Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ankieta: Reaktywacja?
Nie
Tak
[Wyniki ankiety]

Reaktywacja serwera Minecraft
Nie grałem, ale kapuję, o co w tym biega. :)
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD
Odpowiedz
Może zamiast SkyBlocka tzw waterblock/craft. Czyli to samo co Skyblock tylko wyspy na wodzie. Mniej ludzi by umierało i by był jakiś transport między wyspami ::D  Ma być mcmmo :C I wersja 1.7.x/1.8.x, bo te nowsze są pobugowane i jest mniej pluginow
[Obrazek: dcbf6274f0ce0f393d064a72db2c8913.svg]  [Obrazek: 5F5CVrq.gif]  [Obrazek: dcbf6274f0ce0f393d064a72db2c8913.svg]
Odpowiedz
Ja mam taki pomysł by zrobić taką tropikalną plażę z palmami jak znajdzie się gdzieś odpowiedni teren. Zrobiłbym też jakiś bar np. z potionami. Co wy na to?
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Czemu nie. :D
Odpowiedz
Mnie najbardziej interesuje parkour, który był omawiany jeszcze przed wygaśnięciem, fajnie byłoby sobie poskakać :).
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Odpowiedz
W moim przypadku wersja nie gra tak wielkiej roli, ale chciałbym, by to była taka, która ma to poprawione sterowanie łodziami (WASD). Teraz jest całkiem przyjemne, ale kiedyś to była masakra (patrzyło się tam, gdzie się chce płynąć).
Odpowiedz
To mam pomysł. SkyBlock, hub to będą jakieś latające wyspy. Poza tym będą parkoury itd. Będzie zapraszanie na wyspy, to MMO, sklepy, wersja 1.8.x. Co wy na to?
master of comedy
Odpowiedz
1.8.x nawet może być. Co do SkyBlock to zdaje mi się, że to ponoć są takie małe wysepki survivalowe z jednym drzewem. Jeśli tak, to ten pomysł też jest dobry. :)
Odpowiedz
Jako opcjonalne może być, ale jako podstawa dla mnie jest zbyt powolne. xD
Odpowiedz
To może po prostu 1.7, plugin MMO i sklepy? Niestety przeniesienie na starszą wersję = nowa mapa, więc wybierajcie, nowa wersja (nie wiem czy będą na nią pluginy) czy stara i nowa mapa? :E
master of comedy
Odpowiedz
Ja bym wolał nowa wersja ze starą mapą, ale ostatecznie się dostosuję, jeśli inni by mieli mieć problemy z powodu nowej wersji. ;v
Odpowiedz
Ja wolałbym starą wersję z nową mapą.
Odpowiedz
Ja wolałbym wersję 1.8.x z nową mapą.
Odpowiedz
Jeśli będzie nowa mapa to mi się już niezbyt będzie chciało od nowa, to jestem za starą :|.
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Odpowiedz
No i artykuły na MW będą nieaktualne. xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości