Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

[Recenzja] [Konsola] Nintendo DS Lite
Ostatnio kupiłem sobie konsolę, Nintendo DS Lite, dziś przesyłam temat dzięki któremu zdecydujecie czy opłaca się zakupić ten sprzęt.

Dobra, zaczniemy od strony Wyglądu sprzętu, Konsolę nabyłem w kolorze czarnym. z czego się cieszę, pomimo tego, że dla mnie to nie jest tak ważne jak reszta. Do zestawu jest dołączany rysik w kolorze konsoli, Szara ładowarka i Instrukcja obsługi w kilku językach.

czas na sprzęt, w konsoli jest wbudowany Pictochat, Czyli Chat z Paintem Dotykowym. naprawdę miłe urozmajcenie, pozwalające pisać z innymi.
do tego opcja Download Play której niestety nie mogę przetestować, bo nie wiem jak się w tym DS'ie połączyć z Internetem.
Do tego jest możliwość ustawienia oświetlenia, możliwość konfiguracji sprzętu, i ustawienie budzika.

W Configu są 4 opcje.
w 1 ustawiamy Co robić na starcie konsoli, Język w konsoli i Ekran na którym będą wyświetlane gry z Game Boy'a Advance.
w 2 możemy zmienić Datę, Czas i ustawić budzik.
w 3 Możemy zmienić informacje o użytkowniku, czyli Datę urodzenia, Ulubiony Kolor (Wpływa to na kolor pasków Gradientowych w interfejsie), Osobistą wiadomość, i Nick użytkownika. Maksymalnie 10 liter.
w 4 Możemy skalibrować ekran dotykowy.

Czas na trochę informacji o bebechach konsoli, przyciski są bardzo dobre, oprócz nich dostajemy też suwak głośności, suwak zasilania, wejście na słuchawki typu Microjack, Slot na gry z Game Boy'a Advance, 2 Bumpery z tyłu(Przodu?) urządzenia, wejście na ładowarkę, Slot na gry z DS'a, dwa wbudowane głośniki,  i 2 Ekrany, Konsola złożona zajmuje pół pudełka na grę z DS'a.

Test grania za kilka dni.

Test Gier z GBA pojawi się kiedy przyjdzie do mnie mój kartridż z grą Golden Sun.
Moje Epizody SMBX:
The Sundown: Zaćmienie (Ukończone)
The Sundown 2: Valert of Alert, Inwazja na wyspę Valertów (Ukończone)
[???]

Moje Levele SMBX:
Typowy Grassland (Vanilla)
Kopalnia nr,3

Moje Gry:
Trylogia "Ninja Gaiden x Castlevania"
The Great Adventures of Duncan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A to jest miejsce na ważne informacje, niestety, ale obecnie nie mam tu nic do napisania.
Odpowiedz
Trochę... wiekowa teraz konsola. Tym bardziej, że wyszły potem edycje DSi (oraz jego powiększona XLka), a jeszcze później 3DS i jej podobieństwa (3DS XL, 2DS, New 3DS, New 3DS XL).
Ciekaw jestem, czemu akurat to, a nie coś nowszego?
Sam post trochę... za mały jak na coś, co ma być recenzją.
Odpowiedz
Daje 10/10 za Golden Suna. Reszty mi sie nie chce czytać
master of comedy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości