Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

[Custom] Hasin & Dante - Walaskopolis w Opałach
[Obrazek: GksOozh.png]
Logo w wersji beta, heheh :v

Drodzy użytkownicy SMWMods! (i ci spoza także)

Przedstawiam wam mój nowy projekt który powinien w końcu wypalić, przynajmniej trzymajmy za to kciuki. Będzie to epizod czekoladowy, z LunaDLL i custom launcherem. Ponadto pojawiają się dwaj nowi bohaterowie - Hasin i Dante! Będą oni ze sobą współpracować niczym Peach i Daisy w moim pierwszym projekcie

FABUŁA:

W wielkiej metropolii zwanej Walaskopolis pojawia się fala przestępczości! Okazuje się, że za wszystkimi zbrodniami stoi nikczemna organizacja SMWMods, na której czele stoi tajemniczy milioner, Ezel. Lecz to nie koniec historii.

Pewnego dnia członkowie SMWMods porywają prezydenta miasta i żądają za niego okupu w wysokosci 69.666.666 Bólso.
Pomimo terroru panującego w Walaskopolis do akcji wkraczają Hasin i Dante - dwaj 'zaprzyjaźnieni' sąsiedzi, którzy byli świadkami porwania prezydenta. Zatem skończcie się kłócić o to, kto zapchał kanalizację i ruszcie na ratunek, przy okazji pokonując złego Ezela!

CO JEST PLANOWANE:

- Nowe postacie playable, Hasin i Dante (ukończono 1/2)
- Zamiana hardcodowanych ikonek (ukończono 0%)
- Stworzenie 8 plansz ogólnych, jednej wprowadzającej i kryjówki Ezela (ukończono 0/12)
- Tworzenie w 100% własnej grafiki
- Utworzenie portretów postaci (ukończono aktualnie 8/8)
- System custom HP (nieukończony)
- Custom Launcher (nieukończony)

KOGO POTRZEBUJEMY (NASZ TEAM):

Dwunastu osób do dubbingu (nagroda w postaci +2 pkt. reputacji)
1. Hasin
2. Dante19977
3. Kenexgro
4. Regiat
5. Mech
6. Drakin
7. LoY14
8. Kowalski11
9. Demuz
10. Krzysiuu
11. ?????
12. ?????

Trzech grafików (Nagroda w postaci +3 pkt. reputacji)
1. Hasin
2. NajekK - 1/4
3. Hatebz

Czterech testerów (Nagroda w postaci +2 pkt. reputacji)
1. Dante19977
2. LoY14
3. Mech
4. a playerofmario

Jednego speca od Luny (Nagroda w postaci +5 pkt. reputacji)
1. MarioLuigi55

Dwóch tłumaczy na j. angielski (Nagroda w postaci +4 pkt. reputacji)
1. Dante19977
2. sky2

Aktualnie imgur jest obciążony, więc nie wstawię zdjęcia z playable Dantego, musicie trochę poczekać ;f
Na papierze brzmi świetnie, podoba mi się też wzorowanie na MMX. Czekam na konkretne screeny. :)
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Ja mówiłem, że chcę się zgłosić do dubbingu. Ponadto teraz zgłaszam się na testera.

Mam dużo pytań.

1. Jak wgrać LunęDll i jak to wygląda w SMBX?
2. Dlaczego ta metropolia nazywa się Walaskopolis?
3. Na czym będzie polegać System custom HP?
4. Czemu z Ezela zrobiliście czarnego charakterka, ba z całego naszego forum, a wy sami jesteś protagonistami, mimo tego, że jesteście członkami forum? Nie ogarniam tej fabuły, w sensie byliście tam przy tym porwaniu i "zdradzacie Ezela"?
5. Czemu tak duży okup i ile to jest w przeliczeniu na nasze złocisze?
6. Czemu dwaj "zaprzyjaźnionych" sąsiadów wziąłeś w cudzysłów? To sarkazm?

Ponadto epizod zapowiada się ciekawie. Widzę że kombinujesz i próbujesz stworzyć epizod, gdzie każdy z nas będzie miał swój wygląd i nawiązać do naszego forum. Taka kampania może wyjść imponująco, a połączenie z dubbingiem oraz grafika chocolate zachwyci nie jednego Anglika.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Właściwie to ja miałem być też antagonistą, ale zażartowałem, że nie będę współpracował z kimś takim jak Ezel. Któż by się spodziewał, że Hasin to weźmie na serio? :D
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
(22-06-2016, 22:18)Dante19977 napisał(a): Właściwie to ja miałem być też antagonistą, ale zażartowałem, że nie będę współpracował z kimś takim jak Ezel. Któż by się spodziewał, że Hasin to weźmie na serio? :D

On przeważnie wszystko bierze na serio :P W sumie ja też xD Ciekawe kim ja będę w tym epizodzie, o ile będę w nim, bo może się okazać, że legendofyoshi14 będzie tylko żulem spod mostu, hue hue.

Mój kanał na Youtube
@loy14

1. LunąDLL nie będę zajmował się ja, tylko pan spec od Luny (czyt. ML55) - ja mu tylko będę podawał pomysły do realizacji. Wiem, że jest to narzędzie do SMBX posługujące się specyficznym językiem programowania.
2. Nazywa się Walaskopolis, ponieważ wpada w ucho i nie trzeba będzie przetłumaczać na język angielski :v
3. System custom HP będzie polegał na tym, że po pewnej stronie (myslę, że to będzie lewa) pojawi się pasek życia gracza, który będzie wyglądał podobnie, jak w MMX. Z tego co wiem, HP jest tam zmienną, która przy uderzeniu przez wroga spada aż do zera :v
4. Ezel jest czarnym charakterkiem, ponieważ jest taki tajemniczy i mhroczny czasem, ponadto jest naszym przywódcą B)
A Hasin i Dante są protagonistami, bo taka była moja wola. Co do zdradzania Ezela, dowiesz się w swoim czasie ;v
5. Okup miał wynosić 1.000.000 Bólso, ale Kenex chciał wyższą stawkę, to jego wina D: jeden Bólso = ennus złotych.
6. Można powiedzieć, że sarkazm, ponieważ będą kłócili się, kto zapchał kanalizację ;_;
bym przetłumaczył na język angielski ale skoro to już zajęte, to chyba zostanę testerem.
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
@sky2 Zawsze możesz pomóc Dantemu, jesli chcesz :D
Dopisany, tralala B)
meh, lunadll i jakies custom launchery ble ble ble

Osobiście uważam że jak zamierzacie robić taki customowy epizod to nie lepiej od razu zrobić zupełnie osobną grę zamiast bawić się z LunąDLL (btw smbx 1.3.0.1 i 1.3.0.2 mi nie działa więc nawet nie zagram) i innymi takimi zabawami? Z chęcią mogę pomóc w tworzeniu takiej osobnej gry, radel może też by się zainteresował. :v
master of comedy
(23-06-2016, 09:07)Hatebz napisał(a): meh, lunadll i jakies custom launchery ble ble ble

Osobiście uważam że jak zamierzacie robić taki customowy epizod to nie lepiej od razu zrobić zupełnie osobną grę zamiast bawić się z LunąDLL (btw smbx 1.3.0.1 i 1.3.0.2 mi nie działa więc nawet nie zagram) i innymi takimi zabawami? Z chęcią mogę pomóc w tworzeniu takiej osobnej gry, radel może też by się zainteresował. :v

Według mnie nie, gdyż zrobienie takiego epizodu to sztuka w SMBX. Trzeba mieć pojęcie o wszystkim, a SMBX to gra, która jest przypisana pod to forum. Więc jeśli ktoś zrobi taki ciekawy epizod, może w dobry sposób zareklamować nasze forum :v

Mój kanał na Youtube
Otóż to, w dodatku przypominam, że poza SMBX trzeba robić wszystko od zera ;v
A oto pierwsze screeny - pokazówka ikonek bossów :v
[Obrazek: N8wJUJz.png][Obrazek: RjZvqrP.png][Obrazek: NM2scZJ.png][Obrazek: nZtvmof.png][Obrazek: kW1Ud8q.png][Obrazek: r1Espve.png][Obrazek: nHGyEnT.png]
Cóż xD przypominam, że są potrzebni graficy.
Ej, a czy wszyscy aktywni użytkownicy pojawią się w epizodzie?

[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
Pokaż zawartośćJuż teraz!:

[Obrazek: LogJGWH.gif]

Dolan...
(23-06-2016, 09:07)Hatebz napisał(a): meh, lunadll i jakies custom launchery ble ble ble

Jak sztuka uruchomienia gry nie będzie zbyt skomplikowana — to w czym problem?

Natomiast tworzenie zupełnie osobnej gry zajęłoby o wiele więcej czasu — trzeba by było napisać silnik, który nie jest prosty i płaski jak gra zrobiona na jednym posiedzeniu (pamięta ktoś Ninja Gaiden x Castlevania? Well, Drakin wyjaśnił dlaczego robienie gier od podstaw jest o wiele trudniejsze).
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
@Tomex7 W pierwszej częsci nie. Tylko osmiu najbardziej znanych userów się pojawiło, a w następnej częsci (jeżeli wyjdzie) postaram się zrobić wszsytkich :v

Na razie brak chętnych, co spowalnia pracę, przykre ;/

@sky2 +1 dla Ciebie :v
(23-06-2016, 09:53)TheHasin napisał(a): Otóż to, w dodatku przypominam, że poza SMBX trzeba robić wszystko od zera ;v
A oto pierwsze screeny - pokazówka ikonek bossów :v
[Obrazek: N8wJUJz.png][Obrazek: RjZvqrP.png][Obrazek: NM2scZJ.png][Obrazek: nZtvmof.png][Obrazek: kW1Ud8q.png][Obrazek: r1Espve.png][Obrazek: nHGyEnT.png]
Cóż xD przypominam, że są potrzebni graficy.

Który to ja?

I zgłaszam się na testera jak można.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości