Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kirby Boss Rush
No nareszcie zrobiłem kolejny Boss Rush. :-D
A wiecie dlaczego kolejny, bo te trzy boss rushe były na starym forum.
Boss 1: Łatwy
Boss 2: Trochę łatwy
Boss 3: średni
Boss 4: Trochę średni
Boss 5: Średni
Boss 6: Trochę średni
Boss 7: Średni
Boss 8: Średni
Boss 9: Trudny
Boss 10: Trochę średni
Boss 11: Trudny
Boss 12: Trudny.

Testerzy:
Mech- nie musisz wszystkiego sprawdzać wystarczy tylko ocena ;) -
TheHasin -
LoY -
Dante -
PvZ -
i inni jak chcecie

LINK: http://speedy.sh/mBr3n/KBR.zip

SCREENY:
Pokaż zawartośćSpoiler:

My Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCf20Obw...SIT88iGQHA

[Obrazek: kmZeSNo.gif]
[Obrazek: hxF5mIO.png]

Mój najważniejszy projekt chyba  SMBX 1.3.0.1 albo 1.4.4:
[Obrazek: BgMyTAP.gif]

Epizody:
Kirby Boss Rush- 100% (ukończone) wersja-1.3.0.1
SMB - Mushroom Kingdom in Danger- 20% (demo) wersja-1.3.0.1 (Brak weny :()
Przyszłe epizody:
The Hole - 25% wersja- 1.4.4
NES Boss Rush 1.4.4 - 3% wersja- 1.4.4

Odpowiedz
W końcu. Trochę się czekało ;)
Odpowiedz
Przeszedłem epizod i nie wystawię oceny gdyż trudno by mi było. Kolejny epizod w którym mi ciężko wydać ocenę. A więc tak bossowie mogli być by bardziej rozbudowani. Tylko ostatni jest już bardziej rozbudowany. I fajne że epizod mało ważył. Chociaż długo mi się pobierał. :V I hub nie jest poprawiony i szkoda bo jest mało rozbudowany. W epizod mi się fajnie grało ale nie ocenię go bo nie wiem jak bo nie miałem humoru jak go testowałem.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Powiem ci, że to bardzo udany boss rush. Wszyscy bossowie nawiązują do jednej gry, kampania poświęcona specjalnie złoczyńcom tego uniwersum. Spodobali mi się wszyscy bossowie, a szczególnie Heavy Lobster, gdyż wykorzystałeś gimmick że ciężej się porusza, a Marian musi przeskakiwać nad nim, co dodaje adrealinki przy walce. Dark Paint Roler też był niesamowity, bo jego ataki były przyśpieszone i trzeba było być ninją, aby tego uniknąć. Bardzo mi się podoba, że kombinowałeś z eventami, na przykład przy walce z Okiem Saurona :D I powiem ci, że to był mało rozbudowany boss, ale trudny. Bo na dobrą sprawę poruszał się tylko w naszym kierunku i nawalał pociskami. Mogłeś zrobić coś jeszcze bardziej epickiego, ale i tak było hardkordowo. Grafika miodzio, muzyka też :D Oby więcej takich prac. 9/10
Odpowiedz
Jak można dać Dark Minda jako final bossa zamiast Zero Two. ;;;;;;;;___;
master of comedy
Odpowiedz
Przyjemny, krótki eps. Dużo cgfx i cmusic, które bardzo mi się spodobały i faktycznie pasują do Kirby'ego. Jedyne minusy które zauważyłem, to mało rozbudowany, nudny hub i za mało epicka walka z Sauronem (final bossem)

Moja ocena: 7.8/10 (78%)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości