Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Publikacja poziomów do collaba - świat 8.
Ja chcę. 8-9 będzie dobrym przygotowaniem na 8-10 jeśli rzeczywiście jest takie hardcore ;)
master of comedy
Zaktualizowałem listę. 8-11 jest zrobione, ale nie dawałem tutaj linka, bo nie chcę psuć nikomu niespodzianek. Jedynym osobom którym dałem link do etapu, do Dantej oraz Hasin.

Czekam na nowe etapy. Dużo nam nie zostało, tylko ta mała garstka. Teraz pytanie kto jest pewny, że nie może robić etapów, nie ukrywam, że czym szybciej skończmy tym lepiej. Od Patryka, jak na razie nie zobaczyłem ani jednego etapu. Na Sky mogę poczekać, bo rozumiem matura, ale co do reszty prosiłbym o zaczęcie prac. Proszę. :shy:
Jak coś jak ktoś nie może smbx, to mogę zgarnąć jeszcze jeden etap bo mam ciekawy pomysł. :)
master of comedy
HTB4, a skończyłes 8-9? :>
(16-04-2016, 16:31)TheHasin napisał(a): HTB4, a skończyłes 8-9? :>

Nie, nie skończył. Etap 8-6 jest wolny.
Nie. 8-6 jednak ja już zrobię.
Nie wiem po co mi sygnatura.
(17-04-2016, 13:09)PvZ napisał(a): Nie. 8-6 jednak ja już zrobię.

Spoko, a za to 8-3 robi HTB4, za Dantego. :P
Dzięki, siostra lata za mną i mi każe się do matury uczyć, no i nie mam specjalnie weny na robienie, pamiętaj jedynie o OST-ach z Mega Mana i Castlevanii, HTB4 :)
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
Jak cos LoY, to daj moje 8-7 komus innemu, ja wezmę się za 4-5.

EDIT: Albo jednak zachowuję go dla siebie, nie mogę pozwolić aby moje męczące dzieło nie wpadło do collabu >:D
Do roboty! Dużo nie zostało. Kto może niechaj coś weźmie i pracuje.

8-2 Patryk, zobowiązuje się do pracy? Fajnie jakbyś mi zrobił jakiś ciemny zamek, zamki można zrobić bardzo kreatywne, dlatego powinieneś go zrobić ty :)

8-3 HTB, jakiś wodny poziom, tak aby tematycznie pasował mi do wyglądu trzeciego piętra w hubie. 

8-5 Dood już pracuje nad etapem. Coś zaczął robić i to mnie cieszy. Dokończ poziom na spokojnie, ale pamiętaj że go masz ;)

8-7 - do poprawy pomieszczenie przed bossem. Chodzi mi o całą drogę po checkpoincie. Masz to Hasin przetestować i nagrać mi na niepubliczny. Dopiero wtedy jak zobaczę, że przejdziesz, to uznam.

8-6, 8-8 Pan podobno laptopa nie ma. Jak robimy, kiedy go będziesz miał i czy chcesz robić etapy? Wiem, że masz jakiś pomysł z Pikachu, więc czekam ciągle na ciebie.

8-9 HTB, coś robi. Mechanika poziomu imponująca. Czekam.

Jeśli ktoś nie może kontynuować pracy, proszę się jakoś dogadać między sobą.
Moja wena się gdzieś ulotniła, a nie chcę nic robić na siłę. Nie wiem czy trzymanie 8-5 dla siebie nadal ma sens. :v
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
(17-06-2016, 16:05)Dood napisał(a): Moja wena się gdzieś ulotniła, a nie chcę nic robić na siłę. Nie wiem czy trzymanie 8-5 dla siebie nadal ma sens. :v

Nawet mnie nie denerwuj. Ma sens, czekam i nie pośpieszam :v
Z chęcią bym zrobił niestety straciłem moje obydwa poziomy i nie mam ich i nie mam weny robienia od nowa wszystkiego. ;(
master of comedy
Rozumiem. Jak tak sytuacja się przedstawia, to musimy to przedyskutować na discordzie. Mogę rozdać etapy do tworzenia normalnym userom, jeśli nie chcecie tworzyć, mi to obojętne. Przykro mi, że nie macie weny, też czasem nie mam, ale próbuje na siłę tworzyć, czasem trzeba. 8-9 HTB mam, mogę podarować ci Krainę Bogów. Tego drugiego nie posiadałem, wybacz.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości