Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Kiedy nastąpi koniec życia na Ziemi?
W porządku. Tylko się nie śmiejcie. Mam kilka wierzeń więc opiszę wszystkie.

Atak!
Może za dużo gier ale wierzę w coś takiego. Jak dla mnie możliwe że zaatakuję nas obca rasa. I nas zniszczy. Chociaż możliwe że dziwne to jest ponieważ po co? No ale niestety wierzę.

Uderzenie.
Czyli że nas uderzy jakiś meteoryt. Jednak wierzę że dopiero to będzie za 45 milionów lat. I po uderzeniu nie będzie ludzi i świat będzie innych. Jak to było z dinozaurami. I będzie inna rasa.

Temperatura.
Podobno słońce się do nas przybliża. Dziwne że zimy są teraz nawet ciepłe. Nie wszędzie ale to jest możliwe że jest to spowodowane przybliżeniem słońca. Chodzi o to że będzie coraz cieplej aż się usmażymy. Wierzę w to że też zamarzniemy.

To chyba tyle w jakie wierzę.
Odpowiedz
(29-02-2016, 21:21)Mech napisał(a): W porządku. Tylko się nie śmiejcie. Mam kilka wierzeń więc opiszę wszystkie.

Atak!
Może za dużo gier ale wierzę w coś takiego. Jak dla mnie możliwe że zaatakuję nas obca rasa. I nas zniszczy. Chociaż możliwe że dziwne to jest ponieważ po co? No ale niestety wierzę.

Uderzenie.
Czyli że nas uderzy jakiś meteoryt. Jednak wierzę że dopiero to będzie za 45 milionów lat. I po uderzeniu nie będzie ludzi i świat będzie innych. Jak to było z dinozaurami. I będzie inna rasa.

Temperatura.
Podobno słońce się do nas przybliża. Dziwne że zimy są teraz nawet ciepłe. Nie wszędzie ale to jest możliwe że jest to spowodowane przybliżeniem słońca. Chodzi o to że będzie coraz cieplej aż się usmażymy. Wierzę w to że też zamarzniemy.

To chyba tyle w jakie wierzę.

Czemu mamy się śmiać? Trzy z tych scenariuszy opisałem, tylko w inny sposób :) Też w nie głęboko wierzę, a szanse na ich wydarzenie jest dosyć duża.
Odpowiedz
Chodziło mi o ten atak że za dużo gier i to jest nieprawda. Trzeba zrozumieć to że ktoś wierzy w coś takiego.
Odpowiedz
Atak kosmitów: najpierw musielibyśmy poznać obcą rasę, a potem moglibyśmy się tego obawiać.

Meteoryt: ryzyko jest rzadkie, ale na pewno Ziemia nie byłaby w stanie wytrzymać drugiego takiego uderzenia jak miliony lat temu. Nie wspomnę o tym, że wskutek tego uderzenia, Ziemia "pękła" niczym jajo uderzone w czubatą część. Prawdopodobnie dlatego Ziemia jest lekko spłaszczona przy biegunach.

Temperatura: słyszałem kiedyś o tym, że słońce się przybliża. Dochodzi do tego niszcząca się warstwa ozonowa...
Odpowiedz
(29-02-2016, 23:21)Ezel napisał(a): Atak kosmitów: najpierw musielibyśmy poznać obcą rasę, a potem moglibyśmy się tego obawiać.

Meteoryt: ryzyko jest rzadkie, ale na pewno Ziemia nie byłaby w stanie wytrzymać drugiego takiego uderzenia jak miliony lat temu. Nie wspomnę o tym, że wskutek tego uderzenia, Ziemia "pękła" niczym jajo uderzone w czubatą część. Prawdopodobnie dlatego Ziemia jest lekko spłaszczona przy biegunach.

Temperatura: słyszałem kiedyś o tym, że słońce się przybliża. Dochodzi do tego niszcząca się warstwa ozonowa...

Gdyby zarejestrować jakiś obiekt np. w okolicy orbity Ziemi na kursie kolizyjnym już dziesięć lat wstecz byśmy o tym wiedzieli.

Słońce raczej się przybliża, ale czasem na skutek rozłożenia sił przyciągania w Układzie Słonecznym może nieco zmienić swoje położenie (jest to jednak naprawdę mała część naszego Układu i raczej nie grozi nam spalenie). O wiele gorzej byłoby gdyby Słońce stało się olbrzymią gwiazdą, co na pewno nastąpi za parę milionów (?) lat i na pewno dosięgnie orbity Ziemi. Póki co jednak jest to gdybanie, a nie rzeczywiste zagrożenie od kosmosu.
qwertz

whoever now is knocking on your door, is what you truly hope to owe
i'll fly like you. here's a promise now
i'll fly like you~
Odpowiedz
A i jeszcze jedno mam wierzenie.

Plaga.
Wierzę że na świecie ludzi dopadnie plaga  przez co wszyscy ludzie umrą.
Odpowiedz
(01-03-2016, 16:14)sky2 napisał(a):
(29-02-2016, 23:21)Ezel napisał(a): Atak kosmitów: najpierw musielibyśmy poznać obcą rasę, a potem moglibyśmy się tego obawiać.

Gdyby zarejestrować jakiś obiekt np. w okolicy orbity Ziemi na kursie kolizyjnym już dziesięć lat wstecz byśmy o tym wiedzieli.

Słońce raczej się przybliża, ale czasem na skutek rozłożenia sił przyciągania w Układzie Słonecznym może nieco zmienić swoje położenie (jest to jednak naprawdę mała część naszego Układu i raczej nie grozi nam spalenie). O wiele gorzej byłoby gdyby Słońce stało się olbrzymią gwiazdą, co na pewno nastąpi za parę milionów (?) lat i na pewno dosięgnie orbity Ziemi. Póki co jednak jest to gdybanie, a nie rzeczywiste zagrożenie od kosmosu.

No tak, zapomniałem o cyklu rozwojowym gwiazd. Jak Słońce wzrośnie do ogromnych rozmiarów, może nawet pochłonąć niektóre planety.
Odpowiedz
Możliwa jest też kolejna epidemia. Tak jak było z epidemią tzw. "Czarna Śmierć" tylko o wiele gorsza.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(06-04-2016, 14:47)PvZ napisał(a): Możliwa jest też kolejna epidemia. Tak jak było z epidemią tzw. "Czarna Śmierć" tylko o wiele gorsza.

Wątpię w to czy będzie jakaś epidemia pokroju "Czarnej śmierci". Medycyna jest bardzo zaawansowana w dzisiejszych czasach i coraz to trudniej zaskoczyć czymś lekarzy. Mógłbyś rozwinąć zdanie? Na przykład jaka mogłaby być to plaga? Wirus Ebola?

Coraz częściej wydaje mi się, że koniec świata jest niesamowicie blisko. Mam wrażenie, że na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, gdy do Polski przyjedzie papież, możliwy będzie kolejny zamach terrorystyczny. Ciągle mi się wydaje, że to Muzułmanie wytłuką wszystkich ludzi z powierzchni naszego globu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości