Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Imigranci.
Wiara akurat jest tak złożona, że pozwala usprawiedliwić wszelkie prześladowania innowierców, inkwizycję oraz mordowanie niewiernych jako "kara od Boga", podczas gdy krucjaty i chrystianizacja były kompletnie legalnymi działaniami, które pomagały m.in. wpływać na politykę europejską.

W dodatku post użytkownika Mateusz SSJ8 wydaje się mi co najmniej absurdalny. Muzułmanie czczący Adolfa Hitlera? To są naziści, nie muzułmanie. Zakładasz, że Adolf Hitler, Józef Stalin czy Aleksander Wielki gówno zrobili, ale spójrz prawdzie w oczy - Hitler przez 12 lat aktywnie rozbudowywał państwo niemieckie i doprowadził do dominacji Niemiec w całej Europie oraz w północnej Afryce. Stalin? Doprowadził do rządów komunizmu przez 45 lat w Europie Środkowo-Wschodniej. Wszyscy ci ludzie znani są za swoje wielkie czyny, aczkolwiek wielkie tutaj należy traktować dosłownie - wszak czczenie Adolfa Hitlera w dzisiejszych czasach wydaje się co najmniej nieodpowiednie w stosunku do ofiar holocaustu.

"Po chorobę Bogu pieniądze, skoro nie potrzebował nawet jednego grosza, żeby stworzyć świat" - nie ma żadnego rzetelnego dowodu który potwierdzałby tezę, że Bóg stworzył świat. Można jedynie snuć teorie. A to, że świat jest taki piękny, zbyt idealny, wszystko jest świetnie rozplanowane - natura dąży do pewnego porządku, stąd też w naturze idzie ujrzeć różne wzory fraktalne, odniesienia do złotego podziału, etc.

@Ezel, niewierni często są pokojowi gdyż mają możliwość rozumowania i pokojowego kwestionowania sensu danych idei. Natomiast gnostyczni teiści, którzy nie mają żadnych rzetelnych argumentów za swoją ideą (a nawet jeśli mają, to można je łatwo obalić) używają najczęściej niemerytorycznego argumentowania, popadają w efekt potwierdzenia i zaprzeczenia oraz stosują piękne argumentum ad personam. Przynajmniej tak mi się wydaje po tym, gdy próbowałem wytknąć nieścisłości chrześcijaństwa i dokładnie przewidziałem, jakie będą kontrargumenty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości