Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Publikacja poziomów do collaba - świat 8.
Witam, postanowiłem założyć taki wątek, aby tylko staff widział owe poziomy. :D
Na razie daję rozpiskę użytkowników, którzy robią dany etap.

8-1 TheHasin (zatwierdzone)
8-2 Dante19977
8-3 HTB4
8-4 Ezel (zatwierdzone)
8-5 Dood (zatwierdzone)
8-6 Legendofyoshi14
8-7 TheHasin (zatwierdzone)
8-8 TheHasin
8-9 HTB4
8-10  Legendofyoshi14 (zatwierdzone)
8-11 Legendofyoshi14 (zatwierdzone)

Etapy proponuję publikować tutaj, aby każdy z nas mógł je przeglądnąć i ocenić. Myślę, że to nie głupi pomysł zakładając tutaj ten wątek, jak coś to przepraszam, bo nie wiem, co można tu publikować :P
Czy przypadkiem 8-9 nie chciał HTB4?
[Obrazek: fsv2e1M.png]

Nareszcie mogę jako level mod mieć sygnaturę!!111!11!

Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/Dante19977
(23-02-2016, 17:32)Dante19977 napisał(a): Czy przypadkiem 8-9 nie chciał HTB4?

Wiem, już poprawiłem. Patrzyłem na starą listę xD
Dlaczego mój nick jest pogrubiony?
[Obrazek: 18KVW7R.png]
[Obrazek: hK44ha6.png]
[Obrazek: windows_10_user_bar_by_cristiandante20-d9eebf8.png]
[Obrazek: 89nQrS.gif]
[Obrazek: ocsIXD.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
@Dood ponieważ x równy jest okoń.
LoY, a kto robi huba do w8? :v
(23-02-2016, 18:23)TheHasin napisał(a): @Dood ponieważ x równy jest okoń.
LoY, a kto robi huba do w8? :v

Nie wiem dlaczego jest pogrubiony xD

Ja zrobię raczej ;v
Tutaj zamieszczam krótką prezentację poziom 8-10.

https://drive.google.com/file/d/0B7j1nT2...Jmd1U/view

Mój poziom, na razie beta.

Pewne rzeczy, które zmieniłem po tym:

- Pokolorowałem niektóre bloki na zielono.
- Przesunąłem monety w miejscu tych ruchomych posągów.
- Prawdopodobnie ułatwię końcówkę poziomu, gdzie trzeba się wybić od Grinderów, aby uderzyć w turn blocka.

Przydałyby się propozycje na muzykę. Sprawdzę potem tą, co mi dał LoY, ale wielkość pliku mnie obawia (średnio chcę wpychać 11 MB dla jednej planszy :x).
Ja nie będę ściągał skoro beta. Poczekam do pełnej wersji etapu.

@LoY14
Etap stanowczo zbyt prosty jak na 8-10 ale bardzo fajny.
Nie wiem po co mi sygnatura.
@UP, niby tak, ale design się nie zmieni, więc zbytnio nic nie przegapisz. Poza tym, może wpadniesz na pomysł na muzykę do etapu. Poziom jest w pełni ukończony jak coś, tylko zostały ewentualne poprawki.

@LoY - wygląda dość creepy, co mi się podoba. Obawiają mnie te stworki, które tak dziwnie i znienacka atakują. Może to być trochę irytujące.
(26-02-2016, 22:41)Ezel napisał(a): @UP, niby tak, ale design się nie zmieni, więc zbytnio nic nie przegapisz. Poza tym, może wpadniesz na pomysł na muzykę do etapu. Poziom jest w pełni ukończony jak coś, tylko zostały ewentualne poprawki.

@LoY - wygląda dość creepy, co mi się podoba. Obawiają mnie te stworki, które tak dziwnie i znienacka atakują. Może to być trochę irytujące.

@UP Co do twojej bety Ezelu, mi się bardzo podoba i nie obawiaj się wielkości pliku :P

Co do mojego etapu, ja nie rozumiem już, czy poziom wygląda na trudny, czy na łatwy xD? PvZ gada, że trzeba utrudnić, a ty mówisz, że to może być irytujące... Szczerze, nie wiesz co gadasz PvZ, poziom trudności jest podniesiony wysoko w górę. Może nie ma spamu, ale level design w moim poziomie będzie dosyć ciasny, a stworków będzie troszkę, mowa tu o ognistych pociskach, czy szalonych nietoperzach :D Dopiero to 1/30 etapu, więc jeszcze radzę nie oceniać "książki po okładce" ;)
Bardzo mi się podoba, tylko tam jest błąd "znisczyc" i moim zdaniem ta woda powinna zabijac xd
(27-02-2016, 10:39)TheHasin napisał(a): Bardzo mi się podoba, tylko tam jest błąd "znisczyc" i moim zdaniem ta woda powinna zabijac xd

Boże, jakby woda tam zabijała, to musiałbym być chyba Chuckiem Norrisem, aby to przejść. :idea: xD
Błąd poprawię :roll: I kto chciałby być beta testerem 8-10  :-/ ? Ostrzegam hardcore :!:
Ja mogę być tosterem 8-10 ! Ja ! XD
(27-02-2016, 11:10)TheHasin napisał(a): Ja mogę być tosterem 8-10 ! Ja ! XD

Ok, mój tosterze, zaraz poziom ląduje do ciebie. Tylko nie przypal sobie tosta z nerwów xDD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości