Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zapytaj Kenexa
1. Jesteś bardzo spoko. Miły, przyjazny koleś. ;)

2. Forum miało lepsze i gorsze chwile, ale ogólnie je lubię. Sporo fajnych ludzi poznałem za jego pomocą.
Odpowiedz
Co o mnie sądzisz ?
Odpowiedz
Też spoko user. Kiedyś był bardzo nerwowy, ale od pewnego czasu się poprawił i można z nim fajnie pogadać.  ;)
Odpowiedz
Co zainspirowało cię, aby stworzyć Forum "Kenex Spam Center"? Jakie były jego początki?
Odpowiedz
Uznałem, że po prostu fajnie będzie zrobić w internecie miejsce, gdzie można się wyżyć i spamować za pomocą F5 + Enter. Konkurencja wtedy była słaba.
Odpowiedz
Co ostatnio kenexowałeś?
[Obrazek: RX3GrpQ.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: A9ggr9Y.gif]
Odpowiedz
(29-04-2016, 12:17)mruczek napisał(a): Co ostatnio kenexowałeś?

Macicię
(nie mylić z: macica)
Odpowiedz
Ja do tego działu zwykle nie zaglądam, bo mało mnie interesuje namiętne studiowanie pytań do pojedynczych osób. Jeśli więc chcecie mnie o coś zapytać, lepiej to robić na http://ask.fm/SiemowitxDDDDDD Prawie na pewno odpowiem. Tutaj raczej nie zauważę.

EDIT: Nieaktualne.
Odpowiedz
Czy podoba ci się nowy styl Ask.fm?
[Obrazek: RX3GrpQ.png]
[Obrazek: J8eJvjp.gif]
[Obrazek: A9ggr9Y.gif]
Odpowiedz
Nie mam porównania z poprzednim, ale ten obecny na początku był dla mnie mało przejrzysty i intuicyjny.
Odpowiedz
Jak wszyscy pytają to i ja zapytam: co o mnie sądzisz? I drugie pytanie: Co sądzisz o osobach którzy mówią ludzią z przygnębieniem żeby się nie martwili takim czymś bo to mu nic nie da? Mam nadzieje że zrozumiale wytłumaczyłem i jak było już takie pytanie to sorry.
[Obrazek: nxhut8Q.png]
[Obrazek: MFaxALM.png]
[Obrazek: lUF3xAC.png]
Odpowiedz
Czy powrócisz jeszcze na forum?
[Obrazek: 2rm5fkm.png]
[Obrazek: 2mfew4g.png]

Mój kanał na Youtube
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości