Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SMBX 1.4.2
No, ja ostatnio miałem tak że testując level w edytorze nie byłem w stanie grać z powodu monstrualnych lagów i spowolnień. Nie wiem czym było to spowodowane. Po odpaleniu edytora od nowa wszystko już było ok. :v

I tak nie przeszkodzi mi w tym bym robił epizod na 1.4.2. :P
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, mam 1.4.2 i dodanie tych nowych rzeczy było dobrym pomysłem (szczególnie elementów związanych z NSMB WII, SM3DW, itd.). Zastanawiam się nawet nad przeniesieniem NSMA na tą wersję. Na razie testuję możliwości i chyba się przerzucę na 1.4.2. Niestety jedyną rzeczą, która mi się nie spodobała to fizyka (wydaje mi się, że Mario zbyt wysoko skacze i jest szybszy niż w 1.3).
[Obrazek: c1SoUUq.gif]

[Obrazek: 0yBnvvb.png]
[Obrazek: XrefkSc.png]
[Obrazek: DcjGGEh.png]
Odpowiedz
Wszyscy oceniają tak negatywnie tą fizykę, a chyba tylko mi bardziej pasuje, niż ta w 1.3.
Odpowiedz
Moim zdaniem fizyka w 1.4.2 też jest lepsza, ale trzeba się przyzwyczaić. :P
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Właśnie postanowiłem przenieść Kowalski11 Adventure do wersji 1.4.2, bo chce zrobić nowy CustomHUD i zachęcić niektórych użytkowników na PW czy chcą występywać na moim epizodzie, ale wpierw muszę ukończyć SMB-Mushroom Kingdom in Danger.

My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
W ogóle to 1.4.3 ma dziwną fizykę na spin jumpie. Ale jednak jest tam więcej możliwości więc również przeniosę epizod na 1.4.3
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(22-12-2016, 18:04)PvZ napisał(a): W ogóle to 1.4.3 ma dziwną fizykę na spin jumpie. Ale jednak jest tam więcej możliwości więc również przeniosę epizod na 1.4.3

SMBX 1.4.2 i 1.4.3 mają zupełnie dziwną fizykę. Mario jest o wiele szybszy i dość dziwnie skacze.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Czy ja wiem, czy dziwną. Po prostu inną od tej obecnej w 1.3 i 2.0, gdyż wersje 1.4.x były robione od nowa. No ale cóż... nie każdy może się przestawić.

(chociaż bez bicia powiem, że dla mnie fizyka w wersjach 1.4.x jest lepsza od tej w 1.3 czy 2.0)
Odpowiedz
(27-12-2016, 20:13)sky2 napisał(a): Czy ja wiem, czy dziwną. Po prostu inną od tej obecnej w 1.3 i 2.0, gdyż wersje 1.4.x były robione od nowa. No ale cóż... nie każdy może się przestawić.

(chociaż bez bicia powiem, że dla mnie fizyka w wersjach 1.4.x jest lepsza od tej w 1.3 czy 2.0)

Wiesz, mimo że jest inna, nie oznacza od razu, że jest zła. Po prostu jest płynniejsza. I tak, niestety nie mogę się do niej przyzwyczaić :'v

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Robię dwa epizody jeden w 1.3.0.1 i drugi 1.4.3 i szczerze lepiej mi się pracuje w 1.3.0.1 ,ale też dobrze mi się pracuje na 1.4.3
Odpowiedz
Mi się bardziej podoba 1.4.3 ale z 1.3 korzystam
Odpowiedz
(27-12-2016, 20:51)GokuPLXD napisał(a): Robię dwa epizody jeden w 1.3.0.1 i drugi 1.4.3 i szczerze lepiej mi się pracuje w 1.3.0.1 ,ale też dobrze mi się pracuje na 1.4.3

Czekamy na nie z wielką niecierpliwością :-) Też stwierdzam, że lepiej pracuje mi się w wersji 1.3.0.1, ponieważ edytor szybciej się przewija, niż ten w wersji 1.4.2(3).

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Ja tam się nie znam na autostart eventach w 1.4.3. Pomoże ktoś?
Odpowiedz
(27-12-2016, 22:17)PvZ napisał(a): Ja tam się nie znam na autostart eventach w 1.4.3. Pomoże ktoś?

Ja tym bardziej się nie znam. Preferuję stare dobre 1.3.0.1, gdzie rozmieszczenie eventów i layerów jest proste jak budowa cepa.

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Nie. Chcę się nauczyć 1.4.3 bo eventy to podstawa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości