Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ezel poszukuje gier...
Skoro zostały wspomniane Asasyny, to może któreś Prince of Persia, inna znana seria Ubisoftu? Taka Dusza Wojownika była dość trudna na hardzie, takie połączenie platformówki z walką i eksploracją.

Jeśli zaś chodzi o 2D to z metroidvań bym Castlevanię SOTN i Super Metroid polecił, a z najzwyklejszych platformówek, to musiałbym wiedzieć, w jakie grałeś, bo pewnie grałeś w dużą ich część :v
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Odpowiedz
Ale też liczy się procek, RAM i karta graficzna. AC Syndicate ma dosyć wysokie wymagania, choć moja karta graficzna plasuje się już w zalecanych.
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Przesadzasz. Ja sam mam AC Syndicate i mi zajęło tylko 10% karty pamięci na xboxa.
Nie wiem po co mi sygnatura.
Odpowiedz
(27-02-2016, 21:38)PvZ napisał(a): Przesadzasz. Ja sam mam AC Syndicate i mi zajęło tylko 10% karty pamięci na xboxa.

Eee, ale mi chodziło o wersję na PC. ;_;
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
Odpowiedz
Wymagania wymaganiami, ale średnio mi się chce instalować/pobierać 50GB, bo zajmie mi to kilka godzin, jak nie pół dnia. Lżejsze gry proszę. :P
Odpowiedz
A mogą być wyścigi?
Sonic & All-Star Racing Transformed - fajne, zręcznościowe wyścigi w stylu Mario Kart. Część userów to ma i raczej chwali.
Gas Guzzlers Extreme - rozwałka samochodami z uzbrojeniem.
The Crew - wyścigi po całych Stanach Zjednoczonych. Ogromna mapa, mnóstwo rzeczy do roboty i fajna gra z ekipą. Gra cały czas ma bezpłatne aktualizacje dodające nowości.

W platformówki nie gram, więc nie doradzę.
Kupa spada do kibelka i robi plum! xD
Odpowiedz
Polecam klikera, Time Clickers, bardzo wymagająca gra i mega wciąga. Napierdzielasz z pistoleta i niszczysz bryłki. :P

Na steama, za darmo ;)
Odpowiedz
(28-02-2016, 22:38)Kenex napisał(a): A mogą być wyścigi?
Sonic & All-Star Racing Transformed - fajne, zręcznościowe wyścigi w stylu Mario Kart. Część userów to ma i raczej chwali.
Gas Guzzlers Extreme - rozwałka samochodami z uzbrojeniem.
The Crew - wyścigi po całych Stanach Zjednoczonych. Ogromna mapa, mnóstwo rzeczy do roboty i fajna gra z ekipą. Gra cały czas ma bezpłatne aktualizacje dodające nowości.

W platformówki nie gram, więc nie doradzę.

Też mogą być.
Odpowiedz
Obecnie jestem chory, więc będę miał trochę czasu na sprawdzenie gier.

W międzyczasie możecie jeszcze podawać propozycje, a sprawdzę je też przy okazji.
Odpowiedz
Tradycyjnie, znając mnie, musiałbym do listy Kenexa dopisać TrackManię. Arcadówka wyścigówka z edytorem tras. Cuz why not
Odpowiedz
Oczywiście darmową , czyli TMNF.
:: [PKB] Clan Player ::
>> Askdotefem <<

I h8 Ipla TV.

Dzisiaj rano niespodzianie Alina znowu włącza pranie!
Pralka brzęczy, ona jęczy, w
szystko dźwięczy, to mnie męczy.
Przez podwórze trzeszczy w rurze, brzęk totalny, niebanalny.
W krąg wydziela się hołota, sąsiad Kurski wlazł na kota!

[Obrazek: comment_YsiO28r4FLGmJP6fEcrCCa9XltQ3OFsz.gif]

Odpowiedz
Icy Tower polecam ;)
Odpowiedz
(22-03-2016, 10:29)Zabik napisał(a): Icy Tower polecam ;)

Jak osoba powyżej też polecam. Polecam jeszcze gry na SNES'a i NES'a przez emulatory.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
Odpowiedz
Dalej szukasz dobrych gier?

Polecam Life is Strange, bardzo wciągająca gra, która opiera się na wyborach gracza :') Poza tym z tańszych gierek dobra jest Out There Somewhere - inspiracją do stworzenia tej gry było połączenie Terrarii, Cave Story, Super Metroida i Portalu w jedną produkcję.
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz
Polecam Dying Light
[img]blob:http://imgur.com/e2cd6c96-3266-4cca-ae69-23a9f126c8d3[/img]
[Obrazek: k5ij9Wz.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości