Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Imigranci.
Mam kilka pytań nt. imigrantów.
Co o nich sądzicie?
Co należy z nimi zrobić?
Odpowiadajcie!
Odpowiedz
Nie przyjmować do Polski
Odpowiedz
To samo co ja nie przyjmować do Polski. Są głupi. ZAMRDOWAĆ!
My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt SMBX 1.3.0.1:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
Kowalski11 Adventure- 14% (brak) wersja-1.4.3
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 19% (demo) wersja-1.3.0.1
Przyszłe epizody:
Five Islands (Boss Rush)- 5% (brak) wersja-1.4.3
Odpowiedz
Zależy kogo masz na myśli mówiąc "imigranci". To mogą być ludzie z dowolnego kraju.

Według mnie można przyjmować tych ludzi pod warunkiem, że będą zachowywać się poprawnie. Jeżeli będą siać zamęt, to odpowiednie siły powinny reagować.
Odpowiedz
Tutaj mamy w sumie poważny problem logiczny. Teoretycznie Ezel ma rację, ale jak mamy ocenić, jak ktoś będzie się zachowywać? Ci ludzie często nie mają dokumentów lub są one fałszywe. Czy takie osoby możemy wpuszczać? Dlaczego my musimy się wszędzie legitymować, prześwietlają nas na lotniskach, a oni mogą bez żadnej kontroli do nas wparować?

Inna sprawa, że sami imigranci często są bardzo rozczarowani Europą. U nich krążą legendy, że w Paryżu codziennie rano latają samochody rozpylające perfumy nad miastem (serio). A potem przyjeżdżają. Kompletnie upokorzeni. Bez pracy. Bez perspektyw. Pogrążając się w kompletnej nudzie i depresji. 

Oni nie muszą uciekać do Unii Europejskiej. Jest MASA państw stabilnych politycznie, które znacznie chętniej ich przyjmą. Ale oni jadą do zachodniej Europy. Po perfumy rozpylane nad miastem. A zastają świat jak każdy inny.
Odpowiedz
Witam
Co o nich sądzicie?
Co należy z nimi zrobić?

Co do sądzenia to pozostawiam Bogu co do opinii to jest ona następująca:
Imigranci jakich obecnie mamy pochodzą z krajów wręcz bym rzekł Afryki. Co do samych imigrantów nic nie mam bo w Polsce mamy masę Ukraińców, przecież ich u nas jest OGROM, a ktoś widział problemy? To jest najbliższy i najbardziej widoczny naród na terenie Polski, a nic się nie dzieje. Się potrafią dostosować bo mają podobny fundament kultury.
Co innego z imigrantami współczesnymi, to jest inny okręg kultury nam obcy, a na dodatek oni nie będą się asymilować bo przyjechali po "pieniądze od Allacha". Tak jak Syryjczyków można nazwać Uchodźcami. Tak kraje z Syrią sąsiadujące i ludy tam zamieszkujące co imigrują do europy powinny być zatrzymane. Na pierwszej granicy Unii Europejskiej. Ale tu trzeba pokłony bić Angeli Merkel za politykę. 
Imigranci o fundamencie europejskim - jestem za
Imigranci o fundamencie okolic Syrii - jestem przeciw

Inna mentalność, inne wychowanie, inny styl życia. 
Tyle mam do powiedzenia bo nie chce mi się o Imigrantach kultury obcej pisać. 
Odpowiedz
"Co o nich sądzicie?"
Złe karakany i tyle.

"Co należy z nimi zrobić?"
Jak przyjdą do Polski to ich powystrzelać.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Miałem sprawę przemyśleć więc przemyślałem. Sprawdziłem też, co na temat imigrantów mówi nauka. I powiem tyle. Skrajna prawica to miód dla ugrupowań terrorystycznych.

Po zamachu na World Trade Center przeprowadzono wiele badań naukowych na temat terroryzmu. Okazało się, że aby stworzyć terrorystę, on musi czuć się w danym państwie wyobcowany, wrogi. Ekstremiści świadomie prowokują władze do nadmiernej reakcji, bo to im pomaga werbować nowych zamachowców. Pomaga w tym też skrajna prawica, która wrzuca wszystkich muzułmanów do worka "gorszy sort". A ISIS tylko zaciera ręce. 

Już wiele razy opisywano błędne koło nieświadomego, wspólnego tańca skrajnej prawicy w Europie i islamskich ugrupowań terrorystycznych. Na przykład wezwania do pozbycia się wszystkich muzułmanów z Europy to woda na młyn ekstremistycznych ugrupowań islamskich - w takiej sytuacji przywództwo w nich łatwiej zdobywają ci, którzy także nastawieni są na konfrontację.

Można to przełożyć w prosty sposób na realia szkolne. Wyobraźcie sobie, że koledzy Was gnębią, bo jesteście niscy. Albo rudzi. Albo popieracie inną partię polityczną. W takich warunkach oczywistym jest, że w głowie pojawi się pragnienie zemsty. Dzieci, którym łobuzy niszczą życie, często przyznają, że marzą o wymierzeniu sprawiedliwości. 

Więcej o tym można przeczytać w artykule Jak stworzyć zamachowca. Przepis naukowy

Więc wpuszczać wszystkich jak leci? Oczywiście nie. Zasady są proste. Nie ma możliwości zweryfikowania Twojej tożsamości, nie wpuszczamy Cię. Nie jest to podyktowane kolorem skóry, tylko sprawiedliwymi zasadami. Tak to powinno wyglądać. A nie "wypędzić muzułmanów z Europy!1!1!!111"

[Obrazek: mD5jqrEM0kc.jpg]
Odpowiedz
A niestety, w ostatnich latach widać rosnące poparcie dla prawicy, co mnie dość niepokoi, że główną reakcją na terroryzm jest generalizowanie, co widać chociażby w mediach.
Odpowiedz
No dokładnie. Prawica ma strasznie proste myślenie i dąży do generalizacji, a traktowanie ludzi bardziej jednostkowo nazywa "lewactwem". xDDDD

Zamachowiec zaatakował, bo jest muzułmaninem i Arabem, czyli multikulti zawiodła? Równie dobrze można powiedzieć, że norweski system szkolnictwa i wychowania zawiódł, bo mordował tam Anders Breivik. Jestem też pewien, że znajdzie się wielu morderców, którzy są leworęczni. Częściej gwałcą mężczyźni niż kobiety. Wypędzić facetów? :D

Odpowiednio uogólniając i dzieląc ludzi na obszerne grupy, można zaatakować każdą z nich.
Odpowiedz
Jestem też pewien, że większość morderców to osoby praworęczne!

...Wiadomo co trzeba z tym zrobić ;-)

Właśnie można w prosty sposób ukazać absurdalność konserwatywnego myślenia :V Dziwi mnie tylko to, jak zmienił się świat, wszak jeszcze w XIX i XX wieku panowały rządy konserwatywne (co nie oznacza, że chcę wrócić do tego średniowiecza)
Odpowiedz
Cytat:Jeśli przejmujesz się przemocą wobec Polek dopiero wtedy, gdy sprawcą jest obcokrajowiec, to znaczy że nie chodzi ci ani o ofiary, ani o Polki. To dość oczywista konstatacja.Obcokrajowiec z maczetą nie różni się od Polaka z nożem czy siekierą - dla 150 kobiet rocznie w Polsce efekt jest taki sam: śmierć.

Gdy piszę te słowa, o zabójstwie w Niemczech wiadomo tyle, że sprawca, uchodźca z Syrii, podkochiwał się w Polce. W podobnych okolicznościach dzieje się to u nas. Kobiety zabijane przez mężczyzn to zazwyczaj ich żony, partnerki, koleżanki i dziewczyny, a nie przypadkowe osoby. Różnica polega na doborze narzędzia, którym mężczyzna zadał śmierć bliskiej kobiecie. Do tej pory maczeta kojarzyła się w Polsce raczej z przestępczością krakowskiego półświatka, a nie z przemocą wobec kobiet.

http://natemat.pl/186015,siekiera-maczet...ryjczyk?fb

[Obrazek: d7248ad5268c91cdb6fa04c90d709d10,640,0,0,0.png]
Odpowiedz
[Obrazek: EKZhJpf.png]

[Obrazek: Vp9IjoI.png]
Odpowiedz
Jezus Chrystus? O.o

"Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem." Łk 14:26

"Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej." Łk 12:51-53

"Bóg przecież powiedział: Czcij ojca i matkę oraz: Kto złorzeczy ojcu lub matce, niech śmierć poniesie." Mt 15:4

"Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój po ziemi. Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz." Mt 10:34

Sorry, ale mam wrażenie, że nie wiesz, o czym i o kim piszesz. I oczywiście przekonanie, że teraz ludzie są tacy źli, choć dawniej powszechnie akceptowane były:
- poparcie dla niewolnictwa
- poparcie dla ludobójstwa
- poparcie dla rasizmu
- poparcie dyskryminacji kobiet
- poparcie dyskryminacji kalek i chorych
- poparcie kary śmierci za błahe przewinienia

Polecam obczaić:
Przerażające Cytaty Biblijne 1/3
Przerażające Cytaty Biblijne 2/3
Przerażające Cytaty Biblijne 3/3

Jeśli chodzi o Islam, nie posiadam tak dokładnej wiedzy, ale z tego, co mi wiadomo, Koran również w wielu miejscach wzywa do agresji i tępienia niewiernych. Terroryzm nie wynika z odejścia od religii, tylko właśnie dokładnego stosowania jej zaleceń. Hitler był bardzo religijny i publicznie potępiał ateizm.

Zostaliśmy przekonani, że ludzie potrzebują i wymagają tej wiary. Wytoczyliśmy więc wojnę ruchowi ateistycznemu, i to nie tylko zaledwie kilkoma teoretycznymi deklaracjami: wykorzeniliśmy go.” – Adolf Hitler
Odpowiedz
Zgodzę się z tym, akurat Hitler był wyjątkowo religijną osobą, pomimo faktu, jaki on był.

Co do Koranu, kiedyś miałem do czynienia z jakimś fragmentem tego i faktycznie było tam nawiązanie do potępiania religijnych. Nie jestem oczywiście w 100% pewny, ale odnoszę wrażenie, że gdzieś na początku Koranu był fragment, który w pewnym sensie dyskryminował niewiernych i nakłaniał do potępienia.

Nienawiść nie bierze się z braku wiary. Właśnie niewierni często są pokojowi(?), podczas gdy ci, co zbyt mocno trzymają się wiary, robią krzywdę innym.
[Obrazek: BYfKDfF.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości