Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Forza Motorsport 6: Apex - za darmo na Win10
Forza Motorsport 6: Apex to symulacyjna gra wyścigowa dostępna za darmo dla posiadaczy Windows 10. 

[Obrazek: forza-motorsport-6-apex_ckxx.1920.jpg]

Gra jest skromniejsza od wersji z Xbox One, ale w zamian jest dostępna za darmo w sklepie Microsoftu wbudowanym w Windows 10. Można grać za pomocą kontrolera dostosowanego do Xbox One lub klawiatury. 

Jeżeli ktoś nie lubi nadmiernej symulacji, gra ma wbudowane wiele opcjonalnych wspomagań jazdy i ułatwień, więc nawet miłośnikom zręcznościowej rywalizacji powinna się spodobać. 

Opis gry na Gry-Online >>>

Strona sklepu Microsoft >>>

Gram dopiero jeden dzień, więc trudno mi ostatecznie wyrokować, ale jak na produkcję darmową daje naprawdę sporo frajdy. Polecam spróbować. :3
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD
Odpowiedz
[Obrazek: xcCmR6j.png]
[Obrazek: 0685x0Q.png]
[Obrazek: qIARe9k.png]

System stoi na wirtualnej maszynie. Chyba że "proponowany sprzęt" się liczy , to wtedy się nie zdziwię , że nie mogę tego zainstalować.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
Mam rozumieć, iż są to ustawienia High/Ultra?
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
wole poczekać do 11 listopada na need for speed edge przynajmniej nie trzeba win10 a nfse ma multiplayer jest nawet na liscie gier do grania na mruczek wiki
master of comedy
Odpowiedz
Miałem do czynienia z jakąś częścią serii. Może sprawdzę kiedyś na laptopie.

@HTB, według mnie NFS już nie jest taki jak dawniej. Stare wersje były lepsze.
Odpowiedz
Ale NFS:E akurat się bardzo dobrze zapowiada. Nawet ma być tryb zbierania bonusów na trasie jak w Mario Kart. :v
master of comedy
Odpowiedz
Nie znam gry i raczej w nią nie zagram bo nie lubię za bardzo wyścigówek i mi pewnie nie pójdzie. :V
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(22-06-2016, 06:13)Hatebz napisał(a): Ale NFS:E akurat się bardzo dobrze zapowiada. Nawet ma być tryb zbierania bonusów na trasie jak w Mario Kart. :v

Cóż. Simcity 2013 też dobrze się zapowiadało. Całkiem możliwe, że to kolejna otoczka marketingowa EA.
Odpowiedz
(25-06-2016, 09:54)sky2 napisał(a):
(22-06-2016, 06:13)Hatebz napisał(a): Ale NFS:E akurat się bardzo dobrze zapowiada. Nawet ma być tryb zbierania bonusów na trasie jak w Mario Kart. :v

Cóż. Simcity 2013 też dobrze się zapowiadało. Całkiem możliwe, że to kolejna otoczka marketingowa EA.

Taa. Idealne podsumowanie. Chyba każda gra EA "dobrze się zapowiada". :P
Odpowiedz
Bo gry znanych firm w 90% przypadków dobrze się zapowiadają. Na tym właśnie polega marketing. Jak było np: z Watch Dogs? Wszyscy tak chwalili, że wygląda super i będzie murowany hit, a potem same 7/10, że rozczarowanie.
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Odpowiedz
Dlatego wcale nie mówię że PB:EP jest lepsze, bo wtedy nikt nie oczekuje że będzie lepsze.

...PB:EP i tak lepsze.
master of comedy
Odpowiedz
Ta gra zaleca i7 i GTX 970 i 12GB RAM
coooo
gra z XKlotza ma takie wymagania?
Odpowiedz
Nie wiem. Mi w ogóle nie chciała się uruchomić.
Odpowiedz
Kartę graficzną jeszcze rozumiem, ale te 12 GB RAM? O cholera, to są minimalne? Nieźle. xD
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Odpowiedz
Oficjalne wymagania sprzętowe wyglądają następująco:

MINIMALNE: System: Windows 10 64-bit (wer. 1511), procesor: Intel Core i3-4170 3,7 GHz, pamięć: 8 GB RAM (2 GB VRAM), karta: Radeon R7 250 X / GeForce 740 lub podobne, miejsce: 30 GB, DirectX 12

ZALECANE: (1080P W 60 FPS): Procesor: Intel Core i7-3820 3,6 GHz, pamięć: 12 GB RAM (4 GB VRAM), karta: Radeon R9 290 X / GeForce 970, dysk: 30 GB, DirectX 12, kontroler dla konsoli Microsoft Xbox One

WYMAGANIA IDEALNE: (4K W 60 FPS): Procesor: Intel Core i7-6700k 4 GHz, pamięć: 16 GB RAM (6+ GB VRAM), karta graficzna: 980ti / Radeon Fury X, dysk: SSD + 30 GB wolnego miejsca, DirectX 12
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości