Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

8-11 Ucieczka Mroku (Part 2) [W fazie prac]
Okej, tworzę drugą część ostatecznego etapu. Tym razem będzie chaotycznie. Oprócz walczenia z arcy-wrogiem, Mario będzie musiał uciekać przed zawalającą się wieżą. Postanowiłem jak na prawdziwą grę z Mario zrobić sekcję platformową i inspirowałem się Super Mario 3D World, choć trudno nazwać to wieżą, a jakimiś katakumbami.

Walka będzie nietypowa, nie będziemy walczyć z przeciwnikiem, ale szczegółów nie zdradzam. Naszym zadaniem jest przetrwać i "dogonić Bowsera". Oprócz Bowsera spotkamy też trochę przeciwników i jego wspólnika - Toada Lucyfera. Ich ataki są przeróżne, a czym wyżej tym większą furię uwalniają. Zresztą zobaczcie na screenach. :)

Fabuła: Dowiesz się w swoim czasie :P

Załączone pliki Miniatury

Double Post!

Tutaj filmik pokazujący jak trudny jest poziom :p Ale pokazałem jak przejść do miejsca w którym kończy się spojler :D

8-11 Wieża Mroku - Chory hardcore?

Jak ktoś jest bardzo ciekawski co będzie się dziać, może przetestować spojler.

Pobierz 8-11 Ucieczka Mroku (Spojler)
Triple Post ;) 

Poziom powoli kończę. W związku z tym, że jest tam zakończenie fabularne, chciałbym zapytać się o zgodę...
Chcecie wybór moralny pod koniec gry? I parę screenów przesyłam :angel:

Załączone pliki Miniatury

Bardzo ładne, chociaż według mnie ten spam bumerangami to syf. Popraw to :f
(14-04-2016, 19:55)TheHasin napisał(a): Bardzo ładne, chociaż według mnie ten spam bumerangami to syf. Popraw to :f

Spokojnie :v Zobaczymy w praktyce jak to będzie wyglądać. Uniknąć, unikniesz tego, trza stać pod grzybem, a poza tym masz Tanooki :roll:
Dzięki :)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości