Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

8-5: Las Wytrzeszczu
!!! UWAGA !!! POZIOM NIE ZAWIERA MUZYKI Z MEGA-MANA ANI CASTLEVANII !!! MIEJ TO NA UWADZE TESTUJĄC TEN LEVEL !!!

No, w końcu jakiś w miarę trudny etap od Dooda. :V Co tu dalej mówić... Chyba nic. Łapcie screeny. :D

Pokaż zawartośćScreeny:

DOWNLOAD:
https://drive.google.com/file/d/0B8Jwx21...FrRVE/view
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
2spooky4me

jutro zagram, ale ze screenów wygląda strasznie ;-;
master of comedy
Kojarzy mi się z hackiem TSRP[R]2. :P

Wygląda ciekawie.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Dobra, panie Dood.
Etap jest całkiem fajny i wymagający. Może i troszeczkę za łatwy, jak na w8 (wiesz, hardcore i te sprawy) ale prezentuje się naprawdę mrocznie.
Do grafiki nie mam żadnych zastrzeżeń, poza paroma clashami. Przyznam, że nie sądziłem, iż grafika z SMB3 wygląda dobrze wraz z SMB1, ale nevermind. Dodatkowo te oczka wyglądają epicko, tylko bym zamienił pociski z nich na inne.
Muzyka idealnie pasuje do tego lasu, to muszę szczerze przyznać :>

Cóż, nie wiem, co więcej powiedzieć, chyba tyle starczy - nie widziałem tam wielu błędów.

MOJA OCENA - 84%
Przetestowałem. Etap świetny jeśli chodzi o level design. Grafika cudna, te oczy są w luj mroczne. Jak Hasin mówił są parę błędów, między innymi z tymi pniami drzew. Coś się nie łączą te grafiki (spokojnie też mam ten problem w hubie) więc nie musisz tego poprawiać, ale fajnie by było poprawić trzy rzeczy. 

Zmienić odcień tych pocisków oczek.
Przyciemnić szkielety.
Oraz tak ustawić warp ze spamowaniem tych pocisków oczek, aby generowały się one ze źrenicy, a nie z pupci. xD Wtedy będzie to wyglądać ciekawie.

Poziom trudności w porządku.

Moja ocena: 9/10 Popraw te trzy rzeczy i przyjmuję :)
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
https://drive.google.com/file/d/0B8Jwx21...p=drivesdk poprawiłem te trzy rzeczy oraz ten problem z pniami.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Dziękuję. Wyszły ci ślicznie te pociski :D
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości