Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pedofil na youtube - uwaga!
https://www.youtube.com/watch?v=2cVE13twZrc
tu kanał tego gagatka
https://www.youtube.com/user/Marcin4007/videos
Odpowiedz
Pokazać ci prawdziwego 8-mioletniego pedofila. XD
https://www.youtube.com/watch?v=pr1efExl7Js
Wciąż o Skkefie!.

My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
Nie popieram takiego zachowania ale Marcina oglądam od długiego czasu, podobają mi się jego filmy i nie będę przestawał bo cośtam cośtam. :v
master of comedy
Odpowiedz
(13-06-2016, 16:35)Hatebz napisał(a): Nie popieram takiego zachowania ale Marcina oglądam od długiego czasu, podobają mi się jego filmy i nie będę przestawał bo cośtam cośtam. :v

długo nie pooglądasz, już ostatni film jest z maja, pewnie rodzice tej dziewczyny już polizei powiadomili ;)
Odpowiedz
xD Ja w ogóle nie oglądam tego... yyy... Marcina 4007, no tak! (Po co dawać taką nazwę?) A tu nagle taka draka...    o.O
Odpowiedz
W sumie ok, ale mam jednak pewne zastrzeżenie. Nie można mówić czegoś takiego, że jeśli ktoś uważa te screeny za spreparowane, to pewnie sam ma coś na sumieniu. To jest bardzo podły środek erystyczny wobec wszystkich, którzy są sceptyczni lub przeciwni temu, co zostało pokazane.

Nie znam całej historii, więc to są przemyślenia ogólne.
1. W społeczeństwie jest takie coś, że jak ktoś jest oskarżony o pedofilię bądź hebefilię, to wszelkie merytoryczne argumenty idą w dal i wszyscy się rzucają na taką osobę. A co jak jest niewinna?
2. Określenie pedofilia jest bardzo nadużywane, gdyż ono oznacza pociąg do osób przed wiekiem dojrzewania. Natomiast pociąg do osób we wczesnej fazie dojrzewania to hebefilia. W przypadku tej historii raczej mówimy o drugim przypadku ("raczej" bo nie znam kontekstu).
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD
Odpowiedz
Poza tym Raksdel już zrobił film że Marcin jest niewinny czy cuś, nie oglądałem, widziałem tylko że taki jest.
master of comedy
Odpowiedz
Kompletnie nie znam tej sprawy, dlatego wstawię się za Kenexem - jego strona w tej sprawie wydaje się być sensowna.
Odpowiedz
(13-06-2016, 17:10)Kenex napisał(a): W sumie ok, ale mam jednak pewne zastrzeżenie. Nie można mówić czegoś takiego, że jeśli ktoś uważa te screeny za spreparowane, to pewnie sam ma coś na sumieniu. To jest bardzo podły środek erystyczny wobec wszystkich, którzy są sceptyczni lub przeciwni temu, co zostało pokazane.

Nie znam całej historii, więc to są przemyślenia ogólne.
1. W społeczeństwie jest takie coś, że jak ktoś jest oskarżony o pedofilię bądź hebefilię, to wszelkie merytoryczne argumenty idą w dal i wszyscy się rzucają na taką osobę. A co jak jest niewinna?
2. Określenie pedofilia jest bardzo nadużywane, gdyż ono oznacza pociąg do osób przed wiekiem dojrzewania. Natomiast pociąg do osób we wczesnej fazie dojrzewania to hebefilia. W przypadku tej historii raczej mówimy o drugim przypadku ("raczej" bo nie znam kontekstu).

Obejrzyj film od ok 6:55. Jest nagrana rozmowa telefoniczna z tą dziewczyną.
poza tym,
[Obrazek: b977gLZ.png]
jak mozna traktować go poważnie :|
Odpowiedz
Ciekawe , a ja go subskrybowałem ...
[Obrazek: wp1qh6ga3pkz.gif]
Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie interesuje mnie ta sprawa na tyle, bym analizował stanowisko każdej ze stron, ale powiem tyle - wstrzymajmy się z osądem, zanim przykleimy komuś łatkę "pedofil" (która w przypadku osoby publicznej oznacza upokorzenie na całe życie). To jest sprawa dla organów ścigania i sądów, a nie dla wściekłej fali użytkowników YouTuba.

Pada też tam takie stwierdzenie, że kto normalny w jego wieku zaprasza na FB 13-latki... Cholera. Jestem nienormalny, bo mi też się zdarzało. D:
Odpowiedz
Nie oglądam typa, bo to i tak zapewne rak (jak znaczna większość polskiej sceny YouTube).
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
(14-06-2016, 00:41)ZioPeng napisał(a): Nie oglądam typa, bo to i tak zapewne rak (jak znaczna większość polskiej sceny YouTube).

Bardzo miła subiektywna opinia.

(i tak pochwalam za nieużycie słowa "g...")
Odpowiedz
Nie znam gościa, ale od razu zakładam, że zły. xDDDDDDDDDDDDDDDDD

ZioPeng ogarnij Ne w polarze, bo to czasami aż boli. :P
Odpowiedz
(14-06-2016, 17:24)Kenex napisał(a): ZioPeng ogarnij Ne w polarze, bo to czasami aż boli. :P

???
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości