Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Atmosfera na Discordzie
[Obrazek: t54Vv7m.png]
widzę że userzy tego forum są trochę lepsi od normalnych użytkowników, potrafią używać samego kernela :D
Odpowiedz
(24-05-2016, 15:11)JoKo12PL napisał(a): [Obrazek: t54Vv7m.png]
widzę że userzy tego forum są trochę lepsi od normalnych użytkowników, potrafią używać samego kernela :D

Moc stwórcza :P

Dobrze, że pojawił się jednak ten odkop, bo chcę powiedzieć jedno - ten temat nie dotyczy kompletnego zakazu mówienia "x to gówno", a raczej sposobu wygłaszania własnej opinii i zachowania w stosunku do reszty. oh look a ghost
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Odpowiedz
No i przeszła przez serwer kolejna drama z niczego. Tłumaczyłem to wiele razy, ale wyjaśnię jeszcze raz, bo znowu mnie oskarżają.

Jako moderator nie mogę wyrzucać i banować innych moderatorów lub administratorów.

Dziękuję. Dobranoc.
Odpowiedz
Informuję również administrację, aby NIE wahała się z wyrzucaniem użytkowników. Jak ktoś łamie regulamin, to macie prawo go/ją wyrzucić czy jemu/jej się to podoba, czy też nie.
Odpowiedz
I widać tego skutki dzisiaj...

(zanim zacznie się nagonka, że czemu narzekam, mogę stąd iść i będzie spokój - mam prawo do wyrażania własnej opinii na określony temat :P)
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Odpowiedz
ten serwer jeszcze w ogóle istnieje? xddddddd
Odpowiedz
Tak. fdsgs
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz