Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Czy powinienem zrobić jeszcze jakieś levele vanilla w przyszłości?
Tak. powinieneś.
Nie, lepiej tobie wychodzą levele z CGFX.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
[100% Vanilla] [SMB1] [Grassland] Typowy Grassland
dobra,  postanowiłem wykonać pewien eksperyment i wydać level Vanilla. niedawno zrobiłem. i starałem się, by level był Vanilla, ale był dobrym levelem Vanilla.

Na dole Screen:
[Obrazek: AYpSlfJ.png]

Link: http://www.mediafire.com/download/6638up...vellll.lvl

i jeszcze daję tu taką małą ankietę.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem. Naprawdę świetny level design. Sam bym nie umiał tak łączyć tych brązowych bloczków. Podoba mi się, że level jest długi oraz że na początku etapu jest ostrzeżenie w postaci informacji, że w wodzie nie można pływać. Zdaje mi się, że w oryginalnym SMB1 też nie można było. W niektórych levelach też nie ma cieczy, ale również i przestrogi przed jej brakiem, co deczko wkurza. A tu na czilku sobie wodę omijałem, więc jest git.

Rozmieszczenie ozdób było nawet zachowane, doczepiłbym się tych chmurek, że może ich było za dużo i zdawało mi się, że niektóre były ukryte za bloczkami. Tak samo któreś trawki nachodziły na siebie, za czym nie przepadam, ale starałeś się pamiętać o dekoracjach.
Power-upy były, pieniążki także. Bywają osoby, które zapominają nawet dać Mario grosza, a to nie ładnie, sknery jedne.

Podsumowując naprawdę dobra robota. Zagłosowałem w ankiecie i według mnie jestem na tak. Robisz lepsze etapy niż takie z cGFX. Nie musi być to 100% vanilla za każdym razem, możesz dać jakąś nutkę w tle z Megamena lub Castlevanii. Dante by się ucieszył. Czy jakieś małe ozdóbki. Ten poziom jest idealny na konkurs. 

Nie wiem kto będzie tam jurą, ale jak dla mnie masz mocne 9/10. I zalecam wziąć udział w konkursie.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Z tego co ja widzę to czysta Vanilla! 10/10
My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt SMBX 1.3.0.1:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1