomów.

11: Wszystkie poziomy powinny bazować na wersji 1.3 (ewentualnie na 1.3.0.1).

Wnoszę o usunięcie poziomów na wersjach 1.4.2 i 2.0 a także wszystkich plansz i epizodów kaizo i joke w tym PB i PB:EP.

Dziękuję dobranoc.
master of comedy
Hehe. Dobrze Gadasz Hateb. Masz tutaj racje.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Jeśli idzie o punkt 11, to rzeczywiście jest dziwny. Co prawda mamy słówko "powinny", ale mimo wszystko raczej każdy winien mieć prawo do tworzenia na takiej wersji, na jakiej chce. No i też nie rozumiem od razu usuwania tych joke i kaizo epizodów, nie lepiej by było zrobić jakieś odrębne subforum dla takich rzeczy?
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
I don't care. Ważne że wygrałem "wojnę" z Hasinem i Sky'em. Co prawda sam muszę się poświęcić, ale cóż... :3
master of comedy
Cóż Hateb, ten punkt będzie zaraz nieaktualny.
A teraz ochłoń, a wy ZAGOŃCIE SKAJA DO ROBIENIA KRYTERIÓW!!
Cóż, jak to powiedział Ezel o Pułapce i Zdradzie - "One powstały przed zmianą regulaminu", więc nic ci te starania nie dadzą.
master of comedy
Potwierdzam to co powiedział Hateb o tym co powiedział Ezel... Nawet Dam Screena.

[Obrazek: S75F7Iv.png]

EDIT: Kurde normalnie nie zauważyłem że kolejna Drama podobna do tej z lutego się tu robi.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
(07-07-2016, 17:19)TheHasin napisał(a): Cóż Hateb, ten punkt będzie zaraz nieaktualny.

Nie, dzięki. Jak ostatnio chciałem wprowadzić zmiany, to nie było kompromisu, i nie było, że tak powiem, załagodzenia całej tej sytuacji. Dlatego nie chcę w tym uczestniczyć (póki co)

(07-07-2016, 17:33)Dokuro napisał(a): EDIT: Kurde normalnie nie zauważyłem że kolejna Drama podobna do tej z lutego się tu robi.

Ty nigdy nie zauważasz, gdy dramy się dzieją. Hmmm....
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Ten podpunkt jest trochę stary i być może go przerobię, ale pod warunkiem, że osoby będą informować o używaniu nieoficjalnych wersji. Robią się one coraz bardziej popularne.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
@Ezel fakt, większość tych zasad była jeszcze pisana, gdy 1.4.2 i 2.0 nie były aż tak popularne.
qwertz

i'll fly like you~
(07-07-2016, 17:36)Ezel napisał(a): Ten podpunkt jest trochę stary i być może go przerobię, ale pod warunkiem, że osoby będą informować o używaniu nieoficjalnych wersji. Robią się one coraz bardziej popularne.

Ja używam zawsze tagów czyli [SMBX 2.0] albo tagu [LunaLua] :) Zresztą teraz chyba trzeba ich używać, więc myślę, że nie będzie problemu z nieoficjalnymi wersjami. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Ezel, ja przypominam o tym, że dodałem obowiązek tagowania. xD
(07-07-2016, 17:35)sky2 napisał(a):
(07-07-2016, 17:19)TheHasin napisał(a): Cóż Hateb, ten punkt będzie zaraz nieaktualny.

Nie, dzięki. Jak ostatnio chciałem wprowadzić zmiany, to nie było kompromisu, i nie było, że tak powiem, załagodzenia całej tej sytuacji. Dlatego nie chcę w tym uczestniczyć (póki co)

(07-07-2016, 17:33)Dokuro napisał(a): EDIT: Kurde normalnie nie zauważyłem że kolejna Drama podobna do tej z lutego się tu robi.

Ty nigdy nie zauważasz, gdy dramy się dzieją. Hmmm....
Weź sky już się odemnie odczep. co ja ci takiego zrobiłem? Zjadłem psa? (Nie jestem Chińczykiem by zjadać Psy, więc nie wiem zbytnio po co to napisałem.
Moje Epizody SMBX:
[???]

Moje Levele SMBX:
Kopalnia nr,3

Moje Gry:

@Dokuro, przypominam, że teraz też nakręcasz.

@TheHasin, i chwała ci za to, ale i tak trzeba już przebudować ten stary regulamin dot. publikowania poziomów, gdyż już jest nieaktualny jak na dzisiejsze czasy.

(07-07-2016, 17:21)Hatebz napisał(a): Cóż, jak to powiedział Ezel o Pułapce i Zdradzie - "One powstały przed zmianą regulaminu", więc nic ci te starania nie dadzą.

@Hatebz, one powstały odpowiednio na I i III edycji, więc tym bardziej obecny regulamin się ich nie tyczy.
qwertz

i'll fly like you~
Zmieniłem dany punkt, proszę się z nim zapoznać.
[Obrazek: BYfKDfF.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości