Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zapytaj (de)Hasina
Tak jak w temacie :v nie będę mógł spać do około 2-3, więc pytać o... cos :D
Odpowiedz
Skąd się dowiedziałeś o SMBX?
Odpowiedz
@Dante19977 Dowiedziałem się o SMBX pod koniec 2014 roku (jakos tak) kiedy znudziło mi się granie w MMORPGi. Postanowiłem wrócić do platformówek, więc wpisałem sobie na googlu bodajże "mario fangames", gdyż Sonic też mi w tamtym czasie nie odpowiadał. Szukałem, ale nie widziałem nic ciekawego. Po długim żmudnym poszukiwaniu znalazłem SMBX na prawdopodobnie victory-games, nie pamiętam nawet. Ponieważ gra prezentowała się ciekawie, postanowiłem sciągnąć grę i wypróbować. Zauważywszy, że istnieje cos takiego jak co-op, zaprosiłem kumpla i gralismy razem. Potem bawiłem się trochę edytorem poziomów i mi się znudziło (wtedy nie miałem jeszcze takiej inwencji twórczej jak teraz) :D

Streszczając, dowiedziałem się przez przypadek.
Odpowiedz
Jakim cudem znalazłeś się na SMWMods?
Odpowiedz
Skąd pomysł na nick?
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/gw7bjeA (edytowane 24.04.2018, możecie wbijać)

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
@Patryk1023 Zaczęło się to od momentu, kiedy zrobiłem SMW hacka dla dziewczyny z okazji Bożego Narodzenia (lubi platformówki, więc wydaje mi się, że to był dobry pomysł). Parę osób, które testowało ten hack, stwierdziło, że mam dryg do level designu, więc zarejestrowałem się na SMWC, gdzie znalazłem temat, w którym ludzie z naszej Ojczyzny rozmawiali ze sobą na temat w/w gry. Wstawiłem screeny, jednak nikt nie odpisywał. Przeglądając temat, moje oczy przyciągnął użytkownik Wormer21, który miał dużo postów. Z ciekawosci zerknąłem na jego profil, i zobaczyłem link, który tam się znajdował. Kliknąłem i zobaczyłem "SMWMods" więc pomyslałem, że to będzie cos dla mnie :D

@michnintendo2 Pomysł na nick wziął się z NosTale, gdzie prowadziłem rodzinkę pod nazwą Assasyni. Jeden z graczy przejęzyczył trochę nazwę dla beki i napisał "Haszaszyni". Ta przeróbka tak mi się spodobała, że dałem nowej postaci nick "Haszaszyn", następnie nazwa ta przekształciła się w "Haszyn", "Hasin" i tak dalej :D
Odpowiedz
(02-01-2016, 11:25)TheHasin napisał(a): @Patryk1023 Zaczęło się to od momentu, kiedy zrobiłem SMW hacka dla dziewczyny z okazji Bożego Narodzenia (lubi platformówki, więc wydaje mi się, że to był dobry pomysł). Parę osób, które testowało ten hack, stwierdziło, że mam dryg do level designu, więc zarejestrowałem się na SMWC, gdzie znalazłem temat, w którym ludzie z naszej Ojczyzny rozmawiali ze sobą na temat w/w gry. Wstawiłem screeny, jednak nikt nie odpisywał. Przeglądając temat, moje oczy przyciągnął użytkownik Wormer21, który miał dużo postów. Z ciekawosci zerknąłem na jego profil, i zobaczyłem link, który tam się znajdował. Kliknąłem i zobaczyłem "SMWMods" więc pomyslałem, że to będzie cos dla mnie :D

@michnintendo2 Pomysł na nick wziął się z NosTale, gdzie prowadziłem rodzinkę pod nazwą Assasyni. Jeden z graczy przejęzyczył trochę nazwę dla beki i napisał "Haszaszyni". Ta przeróbka tak mi się spodobała, że dałem nowej postaci nick "Haszaszyn", następnie nazwa ta przekształciła się w "Haszyn", "Hasin" i tak dalej :D

Wiesz, że Wormer21 to ja, ale z nowym nickiem?
Nie? Teraz już wiesz. :P

Czy ja Cię przypadkiem nie kojarzę? Zerknąłem na SMWC i masz tylko jeden post, a ten nick wydaje mi się jakiś znajomy...
Odpowiedz
@Ezel tak szczerze nie wiem, skąd mnie możesz kojarzyć. Bywałem we wielu miejsach ;d
Odpowiedz
UPDATE!

Czemu tu tak cicho, ej :/
Odpowiedz
Jaki epizod planujesz zrobić po PiD: NR! ?
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/gw7bjeA (edytowane 24.04.2018, możecie wbijać)

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
@michnintendo2 Prawdopodobnie jakis 8-bit albo na poziomie trudnosci hardcore (nie, nie kaizo, HARDCORE - będzie łatwiejszy od kaizo, ale i tak sadystyczny no i trza będzie umieć wykorzystywać bugi) ale to się jeszcze zobaczy. Zanim ja ukończę PiD:NR ... xd
Odpowiedz
Mam dużo pytań do ciebie, trudniejsze i łatwiejsze.

1. Jaka była pierwsza gra, w którą zagrałeś na PC?
2. Co był powodem, dla którego zacząłeś nagrywać?
3. Czy wierzysz w Boże Miłosierdzie?
4. Kiedy wydana zostanie twoja kampania?
5. Czy zrobisz drugie demo?
6. Czy kiedyś się nad kimś znęcałeś fizycznie lub psychicznie?
7. Jaki jest twój ulubiony program telewizyjny?
8. Co sądzisz o aboracji, czy jest niemoralna czy raczej niekoniecznie?
9. Jakie jest twoje ulubione danie?
10. Co sądzisz o homoseksualizmie, czy go tolerujesz?
11. Czy wierzysz w to, że żyjemy w czasach Apokalipsy i nie długo nastąpi koniec świata?
12. Co o mnie sądzisz?
13. Jakiej muzyki słuchasz najczęściej?
Odpowiedz
@legendofyoshi14
1. Moją pierwszą grą było Oddworld: Abe's Exoddus (z tych pobranych) i niedługo zagosci na moim kanale.
2. Główny powód to Dałnte i jego "zakładasz kanał? zakładasz?" xD
3. Wierzę, jestem katolikiem ;d ALE NIE ZAGORZAŁYM!
4. Obstawiam, że za 2-3 miesiące przy dobrych wiatrach ;d zaczynam już world 2
5. Zrobię po ukończeniu 2 swiata i paru leveli Egzotycznej Rafy
6. Nie, nie lubię męczyć ludzi
7. Chłopaki do wzięcia XDDDDD
8. Moim zdaniem jest niemoralna, ponieważ w ten sposób odbieramy życie człowiekowi, który się jeszcze nie narodził.
9. Spaghetti bolognese ;d
10. Toleruję homoseksualizm, co z tego że Biblia potępia. Jak się kochają, to po co im zabraniać.
11. Analizowałem kiedys Apokalipsę wg. sw. Jana i powiem Ci że wykminiłem teorię, w której odwołując się do tych 7 pieczęci każda reprezentuje 1000 lat, dlatego Apokalipsa nastąpi w roku 7000 ;D aczkolwiek widząc to co się dzieje na swiecie... kto wie
12. Masz opóźniony zapłon lekko, ale jestes rzetelny xd
13. Rock, pop, dubstep, ost z gier ;d
Odpowiedz
W sensie opóźniony zapłon, że z tym przetestowaniem dema xDD? Nie no, mogłem naprawdę to mieć w poważaniu i szczerze mógłbym nawet nie przetestować  :s Jestem leniwą osobą.   :-/ Wybacz.

Ja też często słucham ost z gier. xD Normalnie nawet poświęcam na to 1,5h dziennie. Bez muzyki nie wyobrażam sobie popołudnia :D 

A narodziło mi się takie pytanie, dziwne, ale dużo osób go zadawało;

Czy jakbyś miał stracić jeden ze zmysłów, to który byś wybrał?
Odpowiedz
@legendofyoshi14 Zmysł węchu wybrałbym xD definitywnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości