Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[SMBX 1.3.0.1] Mario Princess Capture
Po długim namyśle i zastanowieniach przedstawiam tu mój 2. (1. raczej nie wydam |Atak Koop cz.1 jest 3.) epizod, który robiłem w kiepskim angielskim. No nic, jest dość kiepski i... tyle? 

Aha i publikuję go bez jakichkolwiek zmian. Był taki od początku.
[Obrazek: IUywMv6.png]

Link
Odpowiedz
Przeszedłem to "dzieło". Nie obraź się, ale to joke epizod. Porównywalnie z levelami, które tworzyłeś do Epizodu Kolaboracyjnego, to jakiś bullshit ;-;

Jest to typowa vanilla, ale bez ozdób, bez przeciwników niekiedy. Coś tam dawałeś na zewnątrz jakieś ozdoby, ale to za mało. W jaskiniach jakieś wodospady by się przydały  albo w krainie lodu jakieś krzaczki lodowe? Masakrycznie wieje pustką, nie chce mi się grać, gdy nie ma wokół pięknej scenerii. Ponadto ubolewa mnie to, że w epizodzie są cuttofy. W zamku to jakiś koszmar. Jak goni nas lawa to także widać, jak nie ma poprawnego zakończenia. Było więcej takich niedociągnięć, przesłałem screen z mapą świata. Zobacz jak to wygląda. Nie prowadzi się ścieżki przez morze. Lol.

Troszkę o angielskim. Jezu, myślałem, że ja jestem najgorszy z angielskiego i chyba się myliłem. Cytuję "Moshroom" Powinno być Mushroom. Nie lubię jak ktoś wali błędy ortograficzne i to jeszcze po angielsku...

Niekiedy nie ogarniałem całej tej fabuły. W piramidzie mogliśmy zniszczyć jakiś zamek i gra się kończyła @-@

Walka z ostatecznym bossem była nawet okej, tylko dziwnym trafem, duży Bowser miał jedno życie. Nie wiem czy tak mi się go udało zabić czy jakie licho... Ponadto była tam wzmianka, że do zamku można dostać się mając 11 gwiazdek. Żadnej blokady nie było ;-;
Boże widzisz i nie grzmisz i nie banujesz!

W pewnym momencie gry, nie wiedziałem gdzie skoczyć, też przesyłam screen. Unikaj takich sytuacji. Dodawaj monety i strzałki w dół, aby gracz wiedział gdzie podążać.

Ogółem eventy i mechanika uboga, raz na ruski rok pokazał się jakiś. Wiesz ogółem mówiąc epizod mnie nie zachwycił, niekiedy załamał i zniechęcał. Wiem, że stać cię na więcej i ty też to wiesz, bo wiem, że zdajesz sobie sprawę, że ta kampania nie jest 10/10 i dajesz ją tylko dla beki :P

Moja ocena: 3.5/10

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Nie no tak na prawdę to był mój początkowy epizod i jarałem się tym, że mogę dawać mnóstwo bossów...  ;_; Tak więc nic nie umiałem i nie, nie obrażam się, bbo sam bym wystawił nie wyższą.

PS.
1. Miniaturka - Wiem, że się tak nie robi, ale wtedy nie wiedziałem, jak się to robi.
2. Miniaturka - Trzeba skoczyć w dół.
Odpowiedz
OH MY GOD!!! Jak dla mnie ten epizod był trochę dziwny. Widzę tu trochę kradzione rzeczy z The Princess Cliche -. Nie rozumiem o co chodzi o tym czerwonym Shy Guyem który kazał Mariankowi zniszczyć Mushroom Kingdoom Kingdom ?. Ten czołg który miał zniszczyć Mushroom Kingdom to gdy szedłem dalej to tło się zmieniło WTF!? -. Gdy Daisy była na czołgu to rozśmieszyło mnie gdy szedłem dalej to niespodziewanie pojawiło się Mushroom Kingdom, albo jak ja goniłem za Daisy na czołgu a ona nie mogła na mnie zaczekać mmmm -. Na początku widziałem jak zrobiłeś obraz z muchomorkiem na paincie? yyyyyyy ?. Obok zamku Bowsera widziałem koope który chodził po lawie, czy on był dobry? -.
Czas na plusy.
Star Land był trochę ciekawy np: te niewidzialne bloki do switcha. +. Muzyka pasowała jak dla mnie, ale w Star Land to nie więc +.Fajnie wyglądał Major Toad jak z MLG! +.
Ocena: 3.7/10 Fatality!    Ale nie martw się, bo ten epizod dałeś to dla jaj (dobrze mówię?)

My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
(20-06-2016, 18:25)Kowalski11 napisał(a): OH MY GOD!!! Jak dla mnie ten epizod był trochę dziwny. Widzę tu trochę kradzione rzeczy z The Princess Cliche -. Nie rozumiem o co chodzi o tym czerwonym Shy Guyem który kazał Mariankowi zniszczyć Mushroom Kingdoom Kingdom ?. Ten czołg który miał zniszczyć Mushroom Kingdom to gdy szedłem dalej to tło się zmieniło WTF!? -. Gdy Daisy była na czołgu to rozśmieszyło mnie gdy szedłem dalej to niespodziewanie pojawiło się Mushroom Kingdom, albo jak ja goniłem za Daisy na czołgu a ona nie mogła na mnie zaczekać mmmm -. Na początku widziałem jak zrobiłeś obraz z muchomorkiem na paincie? yyyyyyy ?. Obok zamku Bowsera widziałem koope który chodził po lawie, czy on był dobry? -.
Czas na plusy.
Star Land był trochę ciekawy np: te niewidzialne bloki do switcha. +. Muzyka pasowała jak dla mnie, ale w Star Land to nie więc +.Fajnie wyglądał Major Toad jak z MLG! +.
Ocena: 3.7/10 Fatality!    Ale nie martw się, bo ten epizod dałeś to dla jaj (dobrze mówię?)

Dobrze mówisz. :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości