Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

O nie! Stanął mi!
Płód rodzaju męskiego może osiągnąć ją już w 10 tygodniu. Może przytrafić się też martwemu mężczyźnie, gdy krew spłynie w odpowiednie miejsce. O czym mowa? O erekcji rzecz jasna!

Pod wpływem kanału na anarchii postanowiłem nieco zgłębić temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[Obrazek: 1358206009_by_beautyandthebeast_500.jpg]

Są dwa rodzaje erekcji: psychogenna i odruchowa. Pierwsza pojawia się pod wpływem stymulacji np. myśli (jak w komixxie). Druga pojawia się... sama. Jest mimowolna i nie wymaga myślenia o seksie. Są na jej temat różne teorie, ale najpopularniejsza głosi, że odpowiada za nią podniesiony poziom testosteronu w organizmie (jego poziom zmienia się w ciągu dnia; najdynamiczniej w okresie dojrzewania).

Chowamy się z tym pod ławką, zakładamy nogę na nogę, a prawda jest taka, że to zupełnie naturalna i męska przypadłość. 

Niechaj stoi! Przynajmniej wiadomo, że działa! 
Odpowiedz
Początkowo myślałem, że to jakiś troll-temat, ale się pomyliłem.

Według mnie to nic strasznego, chyba że zagadujesz do dziewczyny, a tu niespodzianka! Kobieta może sobie pomyśleć, że mieliśmy jakieś przedmiotowe podejście do niej. ;_;

Ewentualnie się po prostu zaśmieją, potraktują to żartobliwie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości