Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3] [Joke] Urodzinowy epizod Dantego (X to okoń/fajna gra)
Tak tak, dokładnie. Wysyłam, żeby każdy mógł sobie podantejować.

W epizodzie brali udział:
- Hasin
- DeMuZ
- HTB4
- MarioLuigi55
- Nazi Zombie
- legendofyoshi14

LINK: http://www.mediafire.com/download/3bqzmb...na+gra.rar

FILM:

Odpowiedz
Nie spodziewałbym się że mój poziom zostanie ostatnim poziomem o.O
master of comedy
Odpowiedz
Taaaak, nabijajcie mi pobierania na mediafire B)
Odpowiedz
Sam chciałem stworzyć etap ale niestety nie miałem jak wysłać ponieważ nie miałem internetu, :(
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
@Mech - zawsze możesz zrobić 'Zaginiony poziom do epizodu urodzinowego' tak jak zrobił DeMuZ z levelem do collabu. xD
Odpowiedz
dobry collab m8. podobaja mi sie takie, postaram sie przejsc teraz nie na samych spinjumpach z godem :D
życzcie mi powodzenia ;3 (ja tylko speedrunuje )
[Obrazek: YXT4K2a.png]
Odpowiedz
Bardzo spodobał mi się ten epizod. W jego stworzenie wzięło udział 6 użytkowników (w tym ja sam), po to, aby uszczęśliwić jedną osobę.
Stworzyliśmy epizod, mający na celu rozśmieszyć Dantego do rozpuku, jak i jego widzów i w sumie nam się to udało. Epizod jest naprawdę humorystyczny i ciężko się po nim nie posikać :-). 

Level design jest dobry, troszkę różnorodny, ale cóż się dziwić jak tworzyło go kilka osób. Bardzo podobała mi się grafika głównej postaci - Dantego, zrobiona przez Hasina. Epizod był deczko wygórowany, jeśli chodzi o poziom trudności, mowa tu o poziomie "Kraina Niesprawiedliwości", ale było tyle śmiechu, że nie sposób było się denerwować. Muzyka oddawała klimat, szczególnie trafiliśmy w gust, jeśli chodzi o remix muzyczki Green Hill Zone. Myślę, że mogę mu postawić ocenę 9/10.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości