Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zmiana tematyki forum / ograniczenie Discorda
Witam! W związku z tym, że:
  • Na forum aktywnosc jest bliska zeru

• Wszyscy siedzą na Discordzie, ograniczając tematykę główną (SMBX) do niszy

• Ludzie rozpierdzielają się po innych, mniejszych serwerach co skutkuje jeszcze większym oddaleniem ich od siebie

• Administracja nie interesuje się już tematem SMBX, tak samo większosc userów

Mógłbym tak wymieniać, jednak nie to jest najistotniejsze. W ramach tej sytuacji staff postanawia cos zrobić i stawia na zmianę tematyki bądź ograniczenie Discorda i zmianę na shoutboxa. Zanim jednak to się stanie, wychodzimy z tym do userów.
Jaką tematykę byscie chcieli i co sądzicie o ograniczeniu Discorda? Zapraszam do dyskusji i zalecam podawanie argumentów :>
Odpowiedz
Cóż. Najbardziej byłbym za tematyką twórczą, ale wiem, że to jest niemożliwe (społeczność mało komentuje, a jeszcze mniej tworzy).

Skłaniałbym się przy zostaniu przy obecnej (czyli ogólnotematyczne z SMBX na drugim planie), ewentualnie z wprowadzeniem ShoutBoxa i stanowczym ograniczeniem Discorda. Takie jest moje zdanie na ten temat.
Odpowiedz
Tematyka niech zostanie, ale discorda trzeba wywalić bo tylko szkody są. :I
master of comedy
Odpowiedz
Tematyka ma być taka sama i bez ograniczenia discorda.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
(05-06-2016, 15:34)sky2 napisał(a): Cóż. Najbardziej byłbym za tematyką twórczą, ale wiem, że to jest niemożliwe (społeczność mało komentuje, a jeszcze mniej tworzy).

Skłaniałbym się przy zostaniu przy obecnej (czyli ogólnotematyczne z SMBX na drugim planie), ewentualnie z wprowadzeniem ShoutBoxa i stanowczym ograniczeniem Discorda. Takie jest moje zdanie na ten temat.

+1.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
(05-06-2016, 15:35)Mech napisał(a): Tematyka ma być taka sama i bez ograniczenia discorda.

Cóż, najwyraźniej chyba taki sposób nie działa, bo taką metodę stosujemy od przeszło paru miesięcy, i jakoś niewiele ona wniosła do aktywności.

Nie żeby coś, ale chcę poznać każdy punkt widzenia i postaram się go skomentować w imieniu swoim.
Odpowiedz
Zmiana na szołtboksa? Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[Obrazek: dcbf6274f0ce0f393d064a72db2c8913.svg]  [Obrazek: 5F5CVrq.gif]  [Obrazek: dcbf6274f0ce0f393d064a72db2c8913.svg]
Odpowiedz
(05-06-2016, 15:34)Hatebz napisał(a): Tematyka niech zostanie, ale discorda trzeba wywalić bo tylko szkody są. :I

Zgadzam się, że Discord działa na niekorzyść forum - aktywność jest, tylko nie tam gdzie trzeba. Najwyraźniej część zapomniała o genezie serwera, zwłaszcza że większość udziela się tam na tematy kompletnie niezwiązane z forum, które spokojnie mogłyby przejść z echem na innych forach.
Odpowiedz
A jak dla mnie to SMBX nie ma sensu, skoro cyt. sky2 "Mało osób komentuje, a jeszcze mniej tworzy" :>
Discord jest szkodą, jak już napisałem w pierwszym poscie. Soreczka, ale taka prawda. Stawiam na shoutboxa!
Odpowiedz
(05-06-2016, 15:37)Mhrau :3 napisał(a): Zmiana na szołtboksa? Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Może nie tyle co zmiana, ale wprowadzenie - w imieniu administracji powiem, że sądzimy, że ShoutBox może przynieść chociaż drobne korzyści i profity do aktywności.
Odpowiedz
(05-06-2016, 15:34)Hatebz napisał(a): Tematyka niech zostanie, ale discorda trzeba wywalić bo tylko szkody są. :I

Nic dodać. Nic ująć.
Odpowiedz
(05-06-2016, 15:37)Mhrau :3 napisał(a): Zmiana na szołtboksa? Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Niestety , trzeba tak zrobić , bo Discord wypiera w pewnym sensie forum.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
(05-06-2016, 15:39)TheHasin napisał(a): A jak dla mnie to SMBX nie ma sensu, skoro cyt. sky2 "Mało osób komentuje, a jeszcze mniej tworzy" :>
Discord jest szkodą, jak już napisałem w pierwszym poscie. Soreczka, ale taka prawda. Stawiam na shoutboxa!

Tak naprawdę pod to zalicza się wszystko, co wymaga krztyny kreatywności - filmy, kanały na yt, muzyka, soundtracki, gry, poziomy, światy, epizody, hacki, powieści, opowiadania, słuchowiska, radia, telewizje, rysunki, mapy, wszystko. 

Należy też spojrzeć z drugiego punktu - Discord stale ma ~ 10 użytkowników online. Forum jest bardzo zmienne w ciągu dnia i często zdarza się, że nikogo nie ma w danej chwili.
Odpowiedz
Przez tego Discorda moim zdaniem aktywność tutaj kuleje. Nie chcę pozbywać się serwera, ale jakoś na to zaradzić. Myślę, że przejście na ShoutBox będzie dobrym rozwiązaniem, bo userzy sami z czasem zaczną się przenosić stamtąd na niego. 

Co do tematów to zostawiłbym to tak jak jest. Aczkolwiek możnaby zakładać specyficzne tematy a nie ograniczać się tylko do Total Hyde Park.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Moim zdaniem tematyka niech zostaie, ale Discord... No nie wiem, bo sam tam nie siedzę, ale najwyraźniej trzeba go ograniczyć. PS. Nieeeee! Tylko nie Shoutbox! :(

[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: tP5zk7d.png]
Pokaż zawartośćJuż teraz!:

[Obrazek: LogJGWH.gif]

Dolan...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości