Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kenexio też ma swój kanał :O
Co prawda obecnie zajmuję się rysowaniem i to raczej prędko się nie zmieni, ale miałem w swoim życiu etap nagrywania na YT. 

Parafia Craft
Seria opowiadająca o chciwym Księdzu i dziwnych przygodach w jego parafii. Ja występuję jako ksiądz. Planowane było więcej odcinków, ale udało się zrobić tylko 2. :( Szkola
Chora seria filmów zrobiona w The Movies. Powiązania fabularne są bardzo luźne, więc można oglądać w dowolnej kolejności. 
  • Część 1 - Główny bohater jest poniżany w szkole przez swojego rywala. Upokarza go, podrywa jego dziewczynę z dzieckiem. Główny bohater musi rozpocząć walkę o względy swojej wybranki i pokonać swoje słabości.
  • Część 2 - Potwory powstają z grobów i rozpoczynają walkę z ludzkością. W tym celu opracowują niecny plan związany z muzyką "techno".
  • Część 3 - Główny bohater dostał się na "Uniwersytet Chujowy". Niestety ma wykładowcę, który wymaga nauki. Za przebywanie w barze, a nie nad książkami, wymierza studentowi upokarzającą karę. Student pragnie zemsty.
  • Część 4 - Główny bohater jest odtrącany przez społeczeństwo i nie może znaleźć pracy, bo nie jest gejem. Jego ojcowie knują intrygę, by zmienić orientację seksualną syna.
  • Część 5 - Główny bohater zainspirowany serialem tworzy tulpę. Zaczynają go ścigać wysoko postawieni politycy.
Więcej
Jeśli ktoś chce więcej, nagrywałem też różne poradniki. Strona z linkami >>>
Odpowiedz
Czekam na film o depresji. :)
Odpowiedz
Najbardziej mi się podobają filmy z Parafia Craft. Szkoda, że seria zawieszona. :(
Ja tu będę wchodzić bardzo rzadko, więc nie piszcie tu do mnie na PW

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCt0xEif...HYiikp-jkg

Mój serwer na discordzie: https://discord.gg/gw7bjeA (edytowane 24.04.2018, możecie wbijać)

[Obrazek: 2db3267615804d94ba15b3752ac570f5.1.gif]

[Obrazek: tP5zk7d.png]
[Obrazek: 41722_zps4bd7862c.gif]
[Obrazek: SyaQg1Z.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: hxF5mIO.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
[Obrazek: r9JfERt.png]
[Obrazek: TtlUdUW.gif]
[Obrazek: .eJwNyMENwyAMAMBdGACbUlTINhZBJC3BCLuvqLu...e3Bg8Q.png]

Pokaż zawartośćSpoiler:
Odpowiedz
Pojawiły się 2 nowe filmy.

Szkola 6
Kolejny film z serii "Szkola". James Cameron sprowadzając Na'vi na Ziemię, wywołuje kryzys imigracyjny.
Obejrzyj Szkola 6

Movie Star Planet: Samotność 
Film zrobiony w grze przeglądarkowej adresowanej dla młodych dziewczyn. Nie od dziś wiadomo, że jestem nieco stuknięty.
Obejrzyj samotność
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości